Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Uh... távozz tőlem Vodafone 736 :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) forgonati válasza total90 (#1) üzenetére


forgonati
őstag

Azért nem annyira katasztrófa szerintem. A fémház igen dicséretes. A telefonra installált modem driver is. A lassú és gagyi menü már kevésbé. De összességében nem olyan rossz ez, akinek olcsó 3G-s telefon kell (újonnan) annak különben sincs sok választása...

Keelah Se'lai!

(#3) Norbi21


Norbi21
senior tag

Én majd akkor mondok véleményt, ha kijött a GU280 teszt, akkor lesz mivel összehasonlítani. Árban meg ezek szerint egy a kettő. De valahogy látatlanban is az LG felé húz a szívem :)

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

Az ára nem vészes, a telefon se. Melós telefonnak jó. :D

(#5) gtamate2


gtamate2
veterán

Ez valami szörnyű :S Leállhatna a voda ezekkel a Huawei telefonokkal :(

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#6) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

szerintem lehetne ajánlott

kár hogy nem vagyok vodkás :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) kokyt


kokyt
senior tag

Nekem kifejezetten tetszik :P Kicsikét a számomra nagy kedvenc 6500-ra hasonlít.

(#8) Isee


Isee
senior tag

Jók ezek a telefonok, azok számára, akik nem hallgatnak zenét, nem csinálnak hd-fényképet/videót, nem akarják tekerni jobbra-balra a kijelző...satöbbi átlag embernek tök felesleges funkció :K
Kinézetre sem rosszak, akinek egy új telefon kell kizárólag telefonálásra/sms-re, annak bőven elég ;)

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#9) mindthecrap


mindthecrap
aktív tag

az egész menürendszer egy az egyben liveos SE W910i :DD

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#10) JanFe


JanFe
aktív tag

Az arat megeri. Nem olyan rossz telefon ez. :)

"There is nothing permanent except change"

(#11) KennyONE


KennyONE
aktív tag

Nekem is tetszik.
De én sem vagyok vodás és ez tényleg egy SE-s menü.A barátomnak W595-e van és annak is ilyen a menüje csak ott nincsenek férrefordítások.Egyébként ha kijönne pár hónap múlva az "i"-s vátozat, egy normális menüs,a hibákkal kijavított meürenderrel,talán még jobban tetszene. :)

(#12) gantum


gantum
aktív tag

teljesen korrekt telefon. akár SE márkanév alatt is kijöhetett volna, teljesen beleillik a palettájukba. :)

(#13) Langsam


Langsam
aktív tag

Én sem értem, simán lehetne ajánlott (vagy tetszett :) ) ennél rosszabb telefonok is kaptak már plecsnit a kategóriájában. Külsőre egészen korrekt, és nyilván nem a kamerára van kihegyezve a telefon, alkalmi szükség fotózásra azért szvsz megfelel. Maximálisan ár-érték arányos, amikor pld. egy 2 mega kamerás Nokia hasonló tudással mennyibe is kerül...
A PC szoftver meg nagyon király, követendő példa lenne...

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#14) Napfénysüti

Annyire nem lett vészes. Olcsó 3G-s telefonnak elmegy ha pl a laptophoz kell mobilnet és nem akar valaki cipelni még egy cuccot. Elvégre telefon általában kéznél van mindenkinél. :)

Més que un club!

(#15) plus44


plus44
veterán

20k-ért megint egy elfogadható teló, szvsz.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) SEFAN84


SEFAN84
aktív tag

Szerintem abszolut nem éri meg az árát!Szebb Vodafone-os időben az SE V640 került ennyibe feltöltőkártyásan,és az oda-vissza veri ezt a telefont.Igaz azóta a Vodafone-ál valakinek elgurúlt a gyógyszere,amilyen készülék árak vannak,már vagy 2éve!

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#17) domi007


domi007
őstag

Bog szokasosan hozta a stilust, a Don Juan-os resznel szakadtam :DDD "vagy valami ams. De rendszeres" :DDD :DDD

A telefon pedig sztem 20 lepedoert eleg korrekt, de a szimpla UMTS kapcsolat nem egy sebessegbajnok (hiaba szriiidzsii ez is)...

