Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) klambi


klambi
addikt

ez a vertu csak buziknak tud telefont csinálni 1 kiló árányé, 0 tudással?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#102) rainmen válasza klambi (#101) üzenetére


rainmen
aktív tag

Nem. Egyszerűen csak telefont csinál olyanoknak, akik minőségre vágynak, feltűnősködés nélkül. Pl. egy Ferrari F360-nal feltűnő vagy, egy közel azonos tudású, technikájú és árú Maserati Quattroporte pedig az úriember autója, aki a kényelmet helyezi előtérbe.

(#103) petymeg


petymeg
addikt

(a füles) "hangzásra egész különleges, mivel mind a mély, mind a magas hangok hiányoznak"

ezen jót derültem. olyan, mint mikor a csúnya emberre azt mondják, h érdekes arcú

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#104) daninet válasza zord01 (#100) üzenetére


daninet
veterán

És mi a helyzet az eredeti másolatokkal? Megveszik az alkatrészeket, összerakják máshol. Minden eredeti, minden ugyanúgy néz ki, csak épp olcsóbb. Vettem egy MX600-as logitech egeret ebay-ről, kb fele árban volt egy MX600-hoz képest, csak épp doboza nem volt meg a papírok hozzá. Ugyanaz a minőség, a sorszám ki lett kaparva.. :K

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#105) Phami


Phami
tag

Ha annyit írok erre, hogy hehehehehehe azt hiszem akkor tökéletesen kifejezem mit érzek a teló iránt:D Beteg nagyon:D:D:D:D

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#106) rainmen válasza daninet (#104) üzenetére


rainmen
aktív tag

Biztos valami kamionról elhullott példány lehetett... :D

(#107) daninet válasza rainmen (#106) üzenetére


daninet
veterán

műszak után gyártják ezeket kishibás alkatrészekből :K

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#108) rainmen válasza daninet (#107) üzenetére


rainmen
aktív tag

Úgy is jó, csak működjön megbízhatóan. :))

(#109) attilav2 válasza Rusi (#41) üzenetére


attilav2
őstag

[..]ismét egy kínai eszköz teszi tiszteletét nálam[..]androidos és dual SIM-es

Ez az ? [link]
Androidos dualsimes, már froyo van rajta, és MTK chipsetes.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#110) Rusi válasza attilav2 (#109) üzenetére


Rusi
senior tag

Nem, ez nem HTC "copy" cucc (a külseje ezzel együtt ennek is "távoli másolat" egy jól ismert készülékről), ellenben meglepetésre nem a dobozon írt 2.1, hanem 2.2.1 van már rajta.

Mobilaréna (2010-2017)

(#111) zord01 válasza daninet (#104) üzenetére


zord01
senior tag

Nehezen tudom elképzelni, hogy svájci órából létezhet ilyen, mivel alkatrészenként megvéve egy óra 2-3 szor annyiba kerül, mint egyben megvéve. Egy példa. A Tissot órám 100 rugó volt, de egy rühes lönetta hozzá 50 pénz. Az óra fele. és akkor még nincs tok, szerkezet, számlap, mutató, szíj, stb...
De ha lenne ilyen vekker vevő lennék rá, ha a minősége tényleg ugyan olyan mint az eredetinek.

[ Szerkesztve ]

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#112) attilav2 válasza Rusi (#110) üzenetére


attilav2
őstag

Rákerestem a mobino1 androidos dualsimes kínálatára [link]
Ezek közül melyik ?

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#113) Rusi


Rusi
senior tag

Egyik sem, pedig ahogy kicsit körbenéztem a honlapon, vannak ám jó kis "csemegék", pl. X10i másolat QWERTY-vel, meg BlackBerry másolat elforgatható alsó résszel. Nem mondom, a kínaiak komolyan kombinálnak ám. :D

Mobilaréna (2010-2017)

(#114) bepe79 válasza zord01 (#98) üzenetére


bepe79
addikt

Apropó, ha már drága vs. bóvli, touch vs. gomb, akkor hozzátenném, hogy amíg szifon3g-m volt, addig közben beszereztem egy Samsung B2700 gombos strapatelót, és úgy a szívemhez nőtt, hogy a B2700 lett a primary teló, és a szifon ült nálam a polcon. Most párhuzamosan van egy vadiúj, eredeti Android-os Motorola Defy-om, és mellette egy Sonim XP1-em (szintén eredeti és nemrég vásárolt, csak hangminőség-gondok miatt egy darabig szervízben volt; lásd topikja), és mióta a Sonim XP1 strapa-telóm visszatért a szervízből, ezt használom (kőbuta, de nem féltős, és nem kell úgy bánni vele, mint a hímestojással), és a Defy a másodlagos teló, és tegnap óta az ül a polcon otthon. ;) Tudom-tudom, elviekben a Defy is strapa-teló, de a stress-test videóit megnézve nekem nem ez jött le, az origi Sonim-ommal azért közel sem veszi fel a versenyt. Egyébként ahhoz képest, hogy mennyire low-end-re tervezték a Sonim-ot, nem is olyan buta, mert van hívás-szűrés, lehet MP3-at csengőhangnak, SMS hangnak, ébresztésnek beállítani, tud együtt és külön-külön csengeni és rezegni is, mini-USB van rajta, és USB-n lehet tölteni is, ütésálló- és karcálló kijelző, van benne BT, egy piszokgyors (legalábbis ehhez a szoftverhez) ARM9-es proci, stb. Úgyhogy nálam picit fordítottan működnek sokszor a dolgok. :K

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#115) bepe79 válasza whitezo88 (#96) üzenetére


bepe79
addikt

Én egyszer éreztem, hogy rezeg a léc, amikor leszálltam az 1-es villamosról az Árpád-híd budai hídfőjénél, a Szentlélek-téri HÉV megállóhoz tartván. Két nagy darab, marcona háromajtós szekrény (kopasz, kigyúrt, ismerjük a képet, előttünk van...) közül az egyik kiszúrta, hogy egy 8800 Arte van a kezemben (azóta már nincs meg, de nem azért, mert ellopták, vagy elvették tőlem), és nagyon durván nézett engem is, meg a telót is a kezemben. :((( :(( Milyen ország az, ahol az ember azért nem vesz meg egy bizonyos márkát / típust telefonból, vagy akármiből is, mert attól fél, hogy a metrón kikapják a kezéből a megállónál és huss, vagy az utcán megverik / megölik érte, és még sorolhatnám... :(

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#116) bepe79


bepe79
addikt

Máris helyesbítenem kell: sajnos a Sonim hangminősége továbbra is sz@r, úgyhogy a Defy-t fogom használni, mert a strapabíróság mellett a hangminőség is fontos lenne. :(

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#117) zord01 válasza bepe79 (#115) üzenetére


zord01
senior tag

Hát ilyen ország sajnos...

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#118) bigrock


bigrock
addikt

..hogy is mondják mostanság divatosan: "várós"...

(#119) credof1


credof1
tag

Tegnap volt egy a kezemben.. kicsit megélesíti az ember a sarkait, tökéletes szúró fegyvert kap.. :DD

Sok a paraszt aki nem válaszol PH-n.. Ugye te nem tartozol közéjük?

(#120) mobilefan


mobilefan
aktív tag

borzalmas :(

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.