Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blattida


blattida
nagyúr

Az a bizonyos 30 THD, az mi akar lenni?
30 vagy 0,3 % THD? Nagyon nem mindegy.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2) Gomez86


Gomez86
őstag

Nagy bajom ezekkel hogy drágák. Panelba basik filmezéshez a teljesítménye elég lenne de ennyiért inkább veszek egy kicsi (de jó) erősítőt két kicsi (de jó) hangfallal.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#3) Thunderzolee

Tetszik, h vannak rajta bemenetek is.
75ezer nem egy nagy összeg, akinél nem, fér el egy 5.1-es cucc, meg nem is annyira hang-mániás, az még lehet jól is jár vele.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) szp1 válasza blattida (#1) üzenetére


szp1
addikt

30% THD .....[link] :O
Bizony!

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#5) Aucor


Aucor
senior tag

30% THD O.O Jóóóóisten...

(#6) Egzee


Egzee
őstag

Kedves szerkesztő!

Magyarul az inch-et hüvelyknek vagy colnak hívják, a hideg futkározik a hátamon, hogy az inch után ragozod a méreteket! Ezt egy átlagembernek elnézem, de egy ilyen profi lapnál nem, az újságírás szintjén már nem.

(#7) blattida válasza szp1 (#4) üzenetére


blattida
nagyúr

120 W kimenő teljesítménynél. :W
Igazi ipari hulladék. :(((

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#8) Diocles válasza szp1 (#4) üzenetére


Diocles
aktív tag

Úristen.

(#9) Thunderzolee válasza Egzee (#6) üzenetére

A péhán többnyire a hüvelyket használják, és a cikkíró is ezzel ragozott, nem?

"A modellbe két-két 1"-es magashangszórót, és 4"-es mélysugárzót építettek..."

Én a col-t használom, azzal ragozok, de volt már erről szó valahol, ott lettem felvilágosítva, h az idehaza nem col, hanem hüvelyk.
Persze a fent idézett mondatba a hüvelyk, és az inch is beilleszthető, de valószínűleg a hüvelykre gondolt a postoló.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10) Findzs


Findzs
addikt

"A vállalat állítása szerint a termék képes a virtuális surround hangzás megteremtésére, de az azért kétséges, hogy ez a valóságban is működik-e, mivel egyetlen frontfelület mögött elhelyezett hangszórókkal elég nagy kihívás létrehozni a térhangzást."

itt lenne az ideje hogy kipróbáljatok egy ilyen vagy hasonló hangprojektort :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#11) Gadgetfan_ válasza Findzs (#10) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Nemrég meghallgattam egyet, és bizony nagyon profi a hangzása, olyan tere van, hogy csak tekergettem a fejem, kerestem az eldugott hangszórókat. :D

Nagyon tetszett, meg is rendelek egyet a közeljövőben...

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.