Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Male


Male
nagyúr

Én vagyok a béna, hogy azon a linken bárhová kattintok, végül mindig az Office 365-höz jutok, és nem a 2013 letöltéséhez :F

(#2) Sweet Lou 6 válasza Male (#1) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Mivel a licencelést összevonták az Office365-el, ezért a legtöbb helyen nem Office 2013, hanem Office365 Preview-ként hivatkoznak rá az MS letöltöoldalai.

sweetlou6.wordpress.com

(#3) Male válasza Sweet Lou 6 (#2) üzenetére


Male
nagyúr

Jaaa... szóval haladjak azon tovább, és egyszercsak 2013 lesz a 365-ből?

(#4) wwhy válasza Male (#1) üzenetére


wwhy
veterán

Ezen az oldalon alul kattints a Word ikonra, majd jobbra felül Try it (zöld) és utána az első a For Home :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#5) .mf


.mf
veterán

"Az eddig Office 15 néven emlegetett csomag számos újdonságot hoz magával, melyek közt a leglátványosabb a kezelőfelület idomulása a Windows 8-ból ismert Metro felülethez, lévén hogy magát a külsőt az érintőképernyővel történő használathoz is idomították."

Már elnézést, ez az Office nevű programcsomag, melyet, mint a neve mutatja, irodai munkára szántak, tehát a Wordbe masszív szövegbevitel, amihez billentyűzet dukál, Excelbe pedig függvények és táblázatkezelés, amihez billentyűzet és egér kell. Valamit összekevernek, ez nem a Tapics nevű játék gyerekeknek, hogy az érintőképernyőhöz kelljen alkalmazkodnia a kezelésének. :U
Remélem a következő generációra már rájönnek, hogy ez nem egy jó irány.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#6) front3r válasza .mf (#5) üzenetére


front3r
őstag

Ez az irány ma már. Amúgy használhatsz billentyűzetet is, mint eddig. Senki sem kötelez semmire. Nekem pl. bejön ez az irány, csak legyen az a kijelző nagyobbacska, ennyi.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#7) Inarus válasza .mf (#5) üzenetére


Inarus
addikt

Nilvánvalóan nem érintőképernyővel KELL használni, hanem azzal IS lehet. Aki win8as tabletet szeretne, annak sem kell szívni aprócska, csak egérrel eltalálható ikonokkal. Ez felületváltoztatás lényege. Bármíly meglepő, tableteket is használnak munkára, a win8asokhoz meg elvileg nem lesz gond egy billentyűzet csatlakoztatása.

(#8) aram01


aram01
nagyúr

lecsípte már valaki? milyen?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9) Male válasza wwhy (#4) üzenetére


Male
nagyúr

Köszi! Arrafelé csináltam, de tovább lépkedve is végig Office365... aztán van egy telepítés gomb végülis... de még ott is Office365-nek nevezi magát. (A telepítést már nem nyomtam meg, mert másik gépen próbálnám ki.) Mondjuk ez így enyhén szólva érthetetlen lett így... annyira nyomni akarják az Office365-öt, hogy még itt is végig az van :F

.mf: Ezt én sem nagyon értem, pont ezért is nézném meg, mit csináltak. (annyira nem áll kézre, mint a Win8-as csempés megoldás, vagy alapvetően maradt a régi, csak kis kinézet beli változás + nagyobb gombok...)

Inarus: Csak aki meg desktopon használná, azt idegesíti az 5x3 centis gomb, mert nagyon nem jó a helykihasználás ezzel... szóval elég érdekes a két teljesen különböző elvárásnak azonos felülettel megfelelni... (reménykedek egy egér - érintőkijelző kapcsolóban, ami ezt egy mozdulattal átválthatóvá teszi...)

[ Szerkesztve ]

(#10) Tyren


Tyren
aktív tag

Azt lehet tudni, hogy a próbaverziót mennyi ideig lehet használni? (30 nap, stb)

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#11) wwhy válasza aram01 (#8) üzenetére


wwhy
veterán

háááát ..... ki kell próbálni :) de már van topikja is.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#12) lujó55


lujó55
őstag

ezt én is kipróbálom...

(#13) VS461


VS461
tag

Letöltetett velem valami 500 kilobájtos .exét, ami majd gondolom, tölti a párszáz megabájtot (de hogy mi a francnak - Skype-nél és Google Earth-nél sem értem). A telepítés közben meg megfagyott, mert elszállt a netem. Most hol találjam meg ezt az egészet a gépen? Temp-ben? Hogy ne kelljen az 56k modemes sebességem mellett újra letölteni...

Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

(#14) Dave™ válasza VS461 (#13) üzenetére


Dave™
nagyúr

Gondolom észreveszi, ha újra elkezdenéd, hogy már lent van...

(#15) aram01 válasza wwhy (#11) üzenetére


aram01
nagyúr

ez a hááát nem volt túl meggyőző

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#16) janos1988 válasza aram01 (#8) üzenetére


janos1988
addikt

Olyan, mint az előző verziók. Az emberek 90%- nem használja továbbra sem a 90%-át. Na jó azért változott is, trendibb, dizájnosabb, kicsit meghízott és erőforrás igényesebb.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#17) Maresz00 válasza Tyren (#10) üzenetére


Maresz00
csendes tag

Erre én is kiváncsi lennék!?

(#18) VS461 válasza Dave™ (#14) üzenetére


VS461
tag

Próbálom újra... Mondjuk, találkoztam már olyan programmal, amelyik újra elkezdte az installert letölteni...

Az a gond, hogy a telepítő indítása után vagy egy óráig semmi nem történik, mindössze a feladatkezelőben látszik, hogy fut egy officesetup.exe. Érdekes...

[ Szerkesztve ]

Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

(#19) Rolly


Rolly
veterán

én felraktam de fura elsőre, szép animált látványos, de túl fehér :) lehet valahogy háttérszínt állítani? mert a sötét metro felület után igen csak túl fehér a háttér :(

(#20) #06658560 válasza Inarus (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ja, tök jó, hogy a képernyöböl egyre több helyet vegyen el a vezérlöfelület, a munkafelület rovására. Amit egyébként már a ribbonnal elkezdtek 2007-ben.

(#21) FTeR válasza janos1988 (#16) üzenetére


FTeR
addikt

azt a statot folyamatosan félremagyarázzák. a kimutatás arról szólt, h egy átlag ember 10% körül használja ki. ez viszont nem azt jelenti, hogy a maradék 90%-ot senki se használja. nyilván vannak közös halmazok, van aki az alapon felül csak 1 fícsört használ, de azt intezíven, még 10 másik ember sosem hallott róla, mert másra volt eddig szüksége.

[ Szerkesztve ]

(#22) Rolly válasza FTeR (#21) üzenetére


Rolly
veterán

Az excel az a program ami mindenre jó (vállalatirányítás, rendelés, terméktörzs kezelés, raktár kezelés) de az emberek 90-95%-a számológépnek használja :)

amúgy sajnos a mindenre jó oldalon mindenre láttam már példát ... milliárdos forgalmú cégek excelben "vállalatirányítanak"

(#23) bon válasza #06658560 (#20) üzenetére


bon
őstag

Nem 15,4"-os képernyőt kell hasznáni munkára, hanem 20"< nagyobbat és nincs gond a menüsorral.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#24) bon


bon
őstag

Nekem a pdf szerkesztési lehetőség nagyon szimpatikus, de az érintőképernyős kör alakú menü is használhatónak tűnik

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#25) HBO2


HBO2
tag

Tetszik :) hasonló elgondoláson alapul mint az iwork, de még sem ugyan az!
Ha még normálisan is működik akkor must have!

Asus K53-TA - iPhone 6s plus 64 GB - WayteQ xTAB-8Q

(#26) #06658560 válasza bon (#23) üzenetére


#06658560
törölt tag

A felbontásnak kvázi midnegy, x pixelt lenyúl, így fullhd 10"-on és 30"-on is ugyanannyit visz el belöle.

(#27) .mf válasza Inarus (#7) üzenetére


.mf
veterán

Megértem, hogy tabletekre kell valami olyan felület, ami annak az adottságaival kezelhető, de miért kell ezt normál asztali gépet használókra is rákényszeríteni? Főleg, hogy úgyis az utóbbi csoport fogja sokkal intenzívebben használni.
Néha szembejönnek akkora táblázatok, hogy még egy 30"-es monitor is kevés lenne hozzá, ez pedig még tovább csökkenti a hasznos helyet.

bon: "Nem 15,4"-os képernyőt kell hasznáni munkára, hanem 20"< nagyobbat és nincs gond a menüsorral."

Sok cégnél asztali gép helyett laptopot adnak. Másrészt, mint fentebb is írtam, vannak helyzetek, ahol minden pixelnyi helymegtakarítás kéne.

janos1988: "Olyan, mint az előző verziók. Az emberek 90%- nem használja továbbra sem a 90%-át. Na jó azért változott is, trendibb, dizájnosabb, kicsit meghízott és erőforrás igényesebb."

