Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Legjobb.

(#2) BatchMan


BatchMan
senior tag

Gyors közvéleménykutatás érdekelne:
Ki próbálta? Ki használja?
Próbáltam, nem használom.

(#3) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Klassz, hogy végre kijött a "final", csak közben szépen beelőzte a SwiftKey. Az is tudja már egy ideje ezt a "húzogatós" beírást.

(#4) petipetya válasza BatchMan (#2) üzenetére


petipetya
nagyúr

Próbáltam, nem használom.

"nincs rá lezsóidő"

(#5) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Ki használ manapság 1.5ös Androidot? Újabb verziókra csak béta van? :F

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#6) inthro


inthro
aktív tag

Fura, hogy PadFone a66-on alapból tud ilyet, és nincs rajta swype.

◕‿◕

(#7) mukibuci válasza Stimpy001 (#5) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a swype 1.5, nem pedig az android :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#8) darkarthur válasza Stimpy001 (#5) üzenetére


darkarthur
senior tag

:C

Samsung S23 Ultra 5G

(#9) Skynet258


Skynet258
veterán

Szerintem jó lett, lehet húzkodni, pötyögni, meg diktálni is - van szinkronizáció a készülékek között, skin-ek... szóval szép, jó, és okos. Most meg még olcsó is. Ennél több nem is kell... :)

Stimpy001: azt te sem gondolhatod, hogy egy lényegében kihalt verziójú Androidra fejleszt bárki bármit is. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#10) ldave válasza BatchMan (#2) üzenetére


ldave
félisten

Használom, igaz nem driodon, hanem N9-en. Jól tud magyarul, könnyen megszokható.

A Slime draws near! Command?

(#11) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Anno megvettem a swiftkeyt is, most ezt is. Most ezt használom, mindkettő nagyon jó, de a swype talán jobban dobja a szavakat, jobban "kitalálja" a bonyolultabb, hosszabb szavakat.

(#12) Stimpy001 válasza mukibuci (#7) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Simán kétértelmű a cím... :C

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#13) Neck


Neck
veterán

Volt Swype-om, nem volt rossz. De amióta kipróbáltam a Swiftkey-t, azóta a hajam is fényesebb :))

Viccet félretéve, a Swiftkey-ben is megvan a Swype-szerű bevitel, viszont a Swiftkey szótára verhetetlen. Megtanult "engem", és hihetetlenül pontosan tudok vele szöveget bevinni, valamint legtöbbször pont azt a szót ajánlja fel következőnek, amit egyébként is írni akarok. Ráadásul a speciális karakterek elhelyezése is jobb, szerintem.

Azóta nem használok Swype-ot.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#14) vadkörte válasza BatchMan (#2) üzenetére


vadkörte
addikt

Még a beta-t kipróbáltam. A legjobban a hang alapú gépelés tetszett, mégis maradtam az alap Android billentyűzetnél.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#15) Švejk


Švejk
őstag

Remek. A Sony billentyűzet alapból tudja, de adok neki egy esélyt.

(#16) dave666 válasza Neck (#13) üzenetére


dave666
aktív tag

A Shiftkey használom én is, meg vagyok vele elégedve.
Kipróbálom valamikor ezt is.

Dave666

(#17) Mathiassa


Mathiassa
tag

A beta változatok alapján a legjobb billentyűzet szerintem, csak nem a Galaxy W-mre.
512 MB RAM ehhez már sajnos kevés. :)

Nokia 3100 -> 6020 -> 6300 -> c5-03 -> Samsung Galaxy W -> LG Nexus 4 -> Xiaomi Redmi 4X -> Mi A2 -> Google Pixel 4a 5G

(#18) boletus válasza BatchMan (#2) üzenetére


boletus
aktív tag

Ez a ''huzogatós'' nekem sem ízlik.

