Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Németh Péter

A legújabb hírek már arról szólnak, hogy az a twitter csatorna egy kamu és ezért ez az egész hír nem igaz.

https://www.reddit.com/r/pcgaming/comments/8l3z3a/pcgamer_asus_kills_its_recently_formed_arez_brand/

https://wccftech.com/no-asus-hasnt-killed-off-its-arez-branding/

(#2) XeeN válasza Németh Péter (#1) üzenetére


XeeN
senior tag

Pontosan ezt linkeltem volna én is...

(#3) Televan74


Televan74
nagyúr

Nem mindegy hogy minek hívják. Felőlem lehetne ASUS Kiskutya RX580 is,ha jó úgy is megveszem.Azt meg a tesztek után lehet tudni. Vagy ennyire .... az emberek,hogy ha rá van írva hogy ROG,akármilyen pocsék akkor is megveszi? :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) sutyerák007 válasza Televan74 (#3) üzenetére


sutyerák007
senior tag

Tudod hogy sok ember csal a márkát nézi. Lehet, hogy spórolhatna sok ezer forintot és még minőségibb darabot is kapna ha mást választ de nem teszi mert az nem XY gyártótól van. :(

(#5) #45185024


#45185024
törölt tag

aKKOR EZ MI MERT MOST IS FENN VAN ?
AREZ-STRIX-RXVEGA64-O8G-GAMING

[ Szerkesztve ]

(#6) Piftuka


Piftuka
veterán

Ejj, de "komoly" problémák ezek, kérem szépen... :DDD

"Aquila non captat muscas."

(#7) Tidus válasza #45185024 (#5) üzenetére


Tidus
addikt

Az megjelent, amíg a készlet tart.
Lehet hogy gyűjtői darabok lesznek.

(#6) Piftuka. Komoly probléma. Én az elmúlt hetekben ezzel álmodtam. Most szerte foszlott egy álom. :U

[ Szerkesztve ]

(#8) Shing


Shing
őstag

Nem kell túl gyorsan ráugrani a negatív nv-s hírekre.

(#9) Tidus válasza sutyerák007 (#4) üzenetére


Tidus
addikt

Ezért választom a R.o.G.-ot.
Mivel a többi márka vásárlása esetén csak spórolni tudnák, de jobb minőséget nem kapnák. :U

(#10) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Inkább írnának normális driverek ázuszék, mint a hülyeségen menjen.

Megyen!

(#11) subaruwrc válasza CptAdamica (#10) üzenetére


subaruwrc
félisten

vagy egy normális szervert a magyar oldal alá

(#12) CptAdamica válasza subaruwrc (#11) üzenetére


CptAdamica
veterán

Az a másik kedvencem, mikor telepítem a windows-t, szedném le a driver-t és 5 percig pörög az oldal! Oké, bejön, ezután már csak az oldal bugos és a drivereket nem tudom letölteni... Azokat a fantasztikus drivereket.

Megyen!

(#13) sutyerák007 válasza Tidus (#9) üzenetére


sutyerák007
senior tag

Ha minőségibb darab akkor megérheti a ráköltött pénzt. Én arra írtam amikor ész nélkül veszik a dolgokat csak azért mert valami népszerű cég terméke.

(#14) #45185024


#45185024
törölt tag

(#15) Prof


Prof
addikt

Tolem aztan hivhatnak vmit GagyiVGA zero-nak ha jo aron ad jo teljesitmenyt akkor venni fogjak.

(#16) Redneck


Redneck
veterán

Felőlem maradhat, de kitalálhattak volna jobb nevet is, mert ez nagyon gyengén hangzik.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#17) zseko


zseko
veterán

Én nem értem ezt a cikket, akkor lesz kiadva Asustól AREZ, vagy nem? :F Egyik mondatban igen-t ír, másikban meg nem-et. :F

HR24.hu

(#18) zzola válasza zseko (#17) üzenetére


zzola
félisten

"Hamisnak bizonyult az a Twitter-fiók, amelyre hivatkozva többek között mi is megírtuk, hogy az ASUS az NVIDIA GeForce Partner Programjának bedőlésével a nemrég bevezetett AREZ márkanévnek is búcsút int – éppen ellenkezőleg, az eredeti terveknek megfelelően az AMD GPU-val szerelt grafikus kártyák igenis az AREZ sorozat tagjaként jelennek majd meg."

(#19) Kroni1 válasza zzola (#18) üzenetére


Kroni1
veterán

De ez pont ellentmond a cikk címének, és az utolsó mondatnak is: "A hétvégén azonban az ASUS egy Twitter-üzenetben tett pontot az ügy végére, közölve, hogy az AREZ márkanév rövid útja véget ért – a ROG viszont marad."

(#20) Cassi válasza Kroni1 (#19) üzenetére


Cassi
senior tag

Az még az eredeti cikk szövege ;]

Ez van, amikor a fél világ újságírói copy+paste-tel írják a cikkeket, valamilyen random forrásból. A fake news annak a következménye, ahogy a mai újságírás folyik.

(#21) JordyG válasza #45185024 (#5) üzenetére


JordyG
tag

Ebben nem csak az a szép, hogy ott van, hanem az, hogy amikor a GPP lezárásra került, pár órával később már az Amerikai és Angol oldalon ott sem volt a listában az AREZ.. Most pedig ott fityeg AREZ ' Series-re kiegészülve ' a gpu menüben legalján. Amikor még csak az AREZ név volt akkor közvetlen a ROG alatt volt. Úgy látszik a közeléből is száműzték.

