Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anjani182


anjani182
őstag

Ez kicsoda? :Y :C

Forever and ever, let's make this last forever.

(#2) The DJ


The DJ
addikt

Én is szeretem :K

A másik nagy kedvencem még tőle a Love You More... De tudnék még említeni nem is egy számot/mixet/remixet :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3) eastsider válasza anjani182 (#1) üzenetére


eastsider
nagyúr

nemismered ÁÁÁÁÁRMINT? :Y

nagyon jó, én is szeretem

nemtudjátok melyik szám az, amikor azt éneklik, hogy "baby"? régi Armin már :DD

ATB-t is szeretem jelenlegi kedvenc: Autumn Leaves, de úgy az egész No Silence album

[ Szerkesztve ]

(#4) k.


k.
őstag

LEginkább tiesto fan vagyok.Van pár szám tőle is.Tetszik de még nem mélyedtem bele.De ha nektek ennyire tetszik..Jelenleg tiesto és atb.

(#5) anjani182 válasza eastsider (#3) üzenetére


anjani182
őstag

Nem ismerem, és nem szeretem ezt a fajta stílust. :U

Forever and ever, let's make this last forever.

(#6) eastsider válasza anjani182 (#5) üzenetére


eastsider
nagyúr

énse, de őt valahogy mégis, meg még néhányukat

[ Szerkesztve ]

(#7) #64791808


#64791808
törölt tag

Bööööööööööörd! ;]

(#8) The DJ válasza k. (#4) üzenetére


The DJ
addikt

Armin meg Tiesto ide vagy oda, számomra akkor is ATB a legjobb :R Az összes albuma, mixe, remixe, fellépése, videója megvan a polc tetején. Nekem ő a No1 Dj és producer :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#9) mazda626


mazda626
addikt

Jó zenéket nyom, sajnos ő is halad Tiesto irányába, egyre populárisabb idétlen tömegzenét terjeszt. Régi zenéi mesések! :K

(#10) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Nem egy Digweed, de tényleg nem rossz. :U

De ő is kezd elkurvulni, mint Tiesto... :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11) Sirpi


Sirpi
senior tag

Én is bírom nagyon (a topik hatására gyorsan meg is hallgattam a The world is watching me-t ), és ne feledjük, hogy tavaly ő lett a djmag szavazásán a legjobb dj (szerintem megérdemelten).

Communicaaaaaaation :R
(10 év után is nagyon üt, most már ez szól :) )

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#12) k.


k.
őstag

Tiesto miért is kurvult el?Jó ok hogy van pár száma ami nem tetszik de attól még sztem igenis jó.ATB-t ugy szeretttem meg hogy csomó tiesto számot halgattam és kelett valami más.
Lehet következőleg armin fog szólni a walkmanomból. :))

(#13) bolondember válasza k. (#12) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mert mondjuk isteníti magát?

mert mondjuk, ha meghallgatsz 5 különböző mixet tőle 6 különböző városból, és 4ben még a számok sorrendje is ugyanaz?!

Mondjuk.

Meg nekem kicsit lájtos sokszor. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14) k. válasza bolondember (#13) üzenetére


k.
őstag

Jah hogy úgy.Nem voltam még koncertjén szal ebbpől nem itélhetek.Az in a search of dunrise sorozata meg bejön.Van pár ultralágy szám is benne de a 90%a jó.Az elements of life is tetszik.
De hát nem ugyan az az izlésünk(szép is lenne)...

(#15) legiaap


legiaap
nagyúr

Hát vannak azért jó zenéi a csávónak
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16) tkazmer válasza legiaap (#15) üzenetére


tkazmer
addikt

neked új avatarod van? elsőre elég félelmetesen hat:)

bocs az offért, vodafone :B

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#17) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Nagyon szeretem Armint :D Tiestoval sincs semmi bajom őt is nagyon szeretem! ATB is jó :)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#18) legiaap válasza tkazmer (#16) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ja új. Ma kaptam.
Nekem meg Paul Oakenfold zenéje jön be mostanság, no meg Deep Dish
:C

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19) k. válasza legiaap (#18) üzenetére


k.
őstag

Deep Dishnek van pár száma ami tetszik de ritkán hallgatom.

