Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mukorka


Mukorka
addikt

Elég sok könnyítést/egyszerűsítést látok, ez így nem vicces :((

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ide kapcsolódó hír: XBOX360-on fizetni kell majd a DLC-kért, míg PC-n továbbra is minden egyes új tartalom ingyenes lesz.

Ez nem a CD Projekt, hanem a Microsoft hibája, akik az XBOX Live rendszerén keresztül nem engednek terjeszteni ingyenes tartalmakat. Ugyanúgy, mint annak idején a Left 2 Dead 2 DLC-ket is PC-n ingyen kaptuk, a konzolosoknak meg fizetniük kellett érte.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3) wednesday


wednesday
őstag

Meg is venném a Witchert Steamen, csak sajnos most nincs rá keret. :N

(#4) Zoli133


Zoli133
őstag

Elég sok minden van benne. Bárcsak más fejlesztők is így támogatnák a már kiadott játékaikat...

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#5) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Tyüü..szép kis lista.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Huma válasza Mukorka (#1) üzenetére


Huma
addikt

Az elejéhez kell is a könnyítés. Elég nehézre sikerült. :)

Amúgy én még mindig azon a véleményen vagyok hogy a Witcher 1 jobb. Az tény hogy a második rész lélegzetelállítóan szép, de kicsit elkonzolosodott/egyszerűsödött ami nem tetszik.
Álmaim netovábbja lenne ha végre kijönne valami komplex rendszerrel megáldott vérbeli RPG modern köntösben (Pl The Temple of Elemental Evil)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7) Wolverine válasza wednesday (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

Steamen? A gog.com-on olcsóbb...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8) WayneGace válasza Huma (#6) üzenetére


WayneGace
őstag

Ezzel azért nem értek egyet. Az +1 új nehézségi szintenk én örülök. Ha jól számolom így már 5 lesz, szóval, ha neked nehéz, akkor visszább veheted. Az első harcrendszere illetve maga a harc sokkal egyszerűbb volt. Lényegében nem kellett mást csinálni csak ritmusra kattintani.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#9) Huma válasza WayneGace (#8) üzenetére


Huma
addikt

Nekem az a tapasztalatom a második résszel, hogy az eleje iszonyatosan nehéz utána viszont baromi könnyű. Szóval nem kiegyensúlyozott. Persze az elsőben sem volt a legjobb, de azért a második résznél nagyságrendekkel jobb volt.

A ritmusra kattintásban igazad van viszont a második rész nagyon elment az ügyességi játékok irányába aminek kevés köze van az RPG-hez. Egy RPG-ben a karakter értékei ill képességei/képzettségei döntenek fizikai próbáknál (pl harc) nem pedig a játékosé. Ezt illik szem előtt tartani.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#10) WayneGace válasza Huma (#9) üzenetére


WayneGace
őstag

De azt is vedd figyelembe, hogy a Witcher nem hardcore rpg. És én ennek örülök. Mert én kimondottan szeretem az ilyen típusú játékokat. Azaz vannak benne rpg elemek, de számít az, hogy hogyan tudsz harcolni, reflexeid, stb.. A Mass Effect még inkább kevésbé rpg és inkább akció. De azért vannak illetve lesznek olyan rpg-k is, mint amiről te beszélsz. Gondolom ilyen lesz az új Elder Scroll.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#11) Huma válasza WayneGace (#10) üzenetére


Huma
addikt

Az a baj hogy nem hardcore rpg-ből millió és egy van míg a hardcoreből évek óta nem készült el egy sem.

Persze a létük amúgy is erősen kétséges hisz egy igazi RPG mindig is élőben játszódik. Egy PC-s ill konzolos játék sem tud még csak a nyomába sem lépni.

ui: Az új Elder Scroll is közelít a konzum igények felé. Nem várok sokat tőle.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#12) Wolverine válasza Huma (#11) üzenetére


Wolverine
félisten

Azért nem készül új HC RPG, mert túl kevés játékosa lenne, és nem hozná vissza talán még a fejlesztési költségét sem. Egy olyan játékra senki sem költ, amit alig lehetne eladni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13) Huma válasza Wolverine (#12) üzenetére


Huma
addikt

Persze, értem én csak xar ez a helyzet.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.