Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Prien


Prien
addikt

Jó a teszt, nagyon hasznos infók ezek! Én 3 hónapja használok egy hasonló routert,Telenoros ZTE MF60-ast, amit nagyon szeretek, megbízható.

A kevés is több a semminél.

(#2) szp1


szp1
addikt

Az utolsó oldal fejezetcíme:

"Konfig, prológus"

A prológus bevezetőt jelent...talán epilógus lehetne.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#3) domi007


domi007
őstag

WiFi/WPS módok közötti váltást

Ezt sürgősen Wikipediázzátok meg, hiszen a kettő nem két különböző mód, hanem a WiFi-nek egy alprotokollja a WPS.

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#4) daninet


daninet
veterán

Megléphették volna, hogy egyben mondjuk egér is, ha már ezt a dizájnt választották. :) És nem is lenne rossz, előkapod az egeret, egyben az a notihoz a hotspotod is. Egyel kevesebb eszköz. Ide a szabadalmat :D
"Tú in ván, Ó és Újszövetség" :DDD

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#6) _Oscar válasza T. Gavroche (#5) üzenetére


_Oscar
aktív tag

Ha hozzá tudtok jutni, akkor tesztelhetnétek ezeket is:

Hama
TP-Link
Airlive
D-Link

Ezeknek ugyan akkujuk nincsen, de érdekesek lehetnek.
Vagy akkuval:

Airlive
D-Link

[ Szerkesztve ]

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#7) johnnyjungle válasza Prien (#1) üzenetére


johnnyjungle
tag

Az tényleg nagyon baba kis darab, teljes napot kibír néha. És simán lehet szoftveresen... :)

(#8) deka10


deka10
senior tag

Nekem is E5 van itthon ez a wifi erre nincs vonalas net és hatezerért jutottam hozzá előfizetéssel. Kb féléve megy folyamatossan és párszor volt csak újraindítva, tudom nem erre való de nincs gond vele.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#9) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Én ezzel a T-mobilos cuccal szemezek egy ideje. Erről nem lehetne egy tesztet? Esetleg a szolgáltatók hasonló cuccairól egy összehasonlító...?

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#10) Apika


Apika
Közösségépítő

Köszi a tesztet! Először, amikor a képre néztem, és nem olvastam el a címet, azt hittem egy egér tesztet látok majd... ;)

(#11) Prien válasza Gadgetfan_ (#9) üzenetére


Prien
addikt

Ez szerintem szintén ZTE MF 60.Csak T-mobilos köntösben. Legalábbis ránézésre. Ha pedig így van, akkor nem fog csalódást okozni.

A kevés is több a semminél.

(#12) Gadgetfan_ válasza Prien (#11) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Kösz! :R Van valahol valami elérhető teszt róla?

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#13) axioma


axioma
veterán

En keresgettem ilyen eszkozoket, es nagyon erdekelne egy MF60 is a sorban, foleg a huawei-hez kepest. Nekem eddig az jott le, hogy a Huawei altalaban me'g tan dragabb is, ellenben az elvi sebessege alacsonyabb, mint a ZTE-e. Van valami gyikja az MF60-nak, hogy megis olcsobb? (Multkor vadiuj fuggetlen 80 fontert volt belole ebay-en, csak mintha nem szallitott volna ide vagy csak irrealisan dragan.)

(#14) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Köszi hasznos kis teszt. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#15) kbence97


kbence97
csendes tag

Én 2 éve vettem egy TP-LINK TL-MR3420-ast. Akkor 11ezer forintért, és az a router ugyanezt tudja, csak rendes nettel is megy, és egyszerre négy géphez csatlakoztatható :)

(#16) axioma válasza kbence97 (#15) üzenetére


axioma
veterán

Es ez hogy jon ide? Az csak 220-rol mukodik, es pluszban kell kulon a modemet is megvasarolnod. Ertelemszeruen attol, hogy csak halozati megtaplalasrol megy, mar nem fontos a kompakt meret sem (a router maga se kompakt, de radugva a 3G modemet minden, csak nem zsebbe valo darab).
Az ami a cikk elejen van foto, az beepitett modemmel egyutt ertendo, tehat csak egy sim kartya kell hozza, es egyuttal a beepitett akkurol is mukodik (pl. utazas kozben, de egy etteremben se biztos hogy talalsz fali csatlakozot amit hasznalhatsz). Nyilvan nem ilyet kell venni akkor, ha valaki otthoni halozatot epit. Nekunk spec arra lenne jo, hogy dedikalt adatkartya (nem a hang alapuhoz, mert akkor vagy telefonalas vagy netezes), es tobben ugyanazt a netkapcsolatot kulon eszkoz nelkul hasznalhatnank (jelenlegi nyaralasunk eseten vezetekes router, madzagok, plusz egyik laptopban a 3G stick, es ez akkor meg mindig csak a szallashelyen megy, a varosban csaszkalva nem). Csak a jelenleg elore lathato evente 2-5 het hasznalathoz felesleges ennyi penzt kiadni... (bar vszinu, hogy ha hozzankvagnanak egyet, akkor annal nagyobb lenne a kihasznaltsaga).

[ Szerkesztve ]

(#17) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A Huawei design-ja emlékeztet az egyik klasszikus termékükre: E220 :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) aljuzer45


aljuzer45
csendes tag

Nos igen a fenti kütyük megfelelenek,csak 1 a baj mindhárom/3/ mobil szolgáltato árai a drágák.a Mobilnet biz Luxus nem napi felhasználoknak valo/Proli/ szintem,viszont akik munkához használják/Napi/ cégüktöl,munkaadojuktol,biztosan kapnak ere költséget.Igy kell hozzá álni fenti themához,Igaz mink hazánk mindenben Drága az EU-hoz képest föleg javadalom,fizetés. :C :P :B

focsoro

(#19) Gadgetfan_ válasza aljuzer45 (#18) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Nem nevezném luxusnak, de még csak túl drágának sem, a mobil internetet. Én napi szinten használom, öt éve már. Gyakran költöztem az utóbbi években és rengeteget utazom, így nekem ez a legkényelmesebb megoldás. Egy 8 GB-os csomagom van, és naponta 4-6 órát vagyok neten, 5000/hó fizetek érte ami szerintem nem egy nagy összeg cserébe a kényelemért és a mobilitásért...

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#20) sz.zoli25


sz.zoli25
aktív tag

Hello Mindenki!
Vettem egy mifi H2...
Tud valaki segiteni a beállitásoknál mertnem igazán akar csatlakozni!
Hogy mit hova irjak?
Digis mobilnetem van hozzá

http://phmegbizhatosag.atw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.