(#20) Wolverine


Wolverine
félisten

ATB még Sequential One-ként volt jó utoljára; Tiestót szökőévenként egyszer tudom meghallgatni max... túl lájtos ez már nekem :( (több Oakenfoldot a népnek!)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Szvsz ez egy fos. Mint Tiesto, meg az összes többi, hasonló "zenét" játszó ember.

A "zene" minőségét és tucat jellegét remekül mutatja, hogy egy igen népszerű torrent oldalon felkerült armin van buuren pack közel 80 gigabájtos. Tiesto szegény csak 47 gigánál tart.

Az itt lévő emberek természetesen mindig kivételek, de ez szerintem valóban nem más mint audiovizuális kábítószer azoknak, akiknek a lelki színvonala megegyezik egy kávéfőzővel.

Ha valakit megsértettem, felháborítottam, megbotránkoztattam a személyes véleményemmel, amit ne vegyetek támadásnak, attól elnézést kérek.

(#22) Crystalheart válasza (Kolombusz) (#21) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"de ez szerintem valóban nem más mint audiovizuális kábítószer azoknak, akiknek a lelki színvonala megegyezik egy kávéfőzővel."

:DDD Á, szerintem senkinek sem gázoltál a lelkébe, áá :DDD (Attól függetlenül én sem tartom nagyra az efféle tömegzenét.)

[ Szerkesztve ]

(#23) #64791808 válasza (Kolombusz) (#21) üzenetére


#64791808
törölt tag

Mondd, te hány évig jártál zeneiskolába, és abból hány évig tanultál szolfézst?

(#24) Crystalheart válasza #64791808 (#23) üzenetére


Crystalheart
senior tag

?

(#25) (Kolombusz) válasza #64791808 (#23) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

:D

Nem jártam zeneiskolába, gitározni tanultam, de aztán elhagyott a kezdeti lelkesedés. Ettől még lehet véleményem, igaz? :)

(#26) Arnold2 válasza (Kolombusz) (#21) üzenetére


Arnold2
őstag

Bocs a többiektől,de erre reagálnom kell:
Hogy te mekkora egy nagy arc vagy!Vagy fél órát röhögtem a kávéfőzős dologon meg ahogy indítottad a mondokád. Rövid tömör és üt!
Amúgy kb egyetértek,de sajnos én nem tudtam volna ily szépen megfogalmazni.

(4 év hangszertanulás / 6 év szolfézs)

[ Szerkesztve ]

(#27) Coyot


Coyot
őstag

mi van itt trance topic 2?:DDD

Má' nem

(#28) mazda626 válasza (Kolombusz) (#21) üzenetére


mazda626
addikt

A zene megítélése is relítv, számomra az érthetetlen, hogy az agyatlan gitárzúzós rockban mi a jó, és a pogózás miért jó. Ahány ember, annyi féle. Ami nekem nagyon nem tetszik, az a tömegesen növekvő hypos kis köcsögök száma, akik a divathullámot meglovagolva magukat hardcore technosnak, hatalmas elektronikus zeneőrültnek titulálják, közben semmit sem tudnak, tehetetlen szarzsákok akik előző nap még Barbie Gilrt meg Hip Hop Boyst hallgattak. Sajnos ennek tudható be az, hogy aki technos/ elektronikus zenerajongó az begyepesedett, hülye, zenét nem ismerő drogos fasz. :((( Nem csak azt hallgatjuk, mást is, imádom a 80-as/90-es éveket a maga varázsával, kedvenceim az italo disco, aláírásodban lévő eurodance műfaj, stb. Olyan ez, mint az EMO, remélem mihamarabb lekopik. Bocsi a kirohanásért, nem neked szólt, a tömegnek.
Voda, ne haragudj az OFF-ért!

