Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

hihetetlen, hogy még mindig nem tudnak mondani egy megjelenési dátumot..pedig elég régóta készül már. :Y

(#2) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Mondhat bárki bármit erre a játékra, én nagyon várom már, hogy mobilon csapkodhassak :)

(#3) Giovan!


Giovan!
addikt

Mobilos p2w hack and slash szutykokkal már most is Dunát lehet rekeszteni, szóval nem igazán vágom, mi ebben a nagy dolog. Persze ha a régi Dungeon Hunter-ökhöz (amik még viszonylag igényes Diablo klónoknak számítottak mobilon anno, 6-7 évvel ezelőtt) hasonlóan egyszer fizetős lesz, akkor én is ki fogom próbálni, de ennek nagyon kicsi az esélye :(

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#4) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Szekunder szégyen.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) Raysen623


Raysen623
addikt

Amilyen szar volt a fogadtatása nem csodálom hogy ennyire húzzák a dolgot. Nem kellett volna úgy előadni ahogyan azt tették és akkor nem lenne semmi gond vele.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#6) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Én csak azon csodálkozom, hogy nem kaszálták el.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#7) janeszgol válasza hogabesz (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Engem is felizgatott a játék. Annyiban reménykedem, hogy a gépigénynél okosabbak lesznek mint a Fortnite-nál. (Jellemzően a fiatalok játszanak mobilon, akiknél általában 100 ezer ft alatti eszköz van. Nos a Fortnite-nak elég erős gépigénye lett.)

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) Depression


Depression
veterán

Az a baj, hogy olyan sokat dolgoztak rajta, hogy egy egyszeri megvásárlással sosem térülne meg. Kellenek a bálnák, akik sorra veszik a 100$-os csomagokat.
Ha így lesz, akkor legalább kipróbálhatom ingyen.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9) janeszgol válasza Depression (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha ugy lesz, akkor meg se nezem. Adjak ki 6-8 ezer forintert, meg legyen egy free lehetoseg iap-pal.
A fizetosben ne legyen korlatozas, se reklam.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Inkább jönne a 4. rész :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#11) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Nevetséges, hogy eddig húzzák a kiadást... Nagyon várom, de lehet el is megy a kedvem tőle mire kiadásra kerül... :W :(((

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#12) delta38boss válasza Plazmacucci (#4) üzenetére


delta38boss
tag

DoNt' YoU gUyS hAvE pHoNeS? :D :D

(#13) SetCHOO.


SetCHOO.
aktív tag

Óh, hát ezzel már rég elkéstek! :DDD
Dio 1-2-3 egybe gyúrva mobilon: AnimA ARPG
A sztori az másodlagos, de a hangulata az tiszta dárkos. :)

(#14) smokin


smokin
tag

Amíg nem jön addig próbálkozzatok ezzel. :DD
Raziel

i'm too old for this shit

(#15) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Én is húztam a szám az elején, de már várom. Jó lesz ágyban fekve nyomni ezt nagyon, remélem hosszú lesz. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.