Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Youri


Youri
veterán

Windows CE 6.0

Innentől már nem is érdemes foglalkozni.... Inkább egy tweet lehetett volna: Windows CE 6.0-ával szerelt izé a Cowontól. Kit érdekel?

RTX ON

(#2) Male válasza Youri (#1) üzenetére


Male
nagyúr

Mondjuk ha lenne benne GPS, akkor akár jól is jönne a WinCE.

Viszont net hozzáférés nélküli tablet? Ezt nem is értem hogy gondolták.

(#3) Móci


Móci
addikt

Windows CE 6.0

Ejha, nem hittem volna, hogy ezzel a rendszerrel működő készülék születhet még...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) erdoke válasza Youri (#1) üzenetére


erdoke
titán

A Cowon szerint valakit érdekel, mégpedig annyi valakit, ami elég ahhoz, hogy piacra dobják. Egy 69 USD-s árral (20 e Ft?) megspékelve talán van is értelme, az harmada a Kindle Fire-énak. Ha valakinek csak zenére és videóra kell, akár be is érheti ezzel. Gyerek esetében pl. nem mindig kifejezetten hátrány, ha a szülő internet nélküli ketyerét ad a kezébe...

A legjobb aláírás a héten

(#5) Youri válasza erdoke (#4) üzenetére


Youri
veterán

Egy 69 USD-s árral
ha megnézed a Cowon termékek árát, láthatod, hogy ez meglepő lenne. Annyiért azt mondanám, még jó is lenne, de nem erre számítok.
Ezek mellett meglepő lenne az ilyen ár.

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#6) dqdb válasza Móci (#3) üzenetére


dqdb
nagyúr

Az összes WP7-es telefon CE6-os kernelt használ, csak értelemszerűen más shell kerül rájuk.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#7) csevede válasza dqdb (#6) üzenetére


csevede
tag

2011-ben internetelérhetőség nélküli tablet? :W Jó nagy potenciális fogyasztói körtől elköszönhetnek emiatt.

csevede felhasználónak 19 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#8) geezer válasza Móci (#3) üzenetére


geezer
aktív tag

Ejjj, Cowon, ezt minek...? :U

Móci: nekem pl. a japán szótárgépemen is ez fut, amint az aljára ragasztott gyári matrica mondja. És tökéletesen működik, vérprofi célhardver. Ájpoddal, Tabbal nem helyettesíthető. Van élet a tableten kívül is. ;)

Egyébként eltekintve egy-két használati területtől, tényleg ritka már.

(#9) Móci válasza geezer (#8) üzenetére


Móci
addikt

Nem azt írtam, hogy szar, csak azt, hogy szokatlan. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#10) fahrii


fahrii
őstag

Windows CE6? Basszus hazafele átléptem volna a 88mph-t?

(#11) erdoke válasza fahrii (#10) üzenetére


erdoke
titán

Pontosan mi a gond a CE 6.0-val? :F

A legjobb aláírás a héten

(#12) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nem semmi. Ha a GPS-emet beállítom, hogy a Windowsos felülettel induljon, akkor már meg is kaptam nagyjából a cikk tárgyát sokkal olcsóbban :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#13) erdoke válasza Dr. Romano (#12) üzenetére


erdoke
titán

Sok sikert a komolyabb média formátumok lejátszásához és élvezetéhez a "sokkal olcsóbb" 7"-es GPS-eden. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#14) Dr. Romano válasza erdoke (#13) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Persze, azért írtam hogy "nagyjából", kissé túloztam, de én sem értem ennek a terméknek a meglétét, persze lehet másnak meg pont ilyenre van szüksége... :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#15) lexandro


lexandro
tag

Jó lenne megérteni pontosan ki a célközönség, mert eléggé hopeless hangulata van a speckónak :)

Robi

(#16) smkb


smkb
őstag

Ez április 1-én még el is menne de így vicc...

