Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tomazin


tomazin
veterán

hát erre nagyon kíváncsi leszek. a film elég jól meg volt tervezve, nem voltak benne logikai bukfencek (ami igen nagy rákfenéje az ilyen jellegű alkotásoknak)

(#2) Televan74 válasza tomazin (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

Minden nap mormota nap. Nagyon jó volt a film. Játék ötletnek sem rossz,az új nap új kezdet szitu.Kíváncsi leszek mit hoznak ki belőle,csak sajnos a VR hiányzik hozzá.Ezért kimarad.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) wolfman


wolfman
veterán

Már most nem várom és kíváncsi se vagyok. Ez borzalmas. Igen, már meg tudom mondani.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#4) mephi666 válasza Televan74 (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

jó film volt tényleg, láttam vagy 10-szer, viszont vr-re hasonló alapkoncepcióval egy edge of tomorrow szerintem sokkal látványosabb lenne :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) l.skywalker


l.skywalker
félisten

"Megmondom nektek, milyen lesz a tél. Hideg lesz, k.va nagy - baromi szürke lesz. Soha nem múló, életfogytig tartó!" :DD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.