Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Azért egy link szerintem belefért volna a cikkbe...

Sectumsempra - For Enemies

(#2) rep3at


rep3at
őstag

Hasznos program, ilyet nem vártam az MStől.

Forward thinking. كرر

(#3) Morden24 válasza rep3at (#2) üzenetére


Morden24
nagyúr

Szerintem ők is nagyon jól érzik, hogy az egész frissítési mizéria után ha magára hagyták volna a Chevronosokat, akkor valszeg egy elegáns mozdulattal karót döftek volna a WP7 fandom keménymagjának szívébe. Kevésbé cizelláltan akkora PR bukta lett volna, mint ide Lacháza.

Sectumsempra - For Enemies

(#4) h-yle


h-yle
addikt

Ha jól értem, akkor ezzel elérhetővé válnak a hivatalos frissítések, de nem szedi le a NoDo-t a telefonról (Omnia 7) ugye?
Mert ha igen akkor várok egy hivatalos NoDo-t, és addig használom a telefont úgy ahogy jelenleg működik.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#5) Ricardo


Ricardo
félisten

Lassan rájön az Ms is hogy előbb utóbb muszáj nyitni egy kicsit.

(#6) Morden24 válasza h-yle (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem szedi le.

Sectumsempra - For Enemies

(#7) kcsa


kcsa
veterán

Az én Optimusom frissítési bajain is segített, úgyhogy örülünk ennek a szoftvernek :)

(#8) Integra


Integra
titán

korrekt

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9) Alwares


Alwares
aktív tag

Veri nájsz!
Az MS-től nem ezt vártam, ők eddig minden ügyeskedőt úgy próbáltak minden esetben seggbe rúgni hogy csak na. Ez jófej húzás volt. Ami mondjuk a NoDo(Samsung) bajok után el is várható.

(#10) Morden24 válasza Alwares (#9) üzenetére


Morden24
nagyúr

Azért ez sem igaz, pl. ha jól tudom, minden warezosnak működik a WinUpdate is :)

Sectumsempra - For Enemies

(#11) harsanyiz


harsanyiz
aktív tag

Az MS rájött sokmindenre, véleményem szerint az egész chevron csapat egy előre kitalált microsoft-os csapat, és tudják, hogy kapukat kell nyitva hagyni a szabadságra vágyó felhasználóknak.
Az, hogy normálisan tárgyaltak stb. egy nagy kamu, de hibátlan húzás az update-el együtt (vaklárma, hogy ne piszkáld a rendszert, mert könnyen kizárhatod magad a rendszerből)
:DD :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.