Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) whiteman0524


whiteman0524
aktív tag

Szerintem nem is néznek ki rosszul :)

(#2) Juveman válasza whiteman0524 (#1) üzenetére


Juveman
tag

Nem hát!Annak akinek ez kell,ideális partnerek,mert jól is néznek ki.Ez mutatja,hogy ebben a kategóriában is oda lehet figyelni,nem egy jellegtelen sablonba rakni a telefont.

(#3) hadrian77


hadrian77
csendes tag

"Technikai fronton az új alapmobilok túl erősek, ám dizájn terén a Nokia 206 végre komoly előrelépést jelent"
túl erősek ?

(#4) erahurka


erahurka
félisten

206 szerintem nagyon jól néz ki. Kár a gyenge kameráért, és a WIFI hiányáért.
2-3 megapixel autófókusszal már elég lenne hozzá.

(#5) tomama


tomama
aktív tag

Sziasztok!
olyan problémám lenne,hogy sonyerricksonról szeretnék névjegyet másolni nokiára.Van valami program arra,hogy ne cserélje meg a vezeték/keresztnevet?

(#6) Genova1983


Genova1983
tag

Nekem a 205 kifejezetten tetszik,egyedül a VGA kamerán nem tudok felülemelkedni.Minek ez?Vagy tennének bele egy 2-3 mpix-eles optikát vagy semmit.Ezzel a VGA-val lőtt képek még arra sem méltóak,hogy háttérképnek kirakjuk a kijelzőre.Nem tudom,hogy a Nokiánál milyen piackutatási eredmény mutathatja,hogy 2012-ben még van igény erre a kamera felbontásra.

(#7) mindthecrap


mindthecrap
aktív tag

nem rossz, 8 magos procival meg egy PW kamerával lehet, hogy kéne harmadik telefonnak.

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#8) HaZsolt válasza Genova1983 (#6) üzenetére


HaZsolt
őstag

2012-ben már illene jobbat belepakoniuk...

(#9) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

A nokia-hoz ez illik.De még mindig örök favorit a 3310-es.Régi szép idők. :)

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#10) Finnugor válasza mindthecrap (#7) üzenetére


Finnugor
tag

LOL :DDDD

(#11) .Szaki. válasza Genova1983 (#6) üzenetére


.Szaki.
addikt

Tényleg csapnivaló a VGA kamera minősége, az enyémnek is az van, borzalom. Mondjuk nekem nem feltétel a kamera, mert fotózásra rendes fényképezőgépet használok, de tényleg illene egy rendes optikát beletenni, minimum 2-3 megapixelest. Utoljára a Nokiám előtt a SE K300i-m csinált ilyen minőségű képeket. Amivel akkor még nem is volt gond, főleg, hogy az volt az első kamerás mobilom. De ma már ez elég gáz.
Egyébként az Asha formájával nem tököltek sokat, gyakorlatilag új színkombinációval és billentyűpaddal újra kiadták az X2-01-et. A háza az teljesen azonos vele. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.