Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#188) XXArcAngelXX válasza bambano (#185) üzenetére


XXArcAngelXX
tag

okés de mindent úgyse lehet belesűríteni egy lapba... Gondolom én. PL: firewire csati, miniPCIX foglalat, profi integrált audio, dupla lan, több csatlakozó monitoroknak, displayport bement, Thunderbolt csatlakozás, Wifi,Bluetooth, Infra, vízhűtésre előkészítve, Többkártyás SLI/CF-hez a vezérlő.... lehet ki is hagytam még dolgokat. Azért indennek kell a hely, plusz a vezérlőinek is kell hely. Értem én hogy ez pénzbe is kerül. De PL: ASROCK extreme 4 vs 6. Az utóbbi nem ad annyit a pénzért. És nem csak a költséghatékonyságot mondom. Ha tutira ez lesz hogy minden proci generációnál foglalat váltás lesz, akkor sokáig nem lehet befektetni egy deszkába, kivéve ha valami olyan spec dologhoz kell amit vga cserével stb... szinten lehet tartani. A Maximus 6 formula nagyon tetszetős lap. Mégsem ajánlják nagyon sehol. Helyette MSI gamingeket hoznak ki játékos szériából győztesnek. Van aki meg azt utálja. Komolyan nem értem hol lehet az arany középút....
Nyár közepén cserélek majd procit, és azon gondolkodom hogy kell-e mmásik lap majd alá. Bőség zavara van, dönteni se tudok, de most úgy érzem elég ami van.

The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.