Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hétalvó


hétalvó
addikt

lassan terroristak leszunk :(((

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#2) Hunter2


Hunter2
addikt

Lassan a wifi router árában is benne lesz az ASVA sarc remélem.
Ezek ott UK-ben nem normálisak.

(#3) harry


harry
veterán

B_zik ezek. Szerintem mindenen városba kéne egy gép, és csak ott lehetne netezni, persze mögötted meg áll két fegyveres őr, akik a seggedre csapnak, ha nekik nem tetsző oldalt nézel.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4) qwertly


qwertly
addikt

Én már ezen régen is agyaltam,hogy mi lesz a free wifivel ha ip cím alapján akarnak korlátozni.Erre azért nem számítottam ;] :W,de remélem nem tapossák át a politikusokon.Amúgy szerintem ellőbb utóbb mindenkinek lesz egy ID amivel eléri a nettet és az alapján bannolnak. :W

(#5) janos1988


janos1988
addikt

Biztos egyeseknek kezd kinossa valni a wifi, az ingyennettel egyutt, ezert kell cselekedni.

De mi lesz azokkal akik a halobol kuldik at a netet a nappaliba, de kozben fogalmuk sincs a vedelemrol es barki szabadon netezhet, mint a Voda reklamban :) ?

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#6) Narxis válasza janos1988 (#5) üzenetére


Narxis
nagyúr

Büntetve lesznek a tudatlanságuk miatt.

Thanos was right.

(#7) janos1988 válasza Narxis (#6) üzenetére


janos1988
addikt

Ja, bortonbe minden hozza nem ertovel, termeszetesen mas teruletekre is igaz... :)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#8) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ahol free hotsopt van belehetne állítani egy p2p védelmet esetleg!!

Üdv: Csabee.

(#9) Narxis válasza janos1988 (#7) üzenetére


Narxis
nagyúr

Így van, tavaly be akartam szerelni egymagam az új gázbojlert de inkább szakembert hívtam, nehogy nekem felrobbanjon aztán az anyagi kár mellett még eljárást is indítsanak ellenem.

Thanos was right.

(#10) lgb válasza hétalvó (#1) üzenetére


lgb
tag

Foleg, hogy lassan egy film letoltese nagyobb buntett mint pl a gyilkossag, nincs aranyban a dolog valahogy ...

(#11) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Magyarországon a vonatkozó szabályok megfelelő értelmezése esetén kiderül, hogy soha nem voltak legálisak a nyílt hotspotok, most Anglia is felzárkózik hozzánk (nem először zárkóznak hozzánk mások:P)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12) bambano válasza Narxis (#9) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Amit jól tettél, mert csak a gázvezeték hálózatot üzemeltető által delegált szakember szerelhet be gázkészüléket. Legalábbis Pesten ez a szabály.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13) #06658560 válasza janos1988 (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

Kezdhetnénk a politikusokkal, folytatva a jogászokkal, karöltve a közgazdászokkal?

(#14) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hajaj, durva dolgok lesznek még itt, kérem.. :(
Majd mesélhetjük az unokáknak az ő kis megfigyelt világukban, hogy mi még teraszámra öltük le a játékokat meg filmeket a netről... :DDD

(#16) aram01


aram01
nagyúr

ez gáz,nagy gáz

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#17) atike


atike
nagyúr

Ez tényleg az. Gáz....

(#18) remington2


remington2
senior tag

Újabb példa, hogy egy, a pénzeszsák közelében élő aprócska réteg milyen arcpirítóan érvényesíti érdekeit a nagy többség, kvázi az egész társadalom ellenében. Adóztatott óvodai mesefilmek, youtube videó Haydn aláfestéssel a gyerek első lépéseiről, amelyek mind csúnya, gonosz módon jogot tiportak . . .

Tetszettek volna forradalmat csinálni, vagy elköltözni.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#19) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

[link] ez már nem feltételes mód

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.