Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Akos1994


Akos1994
aktív tag

Japán tulajdon?
Én azt hittem,hogy valami szutyok kínai cég vásárolta fel,mert amióta nem magyar tulajdonban van azóta ahány Orion termékkel találkoztam mindegyik kritikán aluli, tipikus kínai "minőséggel" rendelkezett.

(#2) Tomcat


Tomcat
őstag

Jézusom, ezt most minek kellett? :Y
:D
@#3 Steve 1207: Na bumm, a potenciális vásárlók befestik rózsaszín körömlakkal és a probléma meg van oldva. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tomcat

(#3) Steve1207


Steve1207
veterán

Még jó, hogy ilyen szépen passzol hozzá a fekete távirányító :D

.

(#4) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Pedig nincs április elseje, ez a hír oda lenne való, nem is akarom elhinni, hogy ilyet kiadnak. :DDD

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#5) Möhe


Möhe
addikt

műkörmös,kozmetkikus,"hajszobrász" bótba ideális , amíg anyuci szőrtelenít,cicomáztat ,pletyizik

(fúdeku..@vdrága)

(#6) McSpy


McSpy
őstag

Kinti áron is 76000ft,azért egy 23" tv ennyiért nem semmi,a színéről már nem is beszélve,de hát a raktáron elfér

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#7) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

23", 1366x768, semmi extra és 330 dollár ? :C :((( Ja és persze rózsaszín. Jó drága az a festék. ;]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#8) Steve1207 válasza Snip3r_HUN (#7) üzenetére


Steve1207
veterán

Detto, ugyanígy akartam írni a festékre :DDD am lehet csak mi nem haladunk a korral srácok!

.

(#9) Findzs


Findzs
addikt

"A rózsaszínű modell nem igazán nevezető az innováció csúcsának."

nem kéne :N

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#10) parkr


parkr
őstag

inkább virágszép :D

(#11) qkaleko


qkaleko
tag

Úgy néz ki drágább a rózsaszín plasztikot előállítani. ;]

(#12) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Gyönyörű :Y 1366x768p :Y Best buy! :K

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#13) kcsa válasza Akos1994 (#1) üzenetére


kcsa
veterán

Török lett. De amióta világ a világ, azóta két Orion van :) Volt nekünk valaha eredeti Orion Japan vhs magnónk is :)

(#14) Snip3r_HUN válasza BlackSoft (#12) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Szépen mutatna a géped mellett, mikor jön róla unboxing ? ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#15) BlackSoft válasza Snip3r_HUN (#14) üzenetére


BlackSoft
addikt

Sajnos nekem nem jutott, olyan kelendő termék lett, hogy egyből elkapkodták, mire rendelni akartam :( ;]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#16) #09819904


#09819904
törölt tag

Csak La Fleur vagy Hello Kitty edition érdekel OLED kiadásban, QHD felbontással a Minimaxhoz. Ha erre nem képes felejtős! :DDD

(#17) elektropocok


elektropocok
tag

Öcsém olyan szar lesz ez is mint többi. Fogd és vidd majd hozd vissza mert szar mindezt 1 napon belül :)

(#18) ViZion


ViZion
félisten

Hát itt van! Azt hiszem hivatalosan is beköszöntött az uborkaszezon... Gagyi de ronda TV mint vezető hír... bakker. :((( Nyáron nem lennék újságíró... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19) #10691584


#10691584
törölt tag

Szerintem nagyon szép. Egy betépett mikiegér sem álmodhatna szebbet. Bár, hogy őszinte legyek nekem jobban bejönne hupilila alapon rózsaszín pöttyökkel, mert így elég snassz, hogy homogén :( Deazé szép így is :))

(#20) =Mentor=: És amint az köztudott, a wikipedia sosem téved :)

[ Szerkesztve ]

(#20) =Mentor= válasza kcsa (#13) üzenetére


=Mentor=
őstag

Wikipedia szerint egy Szingapúri cégcsoport vette meg a magyar Oriont 1997-ben.

