Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

"egy izraeli cég vélt kémprogram-exportja miatt"

Azta, milyen óvatos megfogalmazás ;]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#5) Fred23


Fred23
nagyúr

Vajon van kapcsolat?
:(
Töröljék...

Péterfalvi Attila szabadságon van, majd csak két hét múlva dönt vizsgálatokról.

[ Szerkesztve ]

(#6) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ebbol sem lesz semmi. Sajat magat nem fogja vizsgalni a kormany. Az EU meg ugy van osszerakva hogy semmilyen eszkoze sincs a tagallamok ellen, ezt jol latni minden honapban az aktualis nagy botrany utan.

Amugy a kiszivargott telefonszamokat szandekosan nem hozzak nyilvanossagra?

Az amugy nem semmi, ahogy olvastam az egyik cikkben, hogy kvazi nulla civil kontrol van nalunk megfigyelesekre es hasonlokra. Nincs szukseg meg birora se, meg ugyre sem hogy valakit megfigyelhessenek, lehallgathassanak. Mar regen tullepett ez az orszag a Kadari szocializmusan. Ez mar A Tanu-ban latott allapot.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#7) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Vajon az NSO tudja hogy Terrorista meg bünöző is onnantól kezdve lesz az ha azt törvény határozza meg?

Másfelől szerintem hazudnak, nem kicsit, nagyon.

(#8) bambano válasza aprokaroka87 (#7) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

az nso csak annyit állít, hogy ő hatóság által engedélyezett vevőknek adta el a cuccot, másnak nem. semmi többet nem állítanak.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#9) Tschubi


Tschubi
tag

"Számon tarthatják, mit telefonoztam
s mikor, miért, kinek.
Aktákba irják, miről álmodoztam
s azt is, ki érti meg.
És nem sejthetem, mikor lesz elég ok
előkotorni azt a kartotékot,
mely jogom sérti meg."
József Attila: Levegőt! (1935)
:(

(#10) bambano válasza Tschubi (#9) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"Bódult emberi nem, hát szabad létedre
Mért vertél zárbékót tulajdon kezedre? "
Csokonai: Az estve

[link]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11) aprokaroka87 válasza bambano (#8) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Gondolom itt a hatóság az adott ország kormányzata, mert ha jól sejtem egy ilyen " kiberfegyvert " az adott ország Nemzetbiztonságért felelős vezetője Állami hozzá járulás nélkül nem is vehetne.

(#12) bambano válasza aprokaroka87 (#11) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nem, a hatóság itt az nso országának, izraelnek a minisztériuma.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#14) tha_answer válasza bambano (#8) üzenetére


tha_answer
őstag

meg azt is hogy nem landol naluk semmi, ami nehezen hiheto.

(#15) Tschubi válasza bambano (#10) üzenetére


Tschubi
tag

és igen, ez is.
A mai fiatalok, tisztelet a kivételnek, ilyeneket már nem olvasnak. A politikusaink meg szintén nem. Tudom, írtad, mi választottuk őket.

(#16) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Csak nekem jut eszembe az NSO-ról mindig a Nemzeti Sport Online? :B

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#17) bambano válasza tha_answer (#14) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

mindig a kést szokták felhozni példának. tiltsuk be a kést, mert ölni is lehet vele? akkor erre mit mondjunk? egy program, amit csak gané módon lehet használni. akkor a fejlesztője nem felelős?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#19) Yeffy válasza Tigerclaw (#6) üzenetére


Yeffy
veterán

Mar regen tullepett ez az orszag a Kadari szocializmusan. Ez mar A Tanu-ban latott allapot.
+ vegtelen

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#20) aprokaroka87 válasza bambano (#12) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Értem, ilyenkor meg simán felmerül hogy nagyon sok esetben politikai, haveri alapon történt a döntés, vagy akár még csúszott is egy lóvé a zsebekbe.

Arra meg minden esetben gondolni kellene, hogy egy ilyen eszköz esetén elég nagy a kísértés hogy vissza éljenek vele.

(#22) Vladi


Vladi
nagyúr

Köszi srácok a részletes tájékoztatást. Vagy olvassak inkább bölcsészek által szekezsetett lapot, ha erről a vacakról infót is akarok?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#23) bambano válasza nemlehet (#18) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

kérdés, hogy azon az eu elven túlmegy-e, amelyik szerint le kell hallgatni mindenkit az interneten.
szerintem nem. egyik kutya, másik eb.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25) bambano válasza aprokaroka87 (#20) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

szerintem itt annyi történt, hogy szép szabályosan megvették, használták néhány nemzetközi ügyben a szabályok szerint, majd rájöttek, hogy jó az másra is.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#29) bambano válasza aprokaroka87 (#27) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ez jogállamban úgy működik, hogy először beszerzik a "megalapozott gyanút", ami alapján a bíróság engedélyt ad célzott megfigyelésre, és akkor azt a szakszolgálat végrehajtja. és akkor szerepet kapnak a fékek és ellensúlyok, mint egy normális demokráciában.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#30) bambano válasza Fred23 (#28) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

[link]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#33) Fred23 válasza bambano (#30) üzenetére


Fred23
nagyúr

Minden oké. :D

the_answer: Ja, főleg ha nem kormánypártiak, ugye? Ha egyről lenne szó, még meg lehetne próbálni védeni, de eddig már négyet találtak.

(#40) oZone762


oZone762
tag

Szerintem csak azt kell eldönteni, hogy külföldről pénzelt újságírók és külföldről pénzelt aktivisták megfigyelése vajon nemzetbiztonsági feladat-e vagy nem.

(#41) Tapsi válasza tha_answer (#36) üzenetére


Tapsi
addikt

Ez 100%-ig politikai motiváció, ugyanis a stratégiai ágazatok megnyitása a nagytőke előtt nem bűncselekmény, hanem gazdaságpolitikai lépés. Amúgy most is meg van/lesz nyitva, csak a negytőkések ura OV.

Egy újságíró megfigyelése sohasem lehet törvényes, egészen addig, amíg a szó szoros értelmében újságíró munkát végez, és nem bíztat köztörvényes bűncselekmények elkövetésére. Az adott konkrét esetekben természetesen erről szó sem volt, a Direkt36 oknyomozó újságírója OV körének vagyonosodásával foglalkozott kb. Nehéz ráhúzni bármilyen logikus indokot a megfigyelésre.

#39tha_answer

Tökéletesen leírtad a megfigyelés politikai motivációját. Csakhogy ez jogállamban törvénytelen.

[ Szerkesztve ]

(#42) Tigerclaw válasza bambano (#29) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Itt mar regen nem mukodnek se a fekek, se az ellensulyok.

A jogalkotas zsebben, az alkotmanybirosag zsebben, az ugyeszseg zsebben, a rendorseg, titkosszolgalat zsebben, a birosag meg csak felig, de a birosag az ugyeszseg es rendorseg nelkul nem sokra kepes. Azt csinalnak amit akarnak, kontrol nelkul, es meg is teszik.

A birka nep meg el se megy szavazni "mer minek?". Mikorra leesik neki a tantusz, mar keso lesz. Lassan elerjuk Feheroroszorszag, vagy Torokorszag szintjet es akkor mar lenyegtelen lesz hogy ki kire akar szavazni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.