(#19) sixpak


sixpak
nagyúr

Nagyon jó, a megjelenése óta csak ezt használom. Ez is megtanulja a szavaimat, a hang alapú gépelés pedig verhetetlen. A Google hasonló megoldása csak egy szegény rokonnak tűnik ez mellett. Egy kis gond azért akad vele, mégpedig az, hogy szereti a ramot, de a mai telók nagy részénél már ez sem probléma.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#20) O N E


O N E
tag

SwiftKey Flow nekem jobban bejön

(#21) B1T3


B1T3
addikt

Én el sem tudnám képzelni Swype nélkül a telefonos gépelést, eléggé szenvedés lenne minden karaktert leütni, ezzel pedig sokszorosan meggyorsult az írás tempója, ráadásul az ékezetes betűk írása sem nyűg. Próbáltam a Swiftkeyt, nekem nem jött be annyira, a Swype okosabbnak tűnt szókincs terén, pontosabban több szót ismer, illetve a szavaknak többféle ragjait tudja, de lehet, a Swiftkey is javult ezen a téren. Mindenesetre én elégedett vagyok. :)

(#22) saelin válasza Mathiassa (#17) üzenetére


saelin
veterán

Én használom rendszeresen és tökéletesen működik, még galaxy mini 2-n is! De valamit nem értek. Ez nem alap androidos bill? Meglepett, hogy pénzért megvehető playen.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#23) O N E válasza saelin (#22) üzenetére


O N E
tag

Alap, 4.0-ás ICS-től kezdve felfele alap ha jól tudom

(#24) B1T3 válasza O N E (#23) üzenetére


B1T3
addikt

Nem, nem alap. Valóban van hasonló beépítve 4.2-től, de az teljesen más, mármint a jellege ilyen, de nem Swype.

(#25) Mathiassa válasza saelin (#22) üzenetére


Mathiassa
tag

Tudtommal a Samsungokban van gyárilag egy korábbi változat, és 4.2 óta van jelen gyárilag az android billentyűzetében a húzogatás.
A mini2-ben több a felhasználható RAM a gyengébb SoC miatt, ha jól tudom.

Nokia 3100 -> 6020 -> 6300 -> c5-03 -> Samsung Galaxy W -> LG Nexus 4 -> Xiaomi Redmi 4X -> Mi A2 -> Google Pixel 4a 5G

(#26) O N E válasza B1T3 (#24) üzenetére


O N E
tag

Igen, megnéztem, úgy hívják, hogy Gesture Typing (lap alja)

(#27) B1T3 válasza O N E (#26) üzenetére


B1T3
addikt

Tudom, Nexusom van. :D De magyar felhasználóként nem sokat ér, és a Swype funkcionalitásban is lekörözi.

(#28) #16820480 válasza BatchMan (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

Próbáltam, használom. Igaz a bétát, mert valamiért nem engedi megvenni ezt a verziót a Play, nem értem, pedig rendszeresen vásárlok cuccokat, és eddig nem volt gondom vele. :U

(#29) Simba86 válasza Stimpy001 (#12) üzenetére


Simba86
senior tag

hát egyáltalán nem kétértelmű... :U

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#30) MARTIN970215


MARTIN970215
tag

Eddig le lehetett tölteni a Swype honlapjáról ingyen a teljes verziót! Minden telefonra onnan töltöttem le minden telefonra! De most már nem lehet! :( :(

(#31) enginev3.0 válasza Švejk (#15) üzenetére


enginev3.0
félisten

HTC billentyűzet is tudja :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32) Cathulhu válasza Simba86 (#29) üzenetére


Cathulhu
addikt

Az osszes ertelmesebb androidos billentyuzetet probaltam mar, de mindig visszaterek a swypehoz. Az S2-hoz anno jart gyarilag, az nalam verhetetlen, ez az uj annyira nem bejovos, mert sokkal kevesbe talalja el mit akarok irni. Az S2-n a beallitasoknal meg volt olyan, hogy a felismeres gyors vagy pontos, mindig maximum pontossagon kicsit sokat gondolkodott, de nagyon ritkan kellett javitani. Most mar sajnos ilyen beallitas nincs, meg is latszik rajta.
Swiftkey egyaltalan nem jott be, szerintem nagyon buta, kenyelmetlen volt hasznalni, meg mindig inkabb swype.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#33) pető bá'


pető bá'
őstag

egyszer próbáltam, használtam, tetszett is néhány hétig. viszont jellemzően nem regényeket írok a telefonomon, csak néhány szavas kereséseket/webcímeket, üzeneteket.. egy idő után azt vettem észre, hogy nem "swypeolok", hanem csak "nyomom" a gombokat.. a gyenge telefon miatt egy kicsit lassú is volt, így inkább visszatértem a gyárira :)
a következő telefonomon ki fogom próbálni, mert az ötlet és a kivitelezés is tetszett, de nem tudtam megszokni :)

"... and I hope you have a great day!"

