Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GALARDO


GALARDO
addikt

Tetszenek ezek az újítások! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#2) atike


atike
nagyúr

Aranyos!

(#3) Karma


Karma
félisten

Unalmas... Majd keltsenek fel, ha nem csak Flash-demo lesz, hanem az emulator is igy nez ki es igy fut. Vagy ha lesz telefon.

“All nothings are not equal.”

(#4) <NewL> válasza Karma (#3) üzenetére


<NewL>
addikt

:DDD kb ennyi
tényleg kellene már valami ujitás,ami a user figyelmét felkelti

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#5) Dr.Anonymus válasza Karma (#3) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

"this demo is running live off a laptop"
gratulálok... ;]
és még így se valami nagy dobás..

(#6) Karma válasza Dr.Anonymus (#5) üzenetére


Karma
félisten

Hűűű haaa, laptopon fut a flash player, nem csak videót nézünk :W

“All nothings are not equal.”

(#7) zdanee


zdanee
őstag

Ez igy egy n97 volt, feldobva a kastorui effektjeivel, kiegeszitve egy pofasabb mp3 lejatszoval, amihez viszont kellenek majd albumboritok (javaslom az id3 tageeket meg most kezdje el rendberakni, aki ilyet tervez, hogy kesz legyen karacsonyra), es multitab homescreen-el. Gondolom az igazi ujitas az lesz, hogy 256 mega ramot kapnak az uj keszulekek a mostani 128 helyett, es ezek szerint valami Ti3430-as procival feldobjak a sebesseget, es beleraknak egy 3d gyorsitot, ez viszont nem igazan a symbian erdeme, plane h eddig is voltak ilyen keszulekek (omnia, satio).

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#8) plus44


plus44
veterán

Ez is kábé olyan, hogy az alap symbi-re rádobtak pár "plussz dolgot" és csókolom.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) #16820480 válasza zdanee (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

nekem is pont az jutott eszembe, hogy ez kb semmi extra az N97-hez képest. ha optimisták akarunk lenni, akkor esetleg hozzá lehet tenni, hogy talán nem lesz benne annyi bug, mint az N97 szoftverében...

(#10) stewe780 válasza Karma (#3) üzenetére


stewe780
őstag

Mi a gond a videóval? Még jó, hogy felvette előre. Az élő bemutatók engem nagyon fárasztanak, kattint, gépel, szól egy szót, aztán megint kattint, megint valamit motyog, akadozva. Neked ez jön be?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#11) #16820480 válasza stewe780 (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

egyrészt ezt két ember demózta, látni is a videón, hogy az egyik beszél, a másik meg a laptopot nyomogatja, ilyen szempontból ez is élő.
a baj az, hogy ez nem egy telefonon lett demózva, de még csak nem is emulátorral, hanem egy előre megírt demó volt. kb olyan, mintha bemutatna kegy photoshop képet egy majdani telefonról, ami még sehol nem létezik, csak elképzelésekben.

[ Szerkesztve ]

(#12) Karma válasza stewe780 (#10) üzenetére


Karma
félisten

Direkt csináljátok ugye?

Ez most nem felvett anyag volt, ténylegesen kattingatott a másik csóka.
De nem a Symbian felületén, hanem egy előre elkészített Flash demóban.

Ami koncepciónak szép és jó, de sehol nincs a valódi, kézzel fogható szoftverhez.

Példa, hátha felfogjátok végre: ez egy valódi Windows 3.1?
De sheratan Photoshopos példája is jó :R

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#13) stewe780 válasza Karma (#12) üzenetére


stewe780
őstag

"emulátorban futott, ám jól láthatóan valamennyi funkciója használható volt"

Tehát van emulátor, és abban futott. Ha a cikk hazudik, én is...
Az előadás meg annál jobb, minél pörgősebb. Szvsz tök mind1 hogyan oldják meg.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#14) Karma válasza stewe780 (#13) üzenetére


Karma
félisten

A hír téved, sehol senki nem mondta, hogy ez a Symbian emulátor lenne.

Én azt az előadást szeretem, ami a valóságról szól. Ha Te szereted, hogy flash animációkkal kiszúrják a szemed, aztán boldogan megveszed a moslékot, sőt még mosolyogsz is hozzá, hát hajrá. Az N97 lehet a következő telefonod.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#15) zseny


zseny
csendes tag

Van egy érzésem, a nokia hatalmas mélyrepülés elött áll ill.már zuhan is! Ugyanúgy leragad, lemarad mint a motorola meg a se. A legutolsó gusztustalan húzásukkal, navi örökké ingyé bla-bla,utána meg csak mégis az új telókra,bizony jó átvertek pár mi milliós nokiást!
Csá mindenkinek.

(#16) stewe780 válasza Karma (#14) üzenetére


stewe780
őstag

Ha valótlanságok vannak a cikkekben akkor én is valótlanságot állítok. Evvan.

Ha te egy flash után bevásárolsz grat. Én nem szoktam. Nem tudom mért gondolod. Lehet, te már megjártad ilyennel? De ha már előadás, én szeretem ha pörgős, nem kattintok motyogok típusú. Azokon alszok 1et :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#17) #16820480 válasza stewe780 (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

senki nem kifogásolta az előadás módját, egyedül te hoztad fel, pedig nem erről beszéltünk. itt egyszerűen arról van szó, hogy bemutatták a nagy semmit, mert nincs még kész semmilyen szinten, csak egy flash animációval demózták, hogy ők milyennek képzelik el. ez meg sajna valószínűleg nagyon messze fog állni a valóságtól, ahogy az N97 esetében is péládul...

(#18) stewe780 válasza #16820480 (#17) üzenetére


stewe780
őstag

Ti problémáztok az előadás módján, hogy videó, meg flash, ami szerintem nem gond, mert esetleg jobban ébren tartja az embereket.

Arról meg nem tehetek, hogy a cikk szövegében nem felel meg a valóságban. Mert szerintetek nincs emulátor, a cikk meg konkrétan kijelenti, hogy van. Most akkor mi legyen?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#19) Karma válasza stewe780 (#18) üzenetére


Karma
félisten

Én itt most feladtam...

“All nothings are not equal.”

(#20) #16820480 válasza stewe780 (#18) üzenetére


#16820480
törölt tag

úgy látom még nem érted. az előadásban az egyik csávó (aki a laptopnál ült) nyomkorászott egy flashben megírt demót. kvázi egy olyat, mint amit linkelt neked Karma a win3.1-gyel. ennek semmi köze a rendszerhez, nem egy emulátor, hanem olyan, mint egy flash játék, amiben leprogramozták, hogy ha oda kattint, akkor mit csináljon. flashben megcsináltak egy látványtervet az eljövendő rendszerről. ez nem emulátor, mert ha az lenne, akkor lehetne mondjuk alá alkalmazásokat telepíteni.
ennek semmi küöze az előadás stílusához, ez a technikai megvalósítás.

Karma: eztuán azt hiszem én is...

[ Szerkesztve ]

(#21) stewe780 válasza #16820480 (#20) üzenetére


stewe780
őstag

Értem, hogy flash, de ezt már írtam. És azt is, hogy szerintetek nincs, nem létezik a cikkben írt emulátor.

Szerintem sem kell ezt tovább boncolgatnunk...

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#22) brumesz


brumesz
aktív tag

régebben már azt mondtam volna hogy hű. de manapság ez szimplán csak átlagos

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#23) talpalavalo válasza brumesz (#22) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

jaja :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.