A tv dizájnról annyit, egy pink vagy Hello Kitty őrült csajos szobában simán jól mutatna :))

[ Szerkesztve ]

(#21) kcsa válasza =Mentor= (#20) üzenetére


kcsa
veterán

Akkor nem tudom mivel kevertem :)

(#22) NandoXXL


NandoXXL
senior tag

Nem értitek:

Ez egy Apple féle életérzés. A dizájn, az árazás, mind egyedi. A kommersz vásárloknak nem lesz ilyen ;]

(#23) HUfantom


HUfantom
őstag

OMG.......

Bármit írok nem tükrözi a véleményemet....
Egyszerűen csak wáááááááááááááááááááááááááááááááááááá 5 év lemaradás................... wááááááááá

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#24) RepeatSector válasza kcsa (#21) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Lehet az akai-val keverted :) abból elég sok volt itthon és az japán volt annak idején :)

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#25) Viktor81 válasza Akos1994 (#1) üzenetére


Viktor81
senior tag

Szia !

A kettonek semmi koze egymashoz...
Volt (van) japan Orion (TV, videomagno) es a magyar (foleg radio), amit eladtak valami kinai/thai bandanak es mindenfele szedett vedett alkatreszbol a torokoknel keszult TV, amit a teszkoban arultak...
A japan Orion nem gagyi (persze a magyar sem volt az fenykoraban)
Ui.: a magyar marka vagy 40 evvel elobb letezett...

Udv.: Viktor

(#24) RepeatSector
kcsa nem keveri, 80-as evekben gyakori volt a japan Orion muszaki cikk (foleg VHS)

[ Szerkesztve ]

(#26) enté válasza Viktor81 (#25) üzenetére


enté
csendes tag

Egy átlagember szemével semmivel sem gázabb, mint a játékos cuccok 90 %-a. Egy 10 éves lánykának ez a tökéletes TV. Nem az apjának, neki.

(#27) kcsa válasza Viktor81 (#25) üzenetére


kcsa
veterán

akkor mégis eltaláltam a török eredetet :)

(#28) Viktor81 válasza enté (#26) üzenetére


Viktor81
senior tag

Szia !
Ne haragudj, nem ertem ezt mire irtad...

(#29) enté válasza Viktor81 (#28) üzenetére


enté
csendes tag

Bocs, nem válaszként kellett volna.

[ Szerkesztve ]

(#30) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A lilás-rózsaszínes színezés miatt kifejezetten ízléstelenre sikeredett

:K Ocsmány.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#31) foka


foka
aktív tag

Valami Pimp my ride csajos verzióban át se kellene festeni, már mehetne is bele a hosszúszőrű kárpitba!

Üdv: Fóka

(#32) zetor2000


zetor2000
senior tag

Dikkmánoknak jóez...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#34) szabonagyur válasza enté (#26) üzenetére


szabonagyur
félisten

Azért ebben nagy igazság van, hogy nem kocka szemmel a gamer cuccok sem szépek vagy épp hasznosak, főleg ha belevesszük, hogy a gamer cuccok is néha milyen vad áron jelennek meg nem gamer társukhoz képest akkor teljesen rendben van. A gamer cuccok is rétegnek készülnek, ezek is.

Másrészt japán-kínai részen még menő is lehet az ilyen cucc. (voltam kint egy rövid időt és sok gicccs van itthoni szemmel, kint meg nagy "kincs")

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#35) vittorio7


vittorio7
őstag

Ez nagyon gejl. :DDD

(#36) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Kérjük a Világszép szót idézőjelbe tenni, köszönjük a nép nevében! :C ;]

(#37) Viktor77


Viktor77
titán

A Tescoban ugyanez, csak Blaupunkt kiadásban, beépített DVD-vel, 2 év garival, 45K jó magyar forint.

De jajj, csak fekete... :(

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38) hemaka


hemaka
nagyúr

Mindezt a szépséget fekete távirányítóval??? :W :DDD

(#39) TomiLi


TomiLi
addikt

Jesszu mari' ..... Csak a lányom meg ne lássa..... :Y

Bogyóka

(#40) foka


foka
aktív tag

Zebracsíkosban vóna igazán sukár.