(#29) Crystalheart válasza mazda626 (#28) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az én fő playlistemben 100-150 szám van. Összesen. :) Ez persze nem azt jelenti, hogy csak ezekre mondanám azt, hogy jók, mert pl nincs benne egy darab Queen szám sem, pedig azok közt aztán... olyanok vannak, amikre senki nem mondaná, hogy gagyi. Még technoból is hallottam jókat, még ha abszolute nem is az én stílusom. De ma az a sajnálatos helyzet állt elő, hogy az összes zenei ág dallamosabb, egyben egyedibb verziói kisebb népszerűségnek örvendenek a fiatalok körében, mint a szélsőséges "zenék". A technós többnyire azt a zenét szereti, amit péntek este a diszkóban hall, a hipermagyar színvonaltalan Kárpátiát hallgat, a falusi suttyó meg suttyómulatóst... Nem sorolnám tovább, a legtöbb stílusnak vannak ilyen mellékvégényai, és ahogy elnézem, ezek most forgalmasabbak, mint a rendes...

(#30) mazda626 válasza Crystalheart (#29) üzenetére


mazda626
addikt

Ahogy mondod! Sok dologra nagyon rásegít a média, a zenére is... Pár év Britney Spears folyt, manapság meg "énekeljünk régi magyar népdalt számítógépre, keverjünk alá valami taktust és adjuk ki Bunyós XY, Mulatós XY néven" zene. Kárpátia, mert elvégre magyar az ember, ha nem hallgatja, nem szereti úgy zsidó, meg tököm tudja mi. Szar ez a század teljes egészében! :(((

(#31) k. válasza (Kolombusz) (#25) üzenetére


k.
őstag

Természetesen :) (tom nem nekem szolt)
Sajnos voltak/vannak olyan osztálytársaim akik az éppen aktuális agyonhypeolt zenét hallgatják.Amikro én elkezdtem kávéfőző(elektronikus) zenét hallgatni körülöttem azthiszem 1 ember hallgatott ilyet.Szóval nem azért kezdtem el mert ez hűű de menő bunyóspityut kiütő.Nekem is van olyan zene ami nem tetszik és kb haasonló véleménnyel vagyok róla mint te erről.
Egyébként azért van pl tiestonak ennyi zenéje mert játszik 1 rádióban(itthon péntekenként a roxyban hallható) és ugye azokat hetente teszik fel.És csinálja egy ideje szóval gyűlik rendesen.

(#32) Wolverine válasza (Kolombusz) (#21) üzenetére


Wolverine
félisten

Köszi szépen, most zokogok, 14 éve hallgatok elektronikus zenéket :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33) bolondember válasza (Kolombusz) (#21) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

természetesen mindenki hülye, csak Te vagy helikopter!

köszönöm, h megvilágosítottad sötét elmém, h fényt hoztál az életembe!

ui.: én uszkve 16 éve hallgatok elektronikus zenét, tehát én is ilyen hípe-os kis gedva vagyok... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#34) mazda626 válasza bolondember (#33) üzenetére


mazda626
addikt

Nem rád értettem a hypos jelzőt, hanem azokra, akik egyik hétről a másikra lesznek hipp-hopp teknósok. Mióta eszemet tudom én is elektronikás vagyok. :) Nekünk, jó, tetszik, másnak nem okoz fájdalmat és kész.

(#35) Vamp


Vamp
senior tag

Furcsa zene. Vannak benne jó elemek, sőt, egyik-másik komolyan megfogott (pl. ez). Azonban ugyanaz mint Tiesto, meglovagolja a klasszikus zenére épülő trance-irányzatot, ami újat nem tud mutatni, mindössze unalomig ismétel klasszikus betéteket különböző effektekkel. A cél a populáris dallam- és ütemvilág, ami minél könnyebben befogadható. Innentől kezdve 2-3 hallgatásra minden egyes szám unalmas (ahogy a Tiesto is). Egyszerűen muzikálisan nem nyújt semmi olyat, ami miatt fel kellene figyelni rá.