(#34) Integra


Integra
titán

anno megvettem a swiftkey-t és jó is, csak a szótára ha egyszerre 3 nyelvet adsz meg, meghülyül.. a magyart pedig néha botrányosan tördeli és buta is. ráadásul a tablet-re külön kell megvenni.. lol.
már vártam a vinal swype-t, meg is vettem gyorsan :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35) B1T3 válasza Cathulhu (#32) üzenetére


B1T3
addikt

Erre van egy orvosság: használd hosszabb távon, és szépen tanul, így egyre relevánsabb szavakat fog elsődlegesen bedobni.

(#36) sarkanyolo2 válasza Stimpy001 (#5) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#37) Peterson_


Peterson_
addikt

Nokián használtam(ott stylussal jó volt anno)
Most droidon nem teszek fel külön egy programot "swypeolásra" amikor van gyári megoldás is.
Már egész jól betanítottam, úgyhogy nekem tökéletesen megfelel. :)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#38) Neck válasza Integra (#34) üzenetére


Neck
veterán

Nem hülye, egy darabig volt vele gond, aztán egy update megoldotta.

Nekem magyar német angol van beállítva, folyamatosan használom mind a 3 nyelven (magyarul hazafelé írok, németül a munka-emaileket, angolul meg az itteni barátaimmal tartom a kapcsolatot, kint vagyok Németben ugyanis), és teljesen jól kezeli, ha magyarul kezdek el valamit írni, akkor magyar szavakat fog dobni, ha angolul, akkor angolt. Nagyritkán - naponta 1-2 alkalommal a sok közül - előfordul, hogy feldob 1 más nyelvű szót is, de a másik két lehetőségben, amit beírhatok, általában ott szerepel a helyes megoldás is, szal különösebben nem zavar.

Szubjektív:
Mint kiderült, nekem iszonyatosan bejött a Swiftkey, csak a 30 mega körüli memóriazabálás az egyetlen negatívum, de ahogy fentebb olvastam, a Swype is annyit eszik. Viszont ha tényleg ennyire jó a szótára annak is, akkor kipróbálom majd, csak szerintem bármennyire jól működik, a több mint fél évi Swiftkeyezést nem lesz könnyű behoznia, mire "beletanul"

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#39) Integra válasza Neck (#38) üzenetére


Integra
titán

úgyanígy ugyanezzel a 3 nyelvvel használom folyamatosan. a magyar igekötős részt úgy rontották el, ahogy csak lehet. folyamatosan külön tagol. németnél meg főneveket egyszerűen kisbetűvel tolja folyamatosan.
a swype meg nagyon szokni való, mert nem látja az ember, hogy mit nyom le... :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40) Kasya


Kasya
nagyúr

Nekem a tollbamondas tetszik a legjobban benne. Alig irok mar valamit, foleg, hogy nekem eszmeletlen kenyelmetlen az S3mini potyogesre es ezaltal pontatlan.

(#41) Sanraith


Sanraith
aktív tag

Heteket adtam a Swiftkey flownak hogy meggyőzzön, nem sikerült neki. Én szinte csak "húzogatós" bevitellel használom a billentyűzetet, abban pedig verhetetlen a Swype.

(#42) zseko


zseko
veterán

Én a Samsungban lévő Swype-ot használom mióta hozzászoktam, nekem ez tökéletesen bevált. Nem tudom a kettőnek mennyi köze van egymáshoz, mindenesetre megvettem arra az esetre ha olyan készülékre kényszerülnék amiben nincs.

