Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) snecy20


snecy20
veterán

A 19. és 20. század fordulójának. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Egy jó csehszlovák témájú AC-ra vevő lennék.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3) Qkackca


Qkackca
őstag

Ilyen sorrendben, jöhet, viking, róma, meg amit előttem írtak :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#4) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#2) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:))

Life, Uh, Finds A Way

(#5) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ha annyira lesz AC
ez a rész mint az utolsó kettő, akkor részemről felejtős. Ráhúzzák a vikinges skint és megint dettó ugyanaz lesz mint az utóbbi részek.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Én annak örülnék legjobban, ha visszatérne a klasszikus AC, és nem mocskolnák tovább a sorozat nevét az olyan identitás nélküli részekkel mint az utolsó kettő volt.

(#7) .LnB válasza Carlos Padre (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

boy! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) joey04 válasza DeathAdder (#6) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) adamssss válasza DeathAdder (#6) üzenetére


adamssss
veterán

Ott a pont. Ac, ac2, brtoherhood, revelation, black flag. Esetleg meg a unity vagy a syndicate. Ez a tomegmeszarlas ami volt az emult ket epizodban lehet csak ne AC legyen a neve.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#10) 1shot1kill


1shot1kill
csendes tag

Úristen, már megint elgurult a gyógyszer az Ubiéknál. Lassan félévente lesz új AC, lassítani kéne sztem.

(#11) nubreed


nubreed
veterán

Szerintem mindkettő lesz, Róma is meg Viking is, a kérdés csak az, hogy melyik jön előbb. Én jobban örülnék amúgy egy vikingesnek előbb.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#12) Zedz válasza nubreed (#11) üzenetére


Zedz
addikt

De hisz Róma már volt. Ezioval abba kellett volna ezt hagyni, nem hiszem el, hogy ezen még mindig profitálnak.

(#13) oriic válasza 1shot1kill (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Idén nem jön új rész.

Live-Die-Respawn

(#14) Fred23


Fred23
nagyúr

Egy Black Flag folytatást szeretnék legjobban, nincs rá sok esély.

(#16) szupermacs válasza Fred23 (#14) üzenetére


szupermacs
veterán

BF folytatása volt a harmadik rész és a Rogue.

(#17) melega


melega
őstag

Én egy vikinges témájú ACnek örülnék.

Bár szerintem pár évig pihentetni kéne a szériát a sorozatos rókabőrlehúzás után és egy teljesen megújult ACt kiadni ami újra a templomosok és assassinok harcáról szól
A pihenőidőben meg csinálhatnának a PoP Warrior within szellemi örököst.
.

(#18) Fred23 válasza szupermacs (#16) üzenetére


Fred23
nagyúr

Úgy értem, kalózkodnék tovább a Karib-tenger térségében egy korszerűbb játékmotor segítségével! A Skull & Bones is megfelelne, ha nem csak a hajót irányíthatnám, hanem a kalóz karakteremmel szabadon kószálhatnék, de sajnos azt elqrták.

(#19) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Legyen inkább jövőbeli sci-fi témájú! A Call of Duty-sorozatnak is bejött. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Vikingek jöhetnek, jó kis északi mitológiával fűszerezve. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#21) Bird


Bird
addikt

Én az Attila a HUN részt várom.....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#22) Fred23 válasza Bird (#21) üzenetére


Fred23
nagyúr

Jájj, elképzeltem valamiért egy Kövér Lászlót hozzá! :O

(#23) TESCO-Zsömle válasza adamssss (#9) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Márpedig, ha vikingek, akkor ott folyni fog a vér rendesen.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24) DeathAdder válasza TESCO-Zsömle (#23) üzenetére


DeathAdder
veterán

Vagy kék lesz a vér és homoszexuális néger lesz a viking főhős :))

(#25) TESCO-Zsömle válasza DeathAdder (#24) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha a franciák összefognak a svédekkel, bármi lehetséges... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#26) melega


melega
őstag

Nekem az véleményem hogy az utolsó két ACt nem Assassin's Creed néven kellett volna eladni, régen nem a templomosok és az assassinok harcáról szól.

A következő részre is csak ráhúzzák a skint mint az Odysseyre, vagy nem fog sok újat mutatni cssak egy apró ötlet pici morzsáját akkor az lesz az utolsó AC amit megveszek.

Pihentetni kéne 5-6 évig a szériát és elgondolkozni az Assassin's Creed játékokon, vagy visszatérni a Prince of Persiához a Warrior Within irányvonalára.

[ Szerkesztve ]

(#27) kwzatz válasza melega (#17) üzenetére


kwzatz
őstag

"A pihenőidőben meg csinálhatnának a PoP Warrior within szellemi örököst."

