Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

+1 a pirosra.
Már csak azért is, mert a piros pöttyös az igazi. :)

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#2) kmisi99


kmisi99
addikt

Még egy hó és szerintem gond nélkül megadják neked.

(#3) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Szerintem is a piros. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4) DeFranco


DeFranco
nagyúr

De édes... :) A kettő közül egyértelműen a piros, bár én néznék egy narancssárga (a cipőnél élénkebb, mélyebb naranccsal, majdnem mint kmisi haja) verziót is, pöttyökkel és anélkül. Menne a fekete bőrhöz.. (szőrhöz?)

[ Szerkesztve ]

(#5) VoDaFoNe válasza DeFranco (#4) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

tessék. lesd meg. :)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#6) Motion_Blur válasza VoDaFoNe (#5) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Egyértelműn a pöttyök nélküli, legyen bármilyen színű is :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7) VoDaFoNe válasza Motion_Blur (#6) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

Köszönöm! :)
Valamilyen szinten egyetértek veled. Szerintem mindenképp piros lesz, de a fenti képeken túl sok a pötty. Most csináltam egyet ami szerintem jobb. :)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#8) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Bezzeg ha lány az ember, saját topikot nyithat az avatárjának, rám meg hónapokig nem is hederítettek az ötleteimmel a céltopikban sem :DDD

(#9) VoDaFoNe válasza Crystalheart (#8) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

de ez a saját blogom. szóval nem attól függ hogy lány vagyok-e vagy sem. :)

amúgy a céltopikba még nem raktam be.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#10) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Szerintem is a piros! ;)
29 nap, és kaphatod! :)

Mentalita'

(#11) Bjørgersson válasza VoDaFoNe (#7) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hmm, pötty nélkül még jobb is. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12) Archanon


Archanon
őstag

Egyértelműen a piros - hogy hű maradj a nickedhez :P -, és pötty nélküli verzió, így kis avatárként is megállja majd a helyét, nem lesz zavaróan foltos. :K (Kicsiben ugyanis elég.. fura.)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13) DeFranco válasza VoDaFoNe (#5) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem ez is tetszik, és a piros is jó. A pöttyök nélküli pirosra szavazok akkor :)

(#14) VoDaFoNe válasza Archanon (#12) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

Köszi. :) A piros a kedvenc színem. :)

ez lett a nyertes végül. :)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#15) #39306496 válasza VoDaFoNe (#14) üzenetére


#39306496
törölt tag

Szép kis német zászló lett belőle. :U

(#16) Archanon válasza #39306496 (#15) üzenetére


Archanon
őstag

Legyen fehér a cipője, mint a narancsnál, és problem solved. :P

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#17) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Szia!

Még 29 nap és szerintem gond nélkül megkaphatod. Legalábbis itt [link] ha megnézed, akkor nincs bejegyzésed, tiszta lappal meg sima ügy úgy gondolom, de majd az illetékesek eldöntik. :)

Üdv. core2

(#18) Crystalheart válasza Archanon (#16) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Szerintem egész alakos úgysem lesz, a cipője tök mindegy. :D

(#19) Ndruu válasza VoDaFoNe (#14) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Csak a fej és a váll fog beleférni. Egész alakosban csúnya, alig felismerhető a karakter.

Harrrr!!!!

(#20) VoDaFoNe válasza Ndruu (#19) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

Rátok bízom csak mutAssatok előzetes képet

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#21) Crystalheart válasza VoDaFoNe (#20) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Akkor tán most kellene vinni a képet az arcképgyárba. :)

(#22) Archanon válasza Crystalheart (#18) üzenetére


Archanon
őstag

Mondjuk a kép "anatómiája" valóban alkalmatlanná teszi, túl vékony lenne. :DDD Viszont akkor már csak a fej legyen. Vállal együtt nem alig felismerhető lenne, hanem egy kicsavart fejű Minnie, senki nem ismerné föl az eredeti 'pózt', csak nagyokat nézne. :)) Vagy keresni kell egy másik képet a karakterről.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#23) Neil Watts válasza Crystalheart (#21) üzenetére


Neil Watts
veterán

Addig amíg nincs jóváhagyva az igénylése, addig nem viheti megszerkeszteni... :)

Üdv. core2

(#24) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

általános méret

általános max. méret

nagyon max. méret

vágva

Ha lejjebb vágom, akkor úgy néz ki, mint akinek súlyos gerincferdülése van és amputálták a karját.
Próba képek, a kontúrokat még meg kell rajzolni, most csak simán átméreteztem.

Harrrr!!!!

(#25) Archanon válasza Ndruu (#24) üzenetére


Archanon
őstag

Épp én is próbálgattam sima 60 pixeles magassággal hogy nézne ki a neve fölött, szerintem nincs túl sok gond vele, teljesen felismerhető, egy csöppet talán vékonyka.

Erősebb kontúrokkal, kicsit feljavítva szerintem simán átmenne így, és még pofás is.

A "nagyon max. méret" pedig a karakter meggyalázása. :P (Felnagyítottad - illetve nagyobbnak hagytad - a felső testét, vagy mi?) Nem mintha alapból valami szuper arányos figura lenne.

szerk.: Ha már "ér" a 65 pixel magasság.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#26) Ndruu válasza Archanon (#25) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Majd meglátjuk, ha eljön az ideje. Egyelőre a többivel kínlódunk, mert van bőven kérés.

Igen, direkt nyomtam össze a fülét, masniját, cipőjét.

Harrrr!!!!

(#27) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Én úgy is most kapok, gyorsan lenyúlom ezt előled ;] .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#28) VoDaFoNe válasza Archanon (#25) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

Juj a második nagyon nagyon tetszik! :) <3

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#29) RootRulez válasza Cthulhu Dawn (#27) üzenetére


RootRulez
félisten

Ha meg nem előzlek... :DDD

═════════════════════════════════════════

(#30) Jim-Y válasza Archanon (#25) üzenetére


Jim-Y
veterán

én egy csomót sírtam annó, hogy 48 helyett pár pixellel nagyobb lehessen az avatarom, alig akarták engedni.. szóval erre a 65 pixelre nem sok esélyt látok...

epic fail, amint látom nem is kaptam nagyobbat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31) Samus


Samus
addikt

A 65 pixeles (nagyobb), piros ruhás-sárga cipős, pöttyök nélküli. Egy szavazat rá :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#32) Archanon válasza Ndruu (#26) üzenetére


Archanon
őstag

Igen, egyelőre maradjon is így, kevesebb mint egy hónap alatt csak nem fogja senki se "ellopni". :))

#Jim-Y: Jó lesz az szerintem 60-nak is, és az talán még belefér. Erősebb kontúrokkal persze...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.