Üdv: Fóka

(#41) Killer01 válasza bluobluo75 (#36) üzenetére


Killer01
őstag

+1
ez így megtévesztő. Én is benéztem mi lehet ez, most meg küszködhetek a hányingerrel meg kb fél óra múlva a rémálmokkal... :((

(#42) jacint78


jacint78
addikt

Röhögtök itt, de, ha a kislányok rágerjednek az ilyen színes cuccokra, akár elég jó bizniszt is lehet csinálni belőle. Egy nappaliba nyílván szóba sem kerülhet, de egy fiatal lány szobájában abszolút el tudom képzelni, akár be is válhat. :)

type your text here..

(#43) #10691584


#10691584
törölt tag

Én nem értelek titeket, most minek így lehúzni :F Azért annyira nem olyan rossz ez.. mintha kétszer ilyen rossz vóna. Példának okádék ez is jófélle, csak ez még gémer is, ha már szóba került ;]

(#44) #97716736 válasza Steve1207 (#3) üzenetére


#97716736
törölt tag

Én is azt néztem ;]

(#45) Akula


Akula
őstag

Világszép?
Én hülye meg még rákattintok... :N

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#46) _Scythe_


_Scythe_
aktív tag

Kedves cikkíró!
Kérlek, tedd már " "-ek közé a cikk címében szereplő világszép kifejezést, ha iróniát akarsz kifejezni, mert ez így ellentmondás. Amúgy én jót nevettem :))

(#47) bloomberg


bloomberg
tag

És igen, megcsinálták...hányan vágynak egy "nemokos, nem3d-s semmi cicoma csat tv" készülékre.

Ugyan a színe hagy némi kívánnivalót maga után, de én is örülök, hogy a lányom - meg az anyja - nem olvas prohardvert, mert mire hazaérnék már otthon lenne a készülék :)

(#48) szabonagyur válasza bloomberg (#47) üzenetére


szabonagyur
félisten

Azért attól, hogy a PH-t olvasó, átlagtól kockább embert nem érdekli egy ilyen dolog attól másokat lehet.
Ahogy említettem korábban a "gémer" cuccokat is csak az veszi meg akit annyira érdekel. Ahogy írtad pl. a lányod + párod akár potenciális vevő is lehetne ami nem is csoda hiszen ők a célpont, gondolom őket a TV smart + fhd/uhd része ami nem érdekli annyira. Téged meg pont ezzel lehetne megfogni, őket meg hidegen hagyja, hogy most tud Skypeolni a TV-n vagy nem illetve mekkora a felbontása.

Így van ez jól, bizonyos rétegnek készülnek az extrémebb kivitelezésű termékek. Például itt van ez a gép ház: [link], részemről túl árazott, semmi extrát nem nyújt egy 10-15e Ft-os házhoz képest, és még csak nem is szebb. Ezt sem fogja megvenni csak akinek ez tetszik, ahogy a ezt a rózsaszín TV-s is csak majd bizonyos emberek.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#49) Agostino válasza szabonagyur (#48) üzenetére


Agostino
addikt

a japán piacon teljesen jól el tud lenni egy ilyen színvilágú készülék. nem europai fejjel kell szemlélni. arrafelé ez belefér

szabonagyur, új hsz. akart lenni, nem neked

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#50) Dilikutya válasza bloomberg (#47) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kapaszkodj meg! Én pl. magasról kakilok a 3D-re, nem érdekel semmi okos funkció a TV-ben, egyedül a képminőség számít. És szerintem sokan vagyunk még így. Nem azért, mert nem értek hozzá, csak egyszerűen fölösleges. A TV-n tévézni akarok, jobban mondva filmet nézni, klasszikus TV adást soha. Nekem a TV semmi másra nem kell, csak hogy betegyem a lemezt, és nézzem a filmet.

Ennek az az egyetlen baja, hogy ezekkel a paraméterekkel k.va drága ennyiért.

A színe meg olyan, amilyen, feketében sem lenne olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.