Vicces, hogy 15 éves játék és a komplett AC sorozatot a mai napig körbehugyozza harcrendszer terén. Jobban belegondolva, grafikán kívül valószínűleg minden más szempontból is. :D

(#28) melega válasza kwzatz (#27) üzenetére


melega
őstag

Amúőgy az AC 1.,2. részénél és a Black flagnél nem tudnak jobbat. Azokat még szívvel lélekkel csinálták.
Meg az 1,2 részt nem a bevétel függvényében izzadták ki.
Ez a véleményem

(#29) kwzatz válasza melega (#28) üzenetére


kwzatz
őstag

Én csak az első AC-t próbáltam, de az nekem annyira félelmetesen unalmas volt, hogy kb. 3-4 óra után le is töröltem, ami nálam nagyon ritka dolog. Mindig megnéztem az aktuális darabról néhány videót, és a játékmenet mindig pont annyira unalmasnak tűnt, mint az elsőé, azt viszont tudom, hogy a 2. rész történetét dicsérik. Egyébként olyan jól fogyott az első, hogy pont emiatt álltak rá erre és hagyták a francba a Prince of Persia sorozatot.

Nem hagynám ki az alkalmat, hogy belinkeljem videogamedunkey AC videóit (már korábban is megtettem AC kapcsán), ha másért nem, ezért örülök, hogy létezik a sorozat :D :
AC
AC Origins
AC Odyssey

[ Szerkesztve ]

(#30) melega válasza kwzatz (#29) üzenetére


melega
őstag

Azért azt meg kell hagyni az Uncharted toronymagasan jobb, ha nehéz fokozaton játszod. A 2. rész a legjobb szerintem. Meg az egy izgalmas akció kalandjáték nem egy olyan hogy old meg a küldetést mássz fel a toronyba, renováld a klubot, öld meg a főellenséget vonalon mozog.

Amúgy nehéz játékknak nekem ott a Dark souls 2, Sekiro és az Elden ringet is beszerzem.

Mivel az Uchated kölcsönbe volt jó akció kalandjátéknak ott a 2018-as God of War és a régi ps2-re és psp re készült God of War játékok melyeket emulátorral játszom.

A Gow, Uncharted, Dark souls, sekliro, LAst of Us játékokat nem roontották el mint az ACt egy botladozó ló amely még güetge de nem tud megújulni, időben lezárták érdekes részekkel őket, a Gow meg időben megújult.

[ Szerkesztve ]

(#31) KROK640 válasza GodGamer5 (#5) üzenetére


KROK640
veterán

Vikinges skin-t a black flagre, aztán jó... szerintem kb ennyi fejlesztés lehet majd benne. Legfeljebb nekünk meg pár alkalomra lesz elég és más után nézünk.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#32) melega válasza kwzatz (#29) üzenetére


melega
őstag

Amúgy ha a legtöbb mai játékot köztük az Acket unalmasdnak találod javaslom a From Software Dark souls, Bloodborne, Sekiro, és a most megjelenő Elden Ring játékait iszonyatosan nehezek.

(#33) kwzatz válasza melega (#32) üzenetére


kwzatz
őstag

Én nem tartom unalmasnak a mai játékokat, bár általában szelektálok előre, vélemények, review-k alapján. Még azt sem merném kijelenteni, hogy nincs jó AC, az első viszont brutálisan unalmas (a többi meg videók alapján túlságosan hasonlónak tűnt, de lehet, hogy van köztük jó). És nem is a nehézség miatt, vannak olyan könnyű játékok, amik ettől függetlenül szórakoztatóak. Pl. most a Yakuza 0-t tolom, amit szintén nem neveznék nehéznek, de egy hihetetlenül egyedi, érdekes játék! Nem merném 100%-osan mindenkinek ajánlani, de tipikusan olyan game, ami ha valakinek tetszik, akkor nagyon. Ritkán találkozok olyannal, hogy 20 óra után még mindig folyamatosan kapom az arcomba az új dolgokat (nem csak a sztoriban - ami szintén nagyon erősnek tűnik -, hanem minigame-ek, melléksztorik, új játékelemek stb.), egyszerűen egy élmény.

"From Software Dark souls, Bloodborne, Sekiro, és a most megjelenő Elden Ring játékait iszonyatosan nehezek."
A Dark Souls 1. részét 100% acsikig toltam, nagy kedvenc. :) PS4-em nincs, így a Bloodborne kimarad, a Sekiro viszont sorra kerül majd, ha végigtoltam a DS 2-3-at, azok már megvannak. Elden Ringnek meg nagyon bejött a trailere, kíváncsi vagyok, milyen lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.