Egyik előző munkahelyemen egy ügyfélnél a kicsit régivágású vezető panaszkodott erre, az újabb Office-ok más elrendezésükkel feleslegesen bolygatják meg a már jól megszokott környezetet, különböző funkciókat vesztettek, s még több erőforrás is kell a futtatásukhoz. Ez lenne a haladás?, kérdezte. Igazat kell neki adnom. A mostani office funkciókban alig tud többet, mint egy tíz évvel ezelőtti, de az mégis elfutott tizedilyen hardveren is, méghozzá hasonló sebességgel. Most, a platformokat, átjárhatóságot szorosabbra fűzve (desktop, laptop, tablet, telefon) én azt gondoltam volna logikusnak, hogy visszanyúlnak valami régebbi, hatékony megoldáshoz, s azt frissítik (ld. amikor Intel belátta, hogy Netburst egy zsákutca, és a P3-hoz visszanyúlva fejlesztették ki a Core szériát). De nem éppen ez történik.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#28) bon válasza #06658560 (#26) üzenetére


bon
őstag

Nem csak a felbontás a lényeg, hanem képernyő mérete. Most kipróbáltam direkt egy 22"-os és egy 37"-os kijelzőn. Csöppet nagyobb a szerkesztésre szánt felület egy nagyobb kijelzőn, konkrétan simán elfér egy A4-es lap 37"-on, míg 22"-on nem.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#29) bon válasza .mf (#27) üzenetére


bon
őstag

Össze is csukható a menüsor.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#30) #06658560 válasza bon (#28) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mindkettö azonos felbontással ment? Mekkora adathalmazzal dolgoztál? A felület lehet, hogy nagyobb, de infót nem tudsz olvashatóan többet megjeleníteni a menüsor miatt.
Összecsukható, összecsukható a menüsor, csak akkor meg mi értelme volt az egészet eltolni a ribbon felé, ha értelmesen dolgozni maradjon az összecsukott klasszikus?

(#31) Dave™ válasza .mf (#27) üzenetére


Dave™
nagyúr

Azért kell egyforma felület, mert nem fejlesztenek kétfelé, és így egységes. Szerintem teljesen logikus. A normális munkahelyeken a laptopok mellé van monitor is. Ahol nincs, és ez a produktivitás rovására megy, az a cég meg is érdemli, hogy ezen spórolt. Mellesleg van teljes képernyős mód, amivel több a hely, mint eddig, de mivel a jelek szerint nem próbáltad ki, ezt nem tudhatod. Pedig jobb valamit kipróbálni, és úgy alkotni róla véleményt. Az új elrendezés kellett a menüben, mert ennyi funkciót a sok lenyíló menü miatt csak az talát meg, aki tudta, hol keresse. A ribbon meg minden gondolkodó embernek elég gyorsan elsajátítható, mert logikus felosztású, ha valami még sincs meg azonnal, ott a kereső. És ezt lehet ujjal is vezérelni akár, a menüt nem fogod. Igen, ez a haladás, amikor valami régi konvencionális dolgot újragondolnak és átterveznek az ésszerűségnek és a kor követelményeinek megfelelően. Ma már minden eléggé grafikus, a szövegtengerben (menü) sokkal könnyebb elveszni. Az erőforrásigény nem tudom miért gond, ami Win 7-et futtat, azon vígan elmegy, xp-re egyébként sem lehet feltenni. Hol itt a gond? Egy pc élettartama könyveléstechnikailag 3 év. Ahol 6-8 éves gépeket használnak, ott új office-ra sincs pénz, tehát nem értem a problémát. Az office alig tud többet, mint 10 évvel ezelőttel pedig óvatosan, a 2007-2010 között is volt elég sok változás, tíz éve a 2003 volt, ami még nekem, mint rétegfelhasználónak is sokkal kevesebbet tudott. De ha kipróbálnád, megnézegetnéd, akkor te is szembesülhetnél ezekkel, nem kellene kitalálnod (rosszul).

(#32) Rolly válasza .mf (#27) üzenetére


Rolly
veterán

azért az új ribbonos felület 1000x jobb mint a régi... minden logikus helyen van jóval több funkció van kirakva felületre nem huszonynyolc menü mélygésben van mint régen ...

tény meg kell szokni kb 2-4 óra de utánna kb 30-50%-kal gyorsabban lehet vele haladni... (tapasztalatból mondom nem csak az enyém hanem adminisztrátor nénik tapasztalatai alapján... aki dolgozott 1 hónapot 2007-en az már nem akar visszaváltani többé a 2003-as felületre ...)

