Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [VoDaFoNe:] Prom

Hozzászólások

(#1) ittakary


ittakary
nagyúr

Bár nem szoktam ilyet csinálni, de kár hozzászólás nélkül hagyni ezt a postot.

Nagyon csinosnak tetszik lenni :)

(#2) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Szó, ami szó, nagyon szép a ruhád! :R Remélem, hamarosan én is valami hasonlóban fogok végre tündökölni. Bár akkor már nem szalagavató alkalmából szeretnék.......:B:B:))

(#3) ittakary válasza művésznő4 (#2) üzenetére


ittakary
nagyúr

Állam a padlón még mindig, ha ezt a határozottságot hallom tőled :B :K

(#4) Mr X válasza művésznő4 (#2) üzenetére


Mr X
veterán

Apára is adj egy ilyet. :D

(#5) Varoz


Varoz
őstag

Én csak az árát szeretném megkérdezni. :U :(

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#6) Mr X válasza Varoz (#5) üzenetére


Mr X
veterán

Nem akarod te azt tudni, az exem menyasszonyi ruhájából kiindulva... :D

(#7) művésznő4 válasza ittakary (#3) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Hát, igen. :) Ha már úgy érzed, megtaláltad azt a Valakit, akkor hova várni? :N
Minden egyes nappal jobban várom.... :B

És igen, tudom, hogy manapság ez sok mindenkit meglep.
De nem mindenki születik feminista, karrier-éhes nőnek, aki "előbb a munka, aztán a család" elven, 40-ig kitolja a baba-projektet...:U
Ha tehetném, már holnap megtenném. És ezt komolyan mondom! :K

Persze, semmit nem adnak ingyen és szükséges előtte a megfelelő anyagi háttér is. Tulajdonképpen ez az egyetlen dolog, ami egyelőre visszatart minket...:(

(#8) Varoz válasza Mr X (#4) üzenetére


Varoz
őstag

Jó pénzért felveszem. :DD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#9) VoDaFoNe válasza Varoz (#5) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

Hát én béreltem, cipővel, ruhazsákkal együtt volt nekem 18.500Huf.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#10) DeFranco válasza VoDaFoNe (#9) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az piszkosul olcsó volt... esküvőre ennek ~négy-ötszöröse a bérleti díj...

Az úriembernek szép nagy lapát keze van... ;)

[ Szerkesztve ]

(#11) Varoz válasza VoDaFoNe (#9) üzenetére


Varoz
őstag

Szerintem én nem úszom meg ennyivel. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#12) VoDaFoNe válasza Varoz (#11) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

relatív. a szalon ahhonnan kölcsönöztem a ruhát, most a bérlés is 50-60 között van de ruhákat meg lehet VENNI 20-30E forintért is.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#13) Varoz válasza VoDaFoNe (#12) üzenetére


Varoz
őstag

Szerinted egy esküvőre elég lesz a 30 ezres ruha?
Ehh, ezt beszéld meg művésznővel is. :DD :DDD

mingyá kapok a pofámra ;]

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14) VoDaFoNe válasza Varoz (#13) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

nem az ára szabja meg a ruha szépségét...
az én ruhám innen van.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#15) C4mp3r válasza művésznő4 (#7) üzenetére


C4mp3r
addikt

minap nezegettem facen a csaj akivel en tancoltam szalagavaton (2011) mar megszulte az elso kolket. nem hittem el, es o mar a masodik az egykori osztalytarsak kozul. persze mind videki, paraszt hapsivel. szep dolog ha valaki csaladot akar, de 20-21 evesen, szinte 0 kepesitessel beleszulni egy gyereket ebbe az orszagba nem kis mereszseg/felelotlenseg. :U nem tudom te hany eves vagy, felteszem nem lehetsz nagyon tobb, de jol gondold meg mit teszel, es mibe kerul felnevelni normalisan egy gyereket (a kisebbseget akik ebbol elnek hagyjuk) szerintem 23-24 ev es minimum egy degree vagy valamilyen munka nelkul gyereket vallani/hazasodni hat...

(#16) DeFranco válasza C4mp3r (#15) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Biztos nagy a szigor... amíg nincs pap nincs prütykölés ;]

(#17) C4mp3r válasza DeFranco (#16) üzenetére


C4mp3r
addikt

prutykolni lehet, csak szolni kell az emberkenek, hogy huzza ki idoben vagy huzzon ra valamit :D

(#18) DeFranco válasza C4mp3r (#17) üzenetére


DeFranco
nagyúr

honnan tudod milyen perverzióik vannak... a mai világban :U :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19) Varoz válasza C4mp3r (#15) üzenetére


Varoz
őstag

Az utolsó bekezdése alapján azért nem olyan, mint akiket leírtál ide. :N

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#20) tiv83us


tiv83us
veterán

Sokat noiesedtel, miota legutoljara aktiv voltam a PH-n. :K

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [VoDaFoNe:] Prom
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.