Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sompetike


sompetike
aktív tag

Hiszem ha látom,még az EKG sem aktív,pedig az év elejére ígérték.... :O :O :O

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#3) AliceWake válasza Mr Anderson (#2) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nem, azt a vároxigénszinttel együtt kell mérni, hogy megfelelőek-e a körülmények a kastélyban ;]

Egyébként de, javítottam, köszi :R

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#4) Kasya


Kasya