(#17) smkb válasza erdoke (#4) üzenetére


smkb
őstag

Win C.E vel ez akkor is egy rakás f.s kupac. Ha 7"-on akarok médiát lejátszani, szinte végtelen formátumismerettel, akkor rendelek 139$-ért egy Ainol Novo Advance-t, Android 2.3-al, és wégtelen sok médialejátszó letöltési képességgel (wifiről ne is beszéljünk)... sőt, igazából 7"-on komplett kánaán van Androidos eszközökből szó szerint. sz.rért h. gyért, és jók.

(#18) atike


atike
nagyúr

Azt hittem nem jól látok... Windows CE? Meglepő lépés... Olcsó vagy miért...? :F

(#19) erdoke válasza smkb (#17) üzenetére


erdoke
titán

A WinCE 6 egy mobil OS kernel. Mi köze van a formátum támogatáshoz. Mitől fos az egyik modern kernel, és mitől jó egy másik, ha média lejátszásról van szó? :F

A "jó" egyébként is nagyon relatív fogalom, de ha neked a gagyi kijelzős, műanyag kínai "tabletek" 0 támogatással egyértelműen jobbak valaminél, amit se nem láttál, se nem fogtál, de még csak elegendő infód sincs róla, akkor nincs is miről beszélgetnünk... :U

Én nem mondtam, hogy ez a kütyü jó, csak hogy esetleg akár az is lehet, ha jól árazzák be, és megfelelően finomhangolják az adott célra. Azt viszont nagyon jól tudom, hogy a legolcsóbb androidos "tabletek" mind a híg fos kategóriába tartoznak, és szurkos bottal se nyúlnék hozzájuk. :P

A legjobb aláírás a héten

(#20) Csibcsala


Csibcsala
tag

a Win ce pda-kon szerintem nagyon jó.

Csak a porfelhőt látni. Sohasem menetelnek el idáig. Sohasem hagyják el a sivatagot. Amint elérik a sivatag határát, visszafordulnak.

(#21) Csibcsala válasza Csibcsala (#20) üzenetére


Csibcsala
tag

Volt amíg le nem fagyott....

Csak a porfelhőt látni. Sohasem menetelnek el idáig. Sohasem hagyják el a sivatagot. Amint elérik a sivatag határát, visszafordulnak.

(#22) Csibcsala


Csibcsala
tag

Most lehet, hogy újra megpróbálom. A hardverapron szemezgetek.

Csak a porfelhőt látni. Sohasem menetelnek el idáig. Sohasem hagyják el a sivatagot. Amint elérik a sivatag határát, visszafordulnak.

(#23) BajuszGaby


BajuszGaby
csendes tag

Van egy mini notebookom de sajnos német nyelvű. A nagyobbik gond, hogy egy hozzáértő szaki letörölt róla minden programot csak a windows maradt néhány kisebb programmal. A programok hozzáadása eltávolítás ablak teljesen üres. Nem lehet internetre sem csatlakozni. Az ipconfig parancs ezt adja vissza "no ipv4 adapter found" Keresgéltem programokat a neten de egyiket sem tudom elindítani rajta. Azt irja ki nem windows ce alkalmazás. A wifi sem működik, csak bekapcsolni tudom meg ki. Van még egy termékkulcsos matrica a hátulján SOFTMAKER office(oem license) Persze ezt is letörölték.
Tudna valaki segíteni, hogy mit kezdjek a géppel vagy mehet a kukába.

Tipus: jay-tech
model: umpc 9901
oprendszer Windows embedded ce 6.0

(#24) Csibcsala válasza Youri (#1) üzenetére


Csibcsala
tag

Nem tudtam összerakni. A szekrényben figyel, majd a hardveraprón.

Csak a porfelhőt látni. Sohasem menetelnek el idáig. Sohasem hagyják el a sivatagot. Amint elérik a sivatag határát, visszafordulnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.