Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FrozeN`


FrozeN`
tag

Ők tényleg nem érzik, hogy mennyire gáz? :U

(#2) rdt89


rdt89
addikt

Vannak a játékban jó effektek/megmozdulások, de van még ezen mit csiszolni, mert így még nem az igazi, mondhatni grafikailag 4-5 évvel le van maradva.

(#3) b.


b.
félisten

Nem bírtam végignézni a videót ezzel a hanggal.
CMR 2.0 óta nem játszottam igazán jó rally játékkal.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) Ciccuka


Ciccuka
veterán

A kövek meg se mozdulnak az autó alatt...

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#5) #21346560 válasza b. (#3) üzenetére


#21346560
törölt tag

Vicc, de rögtön egy 10 éves CMR jutott eszembe, ahogy néztem a videót! :DDD

(#6) snecy20


snecy20
veterán

Tőlem mindenképp kap majd egy esélyt, de úgy tűnik hogy nem ezzel a résszel fogják - még mindig - megváltani a világot. Pedig egy igazán jó, hivatalos WRC játékra már ezer éve várok.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#7) Bici


Bici
félisten

A WRC sorozat újabb tagjait szerintetek hol lehet elhelyezni az arcade és szimulátor skálán?
0 - maximálisan árkád
10 - maximálisan szimulátor

Illetve hogy viszonyul pl. a Dirt 3/4-hez, Rally-hoz e téren?

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#8) laceszgamer válasza b. (#3) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ha arcade vonalon nézzük a Dirt 4 nagyon jó lett szerintem, legalábbis az nálam folyamatosan a gépen van, de a sima Dirt Rallykat is azért nagyon dícsérik, mondjuk nekem túl szimulátoros kis laza kikapcsolódásnak. :D

Egyébként a WRC-k sem rosszak azért, azokkal is elszórakoztam nem egy órát, jó, lenne mit javítaniuk, de szerintem élvezhetőek mindenképp :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Édes jó Szűz Máriám a mennyben, ki az isten gondolta, hogy ez a navigátor hang elviselhető lesz? Úgy beszél, mint egy túlfeszültséggel küzdő robot. És miért mozog úgy az autó, mintha minden kanyarban fel akarna borulni? Komolyan mondom, nagy reményeim voltak ehhez a részhez már, de ez szörnyen is néz ki, és ilyen hang mellett biztos végig nem vezetnék egy szakaszt. Hát, akkor talán majd jövőre. :)

A játéknak soha nincs vége.

(#10) stewe2 válasza Bici (#7) üzenetére


stewe2
aktív tag

Én a Dirt 3-4-et szeretem (és összességében jónak tartom), és a WRC7-re is azóta fájt a fogam, mióta a trailereket láttam a megjelenés előtt. Főleg az éjszakai fények voltak ütősek, de a grafika úgy összességében tetszett.

Nemrég megjött akcióban, de nagy csalódás számomra. Az irányítás (a kocsi mozgása) szerintem nem stimmel. Mintha egy lebegő szappanos dobozt terelgetnék az úton, és az autó a középpontjában egy gombostűre lenne tűzve (mint a bogárgyűjteményben :D ) úgy pörög jobbra-balra. XBOX ONE kontrollerrel toltam.

A látvány csak átlagos (a kocsik jók, de a háttér, a környezet nem elég aprólékosan van kidolgozva), mindezt úgy, hogy FX8350, 16Gb, RX580 8G mellett még a harmincat sem tartja átlagban (21:9-ben). Az ügy pikantériája, hogy emiatt a játék miatt cseréltem az R9 270X-et :DDD

Ha a járművek mozgását (fizikáját) javítják, és a gépigény sem száll el, még jó is lehet a WRC8. A grafika fejlődése remélem alap, de a vétel előtt kipróbálom, az biztos.

Üdv stewe :)

[ Szerkesztve ]

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#11) Plazmacucci válasza b. (#3) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem inkább V rally 2.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12) G4ga


G4ga
őstag

nagyon béta ez még...
a környezet egyenlő a nullával. az hogy egy rally jatékba ugy megy át a kőveken, mint az összes többi részen az vicc.
Az autó kidolgozása nagyon szép, de hogy kormányt se sikerült még bele varázsolni... az szerintem gáz.
Richard Burns rally ota nem igazán játszottam jó rally játékkal.
Örülnék egy jónak pedig.

(#13) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

10mp után rá kellett keresnem egy eredeti WRC felvételre hogy ennek a Citröennek ilyen hangja lenne?...
De sajnos 100%-ig biztos voltam benne hogy nem.Így megnéztem helyette ezt
Vajon így fog hangzani a megjelenés napján? Vagy DLC lesz? :U
Mindegyik aprító vagy kávédaráló hanggal érkezik.Aztán ha kell az eredeti ...

[ Szerkesztve ]

(#14) D.Va


D.Va
senior tag

1.
Ez még alpha verzió, még 4-5 hónap van megjelenésig.
2.
A játék közel sem ennyire gáz, ez a trailer valóban borzalmas, amiben ráadásul gamepaddal bénázik valami n00b player...

Aki érdemi következtetést akar levonni, inkább nézze meg ezeket:

[link]

[link]

(#15) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Hol van már a jó öreg ps2-es wrc sorozat....

(#16) Forestgreen


Forestgreen
aktív tag

WRC 8 előrendelői hírek:
[link]

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.