Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) puttputt válasza Thunderzolee (#50) üzenetére


puttputt
őstag

Megértem, én is az volnék..., vagyok, állattában... akarom mondani: általában! :))

Az enyém, mármint a jelenlegi szolgáltatóm: Vodafone :) / más miatt nem vagyok rá büszke, csak hogy ez a "kis" csinos "lányka" a "hírhedt" szolgáltató nevét viseli :D //nem akartam direktben reklámozni (a "Vodát"), de igazad van, annyira "virágnyelvűre" sikerült, hogy így utólag én is épp csak értem! :U

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#52) Borify Péter válasza puttputt (#51) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

azt hittem a csajod:)
azért írod:D

(#53) Thunderzolee válasza puttputt (#51) üzenetére

áááááááááááááááááááááááá :C

Kész.Feladom.. :U még egy ilyen poén, és ma nem tudok menni dolgozni... Nem elég fárasztó ez a meleg nyári idő?? Baaaaaahhhh...... :W :D

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#54) puttputt válasza Borify Péter (#52) üzenetére


puttputt
őstag

B.P.: Tudom, azt a részét direkt írtam így, hogy félreérthető legyen! ;] :P :)) / pardon... "elgurult"... :DD , de már "felszedtem".

Nálam most kifejezetten kellemes (18 fok, "árnyékban") :D

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#55) Peter Kiss válasza Thunderzolee (#50) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Én sem értem. :F

Világos, értesítők is összekavartak. :)

[ Szerkesztve ]

(#56) puttputt válasza Peter Kiss (#55) üzenetére


puttputt
őstag

Rendben. 2 éve a Vodafone a telefonszolgáltatóm. / a többit az értelmezéshez: előző hsz.-ek. ;)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#57) Lirion


Lirion
addikt

Hát szépnek szép vagy, de a csábos tekintetet még gyakorold kicsit. ;) Meg az a szemüveg is aranyos úgy ferdén. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.