(#22) mepet


mepet
addikt

Lecserélték a matricát a venti közepén! 3x hurrááá!! :U

(#23) Carlos Padre válasza Tidus (#9) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kik?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#24) zseko válasza Cassi (#20) üzenetére


zseko
veterán

Az ilyen cikk az újságírás szégyene. Egymásnak ellentmondó állítások, számomra nem derül ki belőle, hogy mi a valós hír, és mi a fake, csak az, hogy a cikkíró nem tudja kifejezni magát, és nem tudja mit is akar írni valójában.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#25) mepet válasza zseko (#24) üzenetére


mepet
addikt

PH! kedvence vagy és nem ismered a ph cikkek felépítését? :B Amit vastag betűvel írtak, az a frissítés, amit normállal, az a régi hír, amiről kiderült (a vastag betűs frissítésben), hogy álhír.

(#26) zseko válasza mepet (#25) üzenetére


zseko
veterán

Mi köze egy fórumbeli rangnak a cikkekhez?
Hint: semmi. A hozzászólások száma számít, nem az elolvasott cikkek mennyisége. A frissítést pedig update/frissítés jelzővel szokták jelezni legtöbbször, nem egy új cikkel.

HR24.hu

(#27) mepet válasza zseko (#26) üzenetére


mepet
addikt

Bocs! Értelmezési hiba volt. Hirtelen azt hittem, hogy a PH! a kedvenced, de már látom te vagy PH! kedvence! :DD

Frissített cikk, nem új cikk. Persze egy Frissítés szó még elférne, ez igaz.

Azért az újságírás szégyene egy kicsit erős volt szerintem, csak mert nem magától értertődő felépítés. Olvasd el a cikket úgy, hogy tisztában vagy vele, hogy a vastag betű az a frissítés. Na ugye, hogy így már elsőre is remekül érthető?

[ Szerkesztve ]

(#28) Kroni1 válasza mepet (#27) üzenetére


Kroni1
veterán

Rohadjak meg én még mindig nem értem az egészet, meg azt sem, hogy mi ebben a hír! Valaki hamisan állitotta, hogy megszűnik, És ez most tényleg egy cikket ér a PH-n?! És tényleg ezen a baromságon rágódunk mi is itt?! Nem is tudom, hogy a történet melyik része szánalmasabb, de részemről én ezennel a témát le is zártam!

Peace.

[ Szerkesztve ]

(#29) zseko válasza mepet (#27) üzenetére


zseko
veterán

Lehet ugyan hülyét játszani, csak nem biztos hogy mindig megéri.

Ja, megírja a cikket, szimpla két hét csúszással, aztán szinte azonnal frissíti is a cáfolattal amit már a cikk írásakor is tudott, teljesen hihető :U Marha nagy frissítés, ha javít pár elütést vagy hibát.
Mellesleg ha nem tűnt volna fel, az első mondatban belinkelte az eredeti hírt, így aztán okafogyott, hogy leírja még egyszer, majd frissítésben cáfolja.
Mindamellett már a cikk címe sem felel meg a cikk tartalmának, és az utolsó mondat is azt a képet erősíti tovább a végén, hogy megszűnik.

HR24.hu

(#30) zseko válasza mepet (#27) üzenetére


zseko
veterán

Persze amennyiben nem kötekedésnek szántad a válaszod elejét, úgy hagyd figyelmen kívül az erre irányuló választ. :P

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#31) mepet válasza Kroni1 (#28) üzenetére


mepet
addikt

Az a hír, hogy a GPP-bosszú helyzet odáig fokozódott, hogy valakiknek az a munkájuk, hogy hamis twitter fiókokat regisztrálva félreinformálják a jónépet. A ph-tól meg becsületes, rendes dolog, hogy megírják, hogy tévesen tájékoztattak. Nem próbálják eltussolni azt sem, hogy ezen legutóbbi (a témaadó) cikk írásakor nem voltak tisztában az addigra világossá vált tényről, hogy az egész álhír, hanem annak szokásos rendje és módja szerint (leszámítva a kimaradt Update szót) frissítik az írásukat.
Lehet ugyan hülyét játszani, csak nem biztos hogy mindig megéri. Peace [szerk] figyelmen kívül hagyva. :)

[ Szerkesztve ]

(#32) Zolik


Zolik
senior tag

Asus Ref Fury Rog Strix RX Vega 56 founders Gamers HC OC Edition...
komolyan nem értem, miért nem lehet egyszerűen Asus Radeon Vega 56-nak hívni?
Ment a duma, hogy azt szeretnék a bányászoknak vásárlóknak egyértelműbb legyen a választás, ezekkel a plusz márkanevekkel és számomra csak zavaró infókkal pont az ellenkezőjét érik el és akkor majd a mezei user meg rá néz az nvidia kártyára és kér egy 1060-ast..

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#33) #45185024 válasza Zolik (#32) üzenetére


#45185024
törölt tag

Van egyértelműbb nevű kártya :
Diamond Radeon RX Vega 56 Cryptolamb 8GB HBM2
:K

(#34) Zolik válasza #45185024 (#33) üzenetére


Zolik
senior tag

Én is napokban vettem észre hogy Diamond újra adott ki VGA-t :) azt hittem már rég bezárták a boltot..

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#35) Piftuka válasza #45185024 (#33) üzenetére


Piftuka
veterán

"Diamond Radeon RX Vega 56 Cryptolamb 8GB HBM2"

... y Azevedo! :P :DDD

"Aquila non captat muscas."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.