Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [whiz:] Tévedés

Hozzászólások

(#1) thumb


thumb
aktív tag

Max. annyit, hogy ha elérték a megfelelő szintet lehet saját icon-kájuk a nevük felett :)

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

(#2) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Ha valamelyik régebbi tag arcoskodna nekem minden egyéb indok nélkül, elküldeném a 'csába. :(((

(#3) puttputt válasza Peter Kiss (#2) üzenetére


puttputt
őstag

Az is relatív, hogy régebbi tag... Pl. ugye mióta regeltem (úgy egy éve), viszonylag szabad munkatempóm volt, ráértem időnként többet "dumálgatni", "megosztani", eszmecsre...
Jan. elejétől ez is meg fog változni, alig jutok majd géphez.
Meg lehet nézni. Már őstag vagyok, elég stabilan.
Pedig, semmilyen szempontból nem vagyok "tisztelendőbb", mint bárki más - vagy te, aki még "csak" tag vagy.
Amire lehet alapozni:
- Vélemények a másikról (lehetőleg "egy hangúak") különböző topikokban.
- Üzletfelek esetén a sok kiosztott piros és azok kommentjei.
Ha pl. valakinek már van 200 pirosa, róla csupa jó vélemény, haverkodó közeledés a többiek részéről, ajánlások... (most nem a PH-megbízhatóságra gondolok, mert az is hol ennyire, hol annyira friss, hanem amit begépelgetünk a megfelelő topikba), akkor valószínűleg nem csak jó üzletfél, hanem korrekt ember is.
Persze, az Adatlapból is sok mindenre lehet következtetni. Hogyha valaki már ott, azon "arcoskodik", az gyorsan levehető. Pl., kiírja, hogy "Most veszek 5 gépet, mindegyik jobb mint a tiétek!" és hasonlók.
Az újoncokról annyit - ezt legszívesebben az "Akivel nem kéne üzletelnünk..." jellegű topikokba is beírnám, ha nem járna érte megrovás :U -, hogy simán megbízom benne, ha olyan a kommunikációja (felveszi a telefont, rendszeresen visszaír, alkalmazkodik, kedves, stb...).
Volt, hogy ilyen alapokon előre is utaltam újoncnak, s képzeljétek, azóta (6-8 hónap), majd minden nap megvitatunk valamilyen hardveres témát privátban. :)
Mindenki az elejéről kezdi.
A végére: Nem árt, ha az ember szerez ismerősöket, haverokat, üzlettársakat, barátokat. Az ő ajánlásuk jelenti a legtöbbet.
Annak idején - gépfelújításkor..., amiért eleve "ideszármaztam" -, lazán utaltam - nem keveset - előre krammerkának, Lipinek *a PH-tuninglista "alapítóinak" -, ha kellett, mert ők egy régen összeverbuválódott csapat tagjai, okom nem volt kételkedni sem a minőségben, sem abban, hogy egyáltalán lehet-e velük üzletelni.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#4) lezso6 válasza puttputt (#3) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

+1

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5) FPéter


FPéter
aktív tag

Nagy szavak ezek egy fanatikus tagtól :))

(#6) D1Rect válasza puttputt (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Most veszek 15 gépet, mindegyik jobb mint a tied! :P
Egyébként teljesen korrektül megfogalmaztad. :R

ui.:nekem volt egy évvel korábbi regisztrációm is, csak elfelejtettem. :B
Azóta banoltattam.

(#8) whiz válasza FPéter (#5) üzenetére


whiz
aktív tag

Kicsit gondban vagyok a hsz-ed értelmezésével (cinikus megjegyzés-e, vagy se).

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#9) D1Rect válasza whiz (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Szmájli. ;)

(#10) puttputt válasza D1Rect (#6) üzenetére


puttputt
őstag

Most veszek 15 gépet, mindegyik jobb mint a tied!
Mikor az egyetemi koleszunknak voltam a rendszergazdája, mondtam is a "kollégának" "gépparkosítás" közben, hogy:
"Élvezzük ki ezeket a pillanatokat. Sosem lesz lehetőségünk ennyi pénzből gazdálkodni, pláne nem csak gépekre költeni az egészet." :DDD

No igen.
Amúgy, a legelején a tipikus "újonc viselkedésmódokat" produkáltam.
Egyből nyitottam is egy topikot, illetve két néven regeltem, az egyiken üzletelni kezdtem, a másikon szakmai fórumoztam.
Már a topiknyitásért jól megkaptam a magamét. :D
Illetve, 2-3 hétre rá, egy kedves moderátor küldött nekem egy olyasmi pm.-et, hogy
"Hogy is van akkor ez?"
Gyorsan, szemlesütve töröltettem az "üzletelős énemet", felvilágosítódtam néhány dologról... (szerencsére megbocsátották a "bűneimet", mert tényleg nem tájékozódtam és nem a rossz szándék vezérelt az üzleteléseknél sem), ja és végigolvastam az Alapelveket. :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#11) whiz válasza D1Rect (#9) üzenetére


whiz
aktív tag

Ezért vagyok gondban. :D

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#12) D1Rect válasza puttputt (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

:D
Azért jobb később mint soha. Én elolvastam regisztrációkor.
Nem is nyitottam fölös topikot. :)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [whiz:] Tévedés
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.