Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Mégse sikerült befogni a WOW-ot :(

(#2) Wolverine válasza D1Rect (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Az meglehetősen esélytelen még pár évig... Igazság szerint a stabilan egymillió feletti játékosbázis már siker. A WoW 11 millió felett van.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) Vitus válasza Wolverine (#2) üzenetére


Vitus
őstag

Pedig ha valakinek volt esélye akkor az a warhammer volt. Mert ismert kidolgozott nagy rendszer, rengeteg rajongóval amiről tulajdonképpen a warcraftot koppintotta a blizzard. Bár mostmár szerintem lassan a wow is hanyatlásnak fog indulni mert nagyon ellaposodott.

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#4) D1Rect válasza Vitus (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Hanyatlásnak? Nem tudom, sztem akik megunták azok helyére úgyis jön legalább annyi player...

(#5) nosferatue válasza Wolverine (#2) üzenetére


nosferatue
tag

Nem is kell, hogy "lenyomja" a wow-ot, értelmes alternatívákra van szükség, hogy ne csak egy nagy hal szerepeljen a piacon. Szerintem a WAR egy nagyon jó alternatíva, igaz előfizetők tekintetében még erősödhetne (esetleg majd a slayer meg a choppa hoz még a konyhára néhány user-t).

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#6) pilóta


pilóta
nagyúr

Csinálnának inkább 40000 játékot, az mindíg tele lenne, mert akármilyen jó is a sima Warhammer, a kemény magon kívülieknek majdnem ugynaz, mint a Warcraft, ezért oda megy a tömeg, ahol többen vannak. A 40000 viszont konkurencia nélkül lenne...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7) DanteHix


DanteHix
tag

Elvileg csinaljak a 40k-s verziot is, szoval remeny van :)

Choppa meg Slayer meg matol van, aki unlockalta az eventet.

## 5.15 The Angels Have Gone ##

(#8) Vitus válasza D1Rect (#4) üzenetére


Vitus
őstag

Igen de ha megfigyelted, ahogy jöttek a kiegészítők egyre hamarabb untak bele az emberek. Szükség lenne a fejlődési rendszer érdekesebbé tételére, több érdesek tartalmas egyedül is végigcsinálható kisebb történetek. Stb. És változás kellene az idióta ölj meg 60 állatot a vadonba fajtát. Meg a repu farmolásos rendszer is ócska szerintem. Ha pl. az egyes mondjuk alap szintű epic itemeket jó hosszú egyedül csinálható questsorozatokkal is meg lehetne szerezni az lenne az igazi. Nem 5000bg-t menni meg 600 instát.

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#9) scyllafren


scyllafren
senior tag

Most belenéztem a 10 napos tesz miatt... Nekem 4/10... Pedig kipróbáltam 50 feletti MMO-t, de ez a gyengébbik felének tűnt...

(#10) Wolverine válasza Vitus (#8) üzenetére


Wolverine
félisten

A Wrath tele van brutálisan erős lore-elemekkel; aki úgy questel Northrenden, hogy elolvassa a küldetések szövegét is, az nagyon zseniális történeteket ismer meg. Kár, hogy ez az emberek kisebb része. (pl. tegnap csináltam egy questchaint, aminek az egyik részében Arthasszal kellett a saját katonáimat megölnöm, és 100-at belőlük ghoullá változtani... vagy nemrég fejeztem be Thorim questjeit Storm Peaksben, az se volt egy utolsó questchain)

A WAR ilyen szempontból jelentősen gyengébb, és a folyamatos RvR is kissé unalmas egy idő után. Igazából a szerverösszevonások a free transferek után már erősen a levegőben lógtak, most csak az elkerülhetetlen következett be. Mindenesetre ha nem sikerül 500 ezer fölé emelni a stabil előfizetői létszámot év végre, akkor szerintem a WAR 2010-ben bezár; addigra itt lesz a piacon egy erős sci-fi felhozatal is (DC Universe Online, Star Trek Online, Stargate Worlds, Champions Online), és nem sokan fizetnek egyszerre két havidíjat. nekem gyanús, hogy jelentősebb változás hiányában egy újabb Auto Assault/Tabula Rasa-sztorit látunk, csak épp most nem érintett az NCSoft.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11) Vitus válasza Wolverine (#10) üzenetére


Vitus
őstag

Igen azok valóban jók csak kevesek és nagy részük ismétlés a frozen throne végigjátszása. Meg iszonyatosan állat ahogy Tirion Fordring felemelkedik egyesíti a Order of the silver handet meg a Argent dawnt-et. Amikor még csak a sima wow volt mekkora királyság volt a quest sorozat amiben a családját kellett felkutatni és a fiát felvilágosítani. Akkor még senki nem tudta ki is lesz ő. Még a wotlk-be is visszamentem hozzá plaguelandsre. Tény, hogy nagyon király dolgok vannak benne én is 100%-ra végig questeltem az egészet de ez ennyi volt. És ezen kívül még darkshire volt amit 100x végicsináltam mert a legjobb terület és morladim storyja is üt mindent. A solo kontent kevés. 1 karival 100%-ig végigcsinálni elsőre hatalmas élvezet letehetetlen, de több karival már dögunalom. Azért kíváncsi vagyok, hogyan folytatják de azt én már csak story szinten elolvasom játszani nem fogom 4 év elég volt.

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#12) Viktor77


Viktor77
titán

Beszarás. :D Tényleg nagy lehet a baj.

(Aki nem tudná miről van szó, az oldal a legnagyobb WoW adatbázis.)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#13) L_ajos válasza Viktor77 (#12) üzenetére


L_ajos
őstag

Na ez már gáz....

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#14) Vitus válasza Viktor77 (#12) üzenetére


Vitus
őstag

Az a nevetséges, hogy az ingyenes kipróbálást is csak most vezették be. Amikor megjelent csak megvásárolva lehet kipróbálni.

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#15) L_ajos válasza Vitus (#14) üzenetére


L_ajos
őstag

Sajnos az a baj hogy a promóciót nem a mythic hanem az EA ( :( ) csinálja. Azt meg gondolom mindenki tudja hogy az EA napjainkban egyre jobban sz@rik a célközönségre, pénzéhes, kapzsi bloáá banda az egész... SOk mindent elcsesztek a warhammerel kapcsoltban, sjna énse ezt vártam... abba is hagytam :(

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#16) Wolverine válasza Viktor77 (#12) üzenetére


Wolverine
félisten

Az MMORPG.com már hónapok óta WAR-háttérrel fut :U Meg is untam.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.