(#33) Male válasza Dave™ (#31) üzenetére


Male
nagyúr

"Azért kell egyforma felület, mert nem fejlesztenek kétfelé."

Szerintem meg azért kell egyforma felület, mert így lehet a legtöbb embert megfogni... asztalin megszokja, tabon is ott keresi, illetve fordítva. (ez a lényege a Metronak a Win8-ban is)

(#34) .mf válasza Dave™ (#31) üzenetére


.mf
veterán

"Azért kell egyforma felület, mert nem fejlesztenek kétfelé, és így egységes. Szerintem teljesen logikus."

-- és teljesen hibás. Két gyökeresen eltérő beviteli módszer igényeire egyet erőltetni, csak szenvedés.

Teljes képernyős mód: ez jó hír, a 2007-ben (most azt használom) elég félresikerült volt.

Kipróbálás: céges laptopon vagyok, erre nem telepítgethetek csak úgy, ahogy kedvem tartja.

Erőforrás-igény: általános megjegyzés, nincs indokoltsága az ekkora erőforrás-igény növekedésnek, ez csak direkt kiszúrás a régi gépet használókkal, s itt nem a cégekre gondolok, hanem mondjuk iskolák, intézmények, ahol azért a keretegyezményből van legálisan Office; vagy szerény jövedelműek. Másrészt a hordozható eszközök is korlátosabbak ilyen szempontból (pl. x86-os tabletekben ULV procik teljesítménye ill. SSD mérete, vagy ha csak fixen 2GB RAM van).

Funkció-változás: az említett hely egy nemzetközi ügyvédi iroda volt, ha valahol, akkor ott kívülről-belülről ismerték a Word-öt. Én csak néhány hiányzó funkcióval találkoztam, de volt olyan, ami nagyon fájó volt (pl. a docx formátum vs custom fieldes sablon-dokumentum)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#35) Rolly válasza .mf (#34) üzenetére


Rolly
veterán

Erőforrás igény win7nél kevesebb a win8-nak, ahogy szerintem az office erőforrás igénye is csökkent az új officeban...

(#36) bon válasza #06658560 (#30) üzenetére


bon
őstag

Nem azonos a felbontás. De mint írtam nem csak a felbontás a lényeg, mert hiába van 22-on is fullhd felbontás, ha apró a karakterek mérete. Maradjon a jelenegki menüsor, nem akarom visszakapni a régit, már nagyon megszóktam az évek alatt és jól tudom használni. Amúyg dolgozok vlee 15,4-en és 20, 22 meg 2x22"-on. Nagyon szeretem a menüsort. A mostani word-ben pl. örülök a kép ilesztés segéd funkciónak ami a 2010-es publisherben került bevezetsére.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#37) Dave™ válasza .mf (#34) üzenetére


Dave™
nagyúr

De ha egyszer csak win 7/8-on megy, aminek úgyis adott az erőforrásigénye, akkor továbbra sem értem, mi a bajod vele. Azért van a RAM a gépben, hogy használja. Iskolák sem tudnak mit kezdeni vele, ha nem Win 7/8 van a gépen. Ha meg az van, akkor ez is rendesen menni fog. 2GB ram meg legyen már elég win/office-hoz...

[ Szerkesztve ]

(#38) Traxx válasza .mf (#27) üzenetére


Traxx
őstag

"A mostani office funkciókban alig tud többet, mint egy tíz évvel ezelőtti, de az mégis elfutott tizedilyen hardveren is, méghozzá hasonló sebességgel."

Én éppen 1-2 hete futottam bele olyan függvényes problémába az Excelben, amit az egyik kollégám 2010-es Office-ával elég egyszerűen meg lehetett oldani. A 2003-ban, ami az én gépemen van, szintén megoldható volt, de jóval körülményesebben. Lehet, hogy ez csak egy kivétel, de van ilyen is.

Én aminek örülök ebben a verzióban, az a pdf-ek szerkeszthetősége. de csak emiatt nem fogom a 2003-at lecserélni erre :N

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#39) MaUser válasza Rolly (#32) üzenetére


MaUser
addikt

Az a gond, hogy kell az a 2-4 óra legalább, hogy logikusnak tűnjön, de azért megható, amikor két évvel az átállás után is sw fejlesztők anyáznak, mert 5 percig kell keresni még mindig valami ritkán használt funkciót... Még ha két óra is az átszokás miatti kiesés, egy ezer főt számláló fejlesztési osztályon egyszerűség kedvéért 100€-os mérnökórával számolva ez alsó hangon is 200.000€ bukta...