HR24.hu

(#43) r3dsnake válasza BatchMan (#2) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Probaltam regebben, de nem hasznalom. Rettento korulmenyes (1 kezzel eleve nehezkes), masreszt sokkal lassabban irok vele, mint siman.

(#44) Peterson_ válasza r3dsnake (#43) üzenetére


Peterson_
addikt

Ez nem működik álló helyzetben?
Én a gyárit is úgy használom inkább, mert lényegesen gyorsabb mint a kis qwerty-n pötyögni.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#45) Pixa válasza Stimpy001 (#12) üzenetére


Pixa
aktív tag

A címben nem azt írták, hogy "Elérhető a Swype végleges kiadása 1.5-ös androidra" nemde? :U

Egyébként a boltok, szolgáltatók palettáján lévő készülékek legalján is 2.3.X van. Szóval nem értem, hogy lehet ennyire nyomorultul értelmezni a címet... :U

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

(#46) assemble


assemble
addikt

Az egyetlen dolog amit hianyolok belole hogy ha magyarra allitja az ember a szotarat, a kiosztas is magyarra valtozik, jobb oldalon ott lesznek az ekezetes betuk, amik miatt nehezebb eltalalni a gombokat, stb. Orulnek ha lenne egy hagyomanyos QWERTY kiosztasu verzio is. Es ugy latom nem is vagyok egyedul: [link]

(#47) B1T3 válasza r3dsnake (#43) üzenetére


B1T3
addikt

Egy kézzel nehézkes? :U Amióta Swype-ot használok, csak egy kézzel írok (húzgálok), mert megszokás után sokkal könnyebb és gyorsabb, mint pötyögni. Ennek hála még gyaloglás közben is teljesen sebesen tudok írni egy kézzel, pedig a Galaxy Nexus nem a legkisebb telefon. (Mondjuk annyira nem vagyok ráfüggve semmire, hogy gyakran kelljen séta közben írnom, de példának jó volt.)

[ Szerkesztve ]

(#48) zseko válasza r3dsnake (#43) üzenetére


zseko
veterán

Körülményes és nehézkes használni? Akkor biztos nem ugyanarról beszélünk :), sokkal jobb mint hagyományos billentyűn pötyögni, S2-n használom álló helyzetben a hüvelykujjammal. És ez nagy telefon, egy kisebben gondolom még ennyit sem kell 'rángatni' az ujjamat a betűk között. Nem beszélve attól, hogy nem kell külön vadászni az ékezetes betűket.

HR24.hu

(#49) r3dsnake válasza zseko (#48) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nagy tepsiken kulonosen nem tudom elkepzelni, hogy egy huvelykujjal hogy lehet normalisan swypeolni, a telo elejtese nelkul. En egy atlagos meretu ace-en probaltam, es nagyon rossz volt. Mondjuk en nem szorulok ra ilyesmire, mert az iPhone-nal jobb billentyuzettel meg nem talalkoztam. Eszeveszett gyorsan tudok rajta irni, pedig az elozo 3(!) telefonom fizikai qwerty-s volt epp ezert. Mar nem valtanek vissza.

[ Szerkesztve ]

(#50) Pixa válasza r3dsnake (#49) üzenetére


Pixa
aktív tag

Anno a 3,5" és 4", 4,3"-os telefonokon még én is kényelmesen írtam. Majd idővel lett egy Galaxy S3-am és érdekes módon hiába volt baromi nagy, mégis tudtam egy kézzel írni. Tény, nem gyors- és gépírószakon, de normális sebességgel igen!

Az, hogy egy telefon mekkora, majdnem lényegtelen. Ha valaki ráérez a készülékre, akkor tudja kezelni egy kézzel is. Persze tény, hogy azért 4,3"-tól már néha kell egy másik kezes segítség olykor.

Viszont vannak emberek - mint például a gyerekkori barátom -, aki nem egy két méter magas jeti, mégis nagy keze van. Számára viszont az iPhone-on kényelmes volt, de most megbarátkozott az S3 és a Note méretével. Gyorsan is gépel, de a Swype-t alaphangon el is felejtette. :D

"...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.