Anno sok-sok Scootert hallgattam (elsősorban a We Bring The Noise-ot, meg a Back to the Heavyweight Jam-et). Ők annyiban voltak érdekesek, hogy majd' minden számuk lépcsőzetesen épült fel, és ezt én királynak tartottam. Persze a technora jellemző unalmas harmóniák, meg a "kitalálható" dallamok hamar az agyamra mentek. Aztán jött az őrület, a dobolás, most meg már ilyen cuccokat hallgatok, meg játszom:

1.
2.

Hehe:D

(#36) Crystalheart válasza bolondember (#33) üzenetére


Crystalheart
senior tag

16 éve más elektronikus zenék is mentek, mint mostanság. :) (Egyébként milyen furcsa belegondolni, Vangelis is elektronikus zenét gyárt. :D)

(#37) mazda626 válasza Crystalheart (#36) üzenetére


mazda626
addikt

Kraftwerk. Nem ma kezdték. :)

(#38) feel good


feel good
aktív tag

lakossági trance :D

(#39) Crystalheart válasza mazda626 (#37) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nekem aztán mondhatod, úgysem tom milyen, én szimfonikust és warrior metalt hallgatok :DDD

(#40) (Kolombusz) válasza bolondember (#33) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Mondtam, hogy saját vélemény, ne vedd támadásnak. :)
Bocs.

(#41) Vandit. válasza (Kolombusz) (#21) üzenetére


Vandit.
addikt

Látszik, hogy nem sokat értesz ehhez a stílushoz. :(
Az, hogy fent egy 80-as pak az mit jelent neked? Nem azt, hogy van rá igény? Nekem megvan szinte az összes ASOT mix és nem említeném 1 lapon tiesztóval. Én már akkor Armint PVD-t hallgattam, amikor te barátkoztál a Vukkal. ;)
Gondolom a bácsi nem hangszeren játszik.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#42) Vandit. válasza k. (#12) üzenetére


Vandit.
addikt

Tiesztó sehol nincs Armintól sem.
Armin már, akkor zenéket produkált, amikor a kis tiesztó a pincében gyakorolt.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#43) VladimirR válasza #64791808 (#7) üzenetére


VladimirR
nagyúr

that's not a bird, stupid ;p

feel good (#38): hehe, ez jo ^^

[ Szerkesztve ]

(#44) philoxenia válasza Vandit. (#41) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Én már akkor Vukánt hallgattam, mikor Tiesto született / '69-ben/... :U

Mire Armin megszületett '76-ban, már meg is untam....

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45) Vandit. válasza philoxenia (#44) üzenetére


Vandit.
addikt

"Szupii" :C

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#46) bolondember válasza (Kolombusz) (#40) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem is vettem támadásnak, csak éppen véleménykifejtés és véleménykifejtés között is vannak különbségek..

Mert nem mindegy, h:
-nem szeretem a metált, mert nem tetszik a stílus
VAGY
-a metál nagyon szar, mert olyan, mintha három eplilepsziás rohamot kapott volna a hangszerboltban

pölö... :U

@mazda: tudom, nem is Neked céloztam, hanem csak a vakvilágba... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47) philoxenia válasza Vandit. (#45) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Bocs az offért Voda, de a "Tenkes kapitánya" zenéje nagyon ott volt ám pár évesen, meg az "Öreg bánya titka" zenéje is.. :K

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#48) Vandit. válasza philoxenia (#47) üzenetére


Vandit.
addikt

De miért nekem írod? :U :F

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#49) philoxenia válasza Vandit. (#48) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Te szerintem értékelnéd ezeket a zenéket....Tenkes a másik sajnos nincs a jutyun.. :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#50) Flow


Flow
senior tag

Engedjetek meg egy klasszikust csak a fiatalabbak kedvéért...

[ Szerkesztve ]

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.