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#18) fricz19


fricz19
őstag

egész jól néz ki.
az ára meg kicsit sok.de ha lejjebb megy, viszik majd int a cukrot :)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#19) rep3at


rep3at
őstag

Elég korrekt kis telefon, majdnem megfelel az igényeimnek (jó minőség, viszonylag hosszú akkuüzemidő, multimédia), de inkább maradok azért a Windows Mobile rendszernél :)

Forward thinking. كرر

(#20) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Én azt hittem szarabb lesz. :U

Persze újonnan 20K-ért megéri, hisz teljes értékű garanciális terméket kapunk. De, ha nekem lenne 20K-óm, és 3G-és telefont szeretnék venni, vennék egy használt N73-at. Persze ha ha már nem lenne meg a jelenlegi. :DDD

(#21) -NOKIA- válasza tzsolesz (#20) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Egyet értek. ;]

(#22) SWiNEBoY

Munkás telónak jóez!!! :C

(#23) EczkE


EczkE
addikt

Külsőre nagyon tetszik, belsőre nem. Engem a félre fordítások irritálnának nagyon. :(((
De 20ezerért remek választűs lehet azoknak akik csúszkás telót akarnak minden extra nélkül. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#24) Micuir_M


Micuir_M
tag

Így a teszt alapján nem rossz telefon, de érdemes megfontolni azt, amit a Vodafone 331-gyel tapasztaltam:

Annak is volt itt tesztje, de pont abból adódóan, hogy ezek nem tartóstesztek, a szerzőknek nem lesznek olyan tapasztalataik, amik a mindennapokról zólnak.. Abban a tesztben ajánlott plecsnit kapott a telefon, de nekem a hosszabb használat után olyan tapasztalataim vannak, amelyek árnyalják a képet. Van benne néhány olyan hiba, amely apróság, zavaró, kényelmetlen és mégis folyamatosan bosszant. Folyamatosan arra emlékeztet, hogy ez egy olcsó készülék, ezért (?) nem kényelmes használni.

Ezért tartok tóle, hogy ebben a telefonban is meglesznek a hasonló hibák és lerontják a használat örömét és gördülékenységét. Ezt szerintem érdemes figyelembe venni vásárláskor.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#25) Micuir_M


Micuir_M
tag

Így a teszt alapján nem rossz telefon, de érdemes megfontolni azt, amit a Vodafone 331-gyel tapasztaltam:

Annak is volt itt tesztje, de pont abból adódóan, hogy ezek nem tartóstesztek, a szerzőknek nem lesznek olyan tapasztalataik, amik a mindennapokról zólnak.. Abban a (tesztben ajánlott plecsnit kapott a telefon, de nekem a hosszabb használat után olyan tapasztalataim vannak, amelyek árnyalják a képet. Van benne néhány olyan hiba, amely apróság, zavaró, kényelmetlen és mégis folyamatosan bosszant. Folyamatosan arra emlékeztet, hogy ez egy olcsó készülék, ezért (?) nem kényelmes használni.

Ezért tartok tóle, hogy ebben a telefonban is meglesznek a hasonló hibák és lerontják a használat örömét és gördülékenységét. Ezt szerintem érdemes figyelembe venni vásárláskor.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#26) optic


optic
csendes tag

Üdv. Valaki esetleg használatba vett már egy 736-ost? Leírhatná a véleményét, hogy milyen ez a teló a szürke hétköznapokban.

(#27) SolDR


SolDR
csendes tag

Üdv.!
Aziránt érdeklődnék mindazoktól, akik használják ezt a készüléket, hogy a tesztben megdicsért modemként történő használat a mindennapokban mennyire stabil, ill. win7-el is kompatibilis-e?
Elsősorban modemnek indul nálam a készülék, a jelenlegi folyamatosan ledobál a netről, meg hát ugye több óra beszéd és sms per nap.
Az akksi üzemidejéről van esetleg valami tapasztalat? Olvastam olyat aki dicsérte és van aki szidta is :S

Szép napot!

(#28) pg6830kukac válasza optic (#26) üzenetére


pg6830kukac
csendes tag

Elfogadható. Én a 3310-esemet készülök rá lecserélni: Igazából egyetlen telefont sem találtam még, ami használhatóságban azt utolérné: ez most ilyennek látszik... ;)

pégé

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.