Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) hallador válasza GhanBuri Ghan (#499) üzenetére


hallador
addikt

Ajánlom a partizán csatorna Simicska részét. Szépen elmondják micsoda úriember ez a Vitya fiú.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#502) GhanBuri Ghan válasza hallador (#501) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Illetve gondolom a Telex és a 444 összes cikkét :)

Szerk: Pirk, elolvastam a cikket. Meggyőztél, ebből tényleg kiderül, hogy a Fidesz politikai célokból lehallgatja az ellenzéket! (nem)

[ Szerkesztve ]

(#503) hallador válasza GhanBuri Ghan (#502) üzenetére


hallador
addikt

De.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#504) ÁrPi2 válasza hallador (#503) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

De?
A mondata állítmánya hogy "(Pirk, ) nem győztél meg".

S ez egy "de" gyermekszavacskával van reflektálva. Miert? :F:F:F

(#505) szazbolha válasza szazbolha (#412) üzenetére


szazbolha
addikt

Ismét eltelt 1 hónap.
Ezt írtam korábban: "3-4 hét múlva pedig mindenki elfelejti. "
Ez is aktuális még: x "hét után sincs egyetlen bizonyított tény sem."

(#506) GhanBuri Ghan válasza szazbolha (#505) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Sőt, mintha az első napon még úgy szóltak volna a Telex, 444 címei, hogy egyértelműen a kormányt nevezték meg felelősként, a nap végére ez módosult "akár a kormány is lehet" stílusúra - és azóta is is maradt ugyanez.
Ha már bevágtak ide jó pár cikket a baloldali sajtóból, akkor itt van egy a másik oldalról: [link]
Lényeg az utolsó mondatban, szépen felsorolja a külföldi beavatkozási kísérleteteket, szerinte ennek a része a Pegazus-ügy is.

(#507) hallador válasza GhanBuri Ghan (#506) üzenetére


hallador
addikt

Nyilván, ha nem vallom be és bizonyítani sem hagyom mert csak én tudok róla akkor kitől várod el, hogy bizonyítani tudja?

Érzed hogy maga a cég is elismerte, hogy Magyarország az ügyfelek között van. És pont nagy százalékban ellenz~ki újságírókat találtak meg. Nahát. Ez Max a fekete öves kormány katonáknak nem sántít.

Tehát aszerint amit itt írtál a Kádárista felfogás, ha nincs akkor nincs is vele baj tok jó végkövetkeztetés. Holott van, csak nem mondjuk el senkinek.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#508) szazbolha válasza hallador (#507) üzenetére


szazbolha
addikt

"maga a cég is elismerte, hogy Magyarország az ügyfelek között van."

Erre tudsz adni egy hiteles forrást?
Fura lenne ha egy titkosszolgálati eszközöket gyártó cég kiadná kik az ügyfelei.
Én biztos nem vásárolnék tőlük sem új sem régi vevőként.

(#509) hallador válasza szazbolha (#508) üzenetére


hallador
addikt

Mi az hogy hiteles? Épp fent írtam le, hogy ha nem valljuk be akkor nincs dologgal mit lehet szerinted kezdeni? Szerintem pont semmit. Én mondjuk a Guardian -t
hitelesebbnek tartom, mint a többit (az Edward Snowden ügy óta azért esetleg előbb elhiszem nekik, mint mondjuk a Telex-nek, vagy az Index-nek.). Itt azért írnak erről. Ha az a hiteles, hogy majd maga Hulio mondja ezt ilyen nem is lesz.
Pont erről beszéltem. (Ugye az azért sántíthat, hogy ha ennyi helyen felbukkant a probléma (És nem csak Magyarországon, akkor esetleg valami lehet benn?))

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#510) szazbolha válasza hallador (#509) üzenetére


szazbolha
addikt

Mi az hogy hiteles?

Amit mindketten annak hiszünk.

(#511) hallador válasza szazbolha (#510) üzenetére


hallador
addikt

Hát igen, ez a legnehezebb része általában. Mindannyian mások vagyunk, szerencsére. így akár másban is hihetünk.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.