Btw, a régire nálunk mindenki kipakolta max. három sorba az összes általa használt funkció ikonját, így minden elérhető volt egy kattintással. Most az esetek többségében kettő kattintás kell, mert lapoznod kell a ribbon-on... A végeredmény? Look-alike install.:D

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#40) FTeR válasza Dave™ (#31) üzenetére


FTeR
addikt

2007-ben (W/E) konkrétan nem volt új technikai fícsör (csak gui átalakítás).

(#41) FTeR válasza MaUser (#39) üzenetére


FTeR
addikt

viszont miután átszoktak adott feladatot hamarabb el tudnak végezni és újat is hamarabb megtalálnak.

(#42) Dave™ válasza FTeR (#40) üzenetére


Dave™
nagyúr

Dehogynem, kapásból az új tömörített formátumok, excelben az egymillió sor támogatás stb. Előző munkahelyemen - ami egy német multi - bele is futottunk a 2003 korlátaiba, mert kevés volt a 65k sor limit. Akinek 2007 volt, sokkal egyszerűbben tudott dolgozni, a többieknek meg darabolni kellett.

(#43) MaUser válasza FTeR (#41) üzenetére


MaUser
addikt

Mi gyorsabb egy toolbaron kint lévő gomb megnyomásánál :F Szerencsére az Excel-ben írunk százezer soros makrókat baromság nem dívik már egy ideje nálunk, vannak ezekre gyorsabb eszközök.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#44) FTeR válasza Dave™ (#42) üzenetére


FTeR
addikt

úgy értem, h nem volt pl excelben új függvény vagy új formázási fícsör word-ben. még az anegdota is volt, h BG -aki egy excel expert- bizonygatta kollégának, h új fícsört talált, közben már 97-ben is benne volt, csak ribbon power.

xls korlátba én pl kb 3 hete futottam, sql serverből exportáltam és nem tudott mindent kimenteni. sajnos ssms alapból csak xls-t tud, xlsx-hez telepíteni kell ofiszt...

#43
vannak konkrét fícsörök, ami egér útban, kattintás számában, meg időben mérhető, h gyorsabb 2007-ben mint 2003-ban.
nekem monduk a 2003 kimaradt, de ofisz xp-n volt egy fícsör amit mindig nehézkesen találtam meg (havonta 1-2x volt csak rá szükségem), pedig tudtam, h melyik menü alatt van (tools), de mégis macera volt az almenükből elővarázsolni. 2007-ben elsőre megtaláltam, pedig teljesen új volt a felület...

(#45) #06658560 válasza bon (#36) üzenetére


#06658560
törölt tag

A menüsor pixelszámra többet fogyaszt, ezért is írtam amit. S ha csúnyábban is látom, de még látom az infót, ha a felbontás azonos, de kisebb a menüsáv.

#41 + #44 FTeR: a plusz funkciói jók, okosan használhatóak, 2007 óta már tud OOO-s dolgokat is, de valahogy sosem sikerült formázáson kívül elég gyorsan megoldani amit akartam, bár a formázásnál meg a változó színü sorok pont hidegen hagynak. S mivel gyorsbillentyüzök, ezért idöben nem gyorsabb a monitoron rohangálni egérrel, klaviról eleve félre nyúlni, majd kattintgatni, görgetni össze-vissza. Plusz a billentyükombinációkat is okosan átvariálták a 2007-nél, hogy ne lehessen használni.

[ Szerkesztve ]

(#46) beteg válasza Sweet Lou 6 (#2) üzenetére


beteg
őstag

Sweet Lou 6: mit jelent az, hogy összevonták? ezt kifejtenéd pls!?

Amúgy 1 napig bírtam tesztelni ezt a pont- pont-vesszőcske Officet :(
(hihetetlen, hogy ezért a „desing”-ért valaki még pénzt is kapott)

Szerintem ebből irgalmatlan nagy bukás lesz! A Win8 metrója is agresszív káromkodást vált ki belőlem, de a 2012-es szerveren végkép ledobom a láncot! Ezek után már meg sem lepődöm az új Office felületén. Borítékolni merem, hogy ez a vonal, hogy olyan platformra, tabletre optimalizál az MS, amit nem hogy nem ural, de labdába sem rúg rajta, kudarcra van ítélve.

Csak futni kell!

(#47) Sweet Lou 6 válasza beteg (#46) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

a licencelését vonták össze*, tulajdonképpen az Office365 egészült ki az asztali Office 2013-al.

*csakis előfizetéses modellben érhető el

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#48) beteg válasza Sweet Lou 6 (#47) üzenetére


beteg
őstag

:R köszi, nem tudtam, de gyorsan megtaláltam :R

Csak futni kell!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.