Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #64791808 válasza (Kolombusz) (#25) üzenetére


#64791808
törölt tag

Lehet bizony, töltsön el a büszkeség, és dagadjon a melled, hogy jól le tudtad szólni az egész stílust :)

Azért nem árt, ha tudod, hogy az egész dance/trance dallamvilág és akkordtan teljes egészében a bécsi klasszika hangzásvilágára épül, továbbá a diszharmonikus hangzásképeknél a kései-romantikus hangzásvilág fedezhető fel.

Szóval maradjunk annyiban, hogy neked nem tetszik. A zenei ízlésről pedig az egyén jellemére vonatkoztatni akkora balf...khm hiba, hogy per pillanat nem jut eszembe hozzá hasonló a pszichológiai területről. Aki trance-t hallgat, az a kávéfőző szintjén van lelkileg. Akinek zárójel van a neve előtt és után, az impotens? Szóval érzed a marhaság-faktort? :)

Tehát visszatérve a kérdésedre: véleményed lehet, de nem hiszem, hogy lenne olyan mély átfogó egyetemes zenei ismeretanyagod, hogy ítélkezhess is. Félreértések elkerülése végett: nekem sincs. Csak a "nekem nem tetszik", az "ez egy szar" és a "mindenki lelkiszegény, aki ezt hallgatja" között mintha lenne különbség :D

[ Szerkesztve ]

(#52) (Kolombusz) válasza #64791808 (#51) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ok. Igazad van, eltúloztam kicsit.
Akkor finomítok. Szerintem ez egy szar.
Akinek tetszik, hallgassa. :)

[ Szerkesztve ]

(#53) Vandit. válasza Flow (#50) üzenetére


Vandit.
addikt

Nálam ez a klasszikus. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#54) Flow válasza Vandit. (#53) üzenetére


Flow
senior tag

jesszus... oldies but goldies. Köszi, hogy emlékeket idéztél ezzel a linkkel... :R

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#55) Vandit. válasza Flow (#54) üzenetére


Vandit.
addikt

nm. ;)
Erre mondja valaki, hogy nem zene. :((
Szétoffoljuk szegény Armint. Bocs Voda. :)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#56) mazda626 válasza Vandit. (#53) üzenetére


mazda626
addikt

Nekem ez.

[ Szerkesztve ]

(#57) Flow válasza Vandit. (#55) üzenetére


Flow
senior tag

kis vegyesfelvágott:
egy
kettő
és három

bár mosr már elég gagyinak tűnik egyik másik, mégis megmozdul bennem valami, ha meghallom ezeket valahol... :K

btw mit csináltak az első emberek, mikor még nem volt nosztalgia? :DDD

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#58) mazda626


mazda626
addikt

(#59) Crystalheart válasza Vandit. (#55) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Tudod én pl. a He's a pirate-re nem mondanám soha, hogy nem zene... :)

(#60) Tüzi válasza VoDaFoNe (#17) üzenetére

James Brown, és Berry White foreva :)) James Brown gives you dancing lessons :K :C

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#61) bolondember válasza Flow (#57) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

EZ messze klasszikusabb... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#62) Sirpi válasza Vandit. (#41) üzenetére


Sirpi
senior tag

Ez a Communication-verzió nagyon jó, a gitáros Binary Finary meg még inkább, de azt már hallottam korábban. Én is mutatnék egy hasonló kezdeményezést (bocs attól, aki nem bírja Tiestót, nekem bejön - ja, és a csajszi se gyenge :K ).

Mod: még egy, aztán le is álltam mára.

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#63) VladimirR válasza Sirpi (#62) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem kulonosebben szeretem tiesto-t (bar vannak tole is jo muvek), de ez a hegedus nember kimondottan rettenetes volt
a sokak altal egyhangunak nevezheto alap, ami hallhato is gyonyorkodtet valtozatosagaval ahhoz kepest, amit ez a no muvelt a hegedun (nye-nye-nye--nye-nye-nye--nye-nye-nye-nyeiii, aztan kezdi ket oktavval arreb, majd harom oktavval erreb....)

[ Szerkesztve ]

(#64) Chaser válasza (Kolombusz) (#21) üzenetére


Chaser
titán

Ízlések és pofonok....hallgass Bangó Margitot lelked virágos rózsa kertjében, vagy amit akarsz, de fikázás helyett talán fogadd el, hogy zene alatt - szerencsére - sokan nem csak azt értik amit te...

szerk: hol tanultad a kávéfőzők mélylélektanát?:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#65) Wolverine válasza bolondember (#61) üzenetére


Wolverine
félisten

No és ez, meg persze ez is... ;) (és ezt majdnem kihagytam)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#66) dabadab válasza Vandit. (#41) üzenetére


dabadab
titán

"Az, hogy fent egy 80-as pak az mit jelent neked?"

Gondolom kb. azt, hogy az FLAC-ban is ugy ~35 oranyi anyag (osszehasonlitaskent: ez kb annyi, mint a komplett Jean-Michel Jarre es Mike Oldfield eletmu egyutt), vagyis ennyit csak osszelapatolni lehetett. Nyilvan persze lehettek abban a pakkban akar videok is, v DJ settek, amik azert erosen arnyaljak a kepet.

DRM is theft

(#67) Flow válasza dabadab (#66) üzenetére


Flow
senior tag

Ezt Kolombusz hozta fel.

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#68) Flow


Flow
senior tag

"A" himnusz.

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#69) bolondember válasza Flow (#68) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mondjuk nagyon állat
számomra top 10 ever
gyenge minőség, de ott va' az egész
másik top 10 ever

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#70) Flow válasza bolondember (#69) üzenetére


Flow
senior tag

Látom valahol egy időben "kezdtük"... :D

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#71) Vandit. válasza Flow (#70) üzenetére


Vandit.
addikt

És ez? Link

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#72) Ramirex


Ramirex
csendes tag

ez is nagyon jó nálam ez az egyik best.
[link]

Kolumbusznak csak annyit üzennék, hogy egyszerre nagyon szeretem a metál zenét és a trancet. És nem érzem magam úgy mint egy kávéfőző :D Hallgatok Hammerfallt Nightwisht és szinte az összes State of Trancet meghallgattam :D Ha egy kicsit nyitottabb lennél és nem zárkoznál el egyik stílustól se nem írnál ilyen baromságokat

(#73) (Kolombusz) válasza Ramirex (#72) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Én nyitott vagyok, hallgatok punkzenét, rapet, funkyt, eurodancet, popzenét is akár, de a trance, techno, house és társai nem jönnek be. :)

(#74) Ramirex


Ramirex
csendes tag

Akkor így már más, bocsánat :R

(#75) Shkiz0 válasza Ramirex (#72) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ez is odatesz :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#76) zsid


zsid
senior tag

Azé' ez se volt rossz Armin elvtárstól.

[ Szerkesztve ]

<tRucKdriFteR>

(#77) trassher


trassher
addikt

pont az egyik legnagyobbat hagyjátok ki? :)
[link]

ez is jóó

Redmi Note 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.