Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

:R Király hűtés.

Jevons paradox

(#53) stargazer válasza sto1911 (#6) üzenetére


stargazer
senior tag

:DDD mint jakie chan a filmjeiben: visítva tette a dolgát...!

ez tetszett a legjobban. már én is régóta játszok a vízhűtés gondolatával, de még nem léptem a tettek mezejére. mennyibe jött nagyságrendileg ez az egész így neked?

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#54) Bluegene válasza putu33 (#52) üzenetére


Bluegene
addikt

hogyé?

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#55) Aygor


Aygor
tag

Jóllátom a stackert?

Nem rossz írás.... bár én nagyobban kezdtem .... :) És egyedül. De szerencsére nekem sincs eddig bajom... nem ázott el semmi.... bár gondolkodom h a vinyókat cserélem és alulra kerül a wd és felülre a terrás... ha ázik ne az adatok lubickoljanak....

Vinyók ellen ajánlom a duál boxot subcoolingon megtalálod, de szokott itt is lenni apróban.

Én a házat szétmoddingoltam alulra került az alaplap felé a táp a fölé meg a 3as radi házon belülre.... (melé a tartály ...)tervekbe van 1 év múlva ha mindennel meg vaok elégedve egy passzív radi az oldalára....
Lassan én is dobok képeket.... csak soha nem bírok pesten maradni h elmenjek venni ventihosszabbítokat meg apróságokat, h végre eltüntessem lehetőség szerint a kábeleket....

Üdv!

Aygor

Piros-pontok: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?type=-&stext=Aygor&submit=%C2%A0 http://prohardver.hu/temak/keres.php?stext=%22kivel+%C3%A9rdemes+%C3%BCzletelni%22&suser=&sival=

(#56) heihachi


heihachi
addikt

GPU terhelését szőrös fánkkal, valamint Crysis Warheaddel végeztem.
Te kész vagy :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#57) sto1911 válasza Aygor (#55) üzenetére


sto1911
veterán

Nem, sajnos nem Stackerem van, amennyiben erre a stackerre gondolsz. Biztos jo kis haz,de en egy sima gagyi hazat vettem, inkabb azon sporoltam :)

@Heihachi: :DDD Orulok, hogy tetszik.

(#58) marcias


marcias
őstag

A helyedben tennék 1-1 sünit a VGA memókra! Könnyen felforrhatnak :) Amúgy jó írás! A pumpának mennyi hangja van?
A vadászkést is Krisztától kaptad? :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: marcias88

(#59) sto1911 válasza marcias (#58) üzenetére


sto1911
veterán

Koszi! :C

A sunik beszerzese mar folyamatban van, de gyarilag sem volt rajtuk hutes, csak amit a gyari ventitol kaptak, az meg majdnemhogy 0 volt.

A pumpanak szinte semmi hangja nincs, jelenleg gepen kivul van, zsepire teve, igy nem is rezonal. A hangjat csak ugy hallom, ha kozvetlen kozelrol hallgatom.

A vadaszkes sajat :D

Egyebkent beszereztem egy uj CPU blokkot, mar fel is van szerelve!

[ Szerkesztve ]

(#60) sto1911


sto1911
veterán

Egy db 25 cm-es venti oldalra eleg lenne? Mert akkor nem szorakoznek 2-3 kicsivel, hanem egy ilyet szereznek, ami befele fujna a levegot.

(#61) trl_master


trl_master
tag

átolvastam az egészet...nagyon tetszett ez a precizitás amivel a rendszer fel lett építve...lehet nekem is bele kellene vágnom :)

"Ha belekezdtél hát folytasd tovább..."

(#63) AssAssynn


AssAssynn
őstag

A barkácsolós a tuti .D
enyém

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#64) Boxi88


Boxi88
őstag

A végeredmény nem is vészes, a cikk elején, még nem számítottam ennyire jóra... Ügyes! :K

(#65) qdak


qdak
addikt

faja :D
nekem hasonlo fokok vannak léggle mint neked vizzel, bár az 1. képhez hasonlit a gépem xD

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#66) sto1911 válasza qdak (#65) üzenetére


sto1911
veterán

Hat igen, errol van szo, a hofokok nem voltak kulonosebben magasak leggel sem, csak az a franya zaj...

(#67) sto1911 válasza AssAssynn (#63) üzenetére


sto1911
veterán

Foleg a tartaly a nyero :DDD

(#68) CoolFish


CoolFish
csendes tag

Nagyon nagy UP! :C Király a szerkezet :R

" Az igaz ember járta ösvényt mindkét oldalról szegélyezi az önző emberek igazságtalansága és a gonoszok zsarnoksága."

(#69) K.Zsolti


K.Zsolti
tag

Nagyon jó lett, grat hozzá :C

üdv, K.Zsolti

(#70) AssAssynn válasza sto1911 (#67) üzenetére


AssAssynn
őstag

Köszi szépen :DD

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.