Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viszlát


Viszlát
addikt

Most végeztem Robin Williams epizódjával, nagyon brutális, annyira tömény, hogy csak három részletben tudtam megnézni. Eszméletlen fickó, a filmjeiben töredéke sem derül ki arról, hogy mennyire zseniális humorista.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#2) moonlight115 válasza Viszlát (#1) üzenetére


moonlight115
tag

Én már tavaly felfedeztem ezeket az interjúkat, tényleg nagyon jók, Lipton, bár a kommentekben kritizálják, de az biztos, hogy szép tisztán, érthetően (LOL!) beszél.
Nekem a "24" óta Kiefer Sutherland a "nagy Ő", minden interjúját megnéztem. Meglepő, hogy Jack Bauer képes zavarba jönni egy stúdióbeszélgetésen. :D
Elkezdtem Robint, igazán érdekes!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#3) freaghill


freaghill
őstag

Én is elkezdtem most nézni. Csak az a gáz, hogy elég sok olyan mondat van amit vagy azért nem értem mert nincs elég nagy szókincsem, vagy egyszerűen azért mert egy akcentussal beszél és azért nem tudom kiszűrni, hogy mit mond. Ha esetleg valaki tudna ajánlani angol vagy magyar feliratot azt megköszönném

(#4) Viszlát válasza freaghill (#3) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem tudok feliratos verzióról, még angolt sem találtam...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.