Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) Vladi


Vladi
nagyúr

Na látom, megy itt a diskurzus. :C

Nem sokan vannak mellette.

Egyedül Goose-T érvel mellette. Egyébként mennyit költ az állam szociális segélyre? Meg gyes, gyedre? mert pl az is 0-ra menne. bár szerintem nem jönne ki 1.1-ben.
Inkább egy kisebb régióban kellene kipróbálni, mondjuk Szatmárban. Persze arra az időre lakcímet oda nem szerezhet senki. :D Aztán nézni, hogy mennyien dolgoznak, hányan mondanak fel, mennyivel nő a fogyasztás, mennyi adó folyik be stb.

De még így is vad elképzelés, én nem hiszem, hogy varázsütésre lehet megoldani a problémáinkat. bár lehetne. :(

(#22) Coccolino_O:

Na pont az áfát hülyeség most csökkenteni. Gondolj bele: az össze uniós pénz bejön. annak minimum 1/5-e azonnal csilingel az államkasszában.

(#18) Ghoosty:

több kucsos adó... az az elvi alapja, hogy aki többet keres, arányosan több terhet fizessen. Arról mindenki mélyen hallgat, hogy hol ez a határ? Mondjuk bruttó 250k? Ez 4 fős család esetén felyenként mennyi? S hol a létminimum határa? hát olyan 10-20 k. Jah, nem döglesz éhen, plusz havonta van még 10000 forintod, akkor buzi burzsuj vagy és adózz még többet. Tök korrekt. :DDD

(#26) Dany007:

Mikor, 2001 előtt megszerzett diplománál még beszámít az egyetem munkaviszonyba? Jah. :U
A másik: anyósom ukrajnában, izé a szovjetúniúban kezdte meg munkás éveit. Akkor ott 14 éves korban kezdték. nah azt már itthon nem számítják be, csak 16-tól. Aranyos, mi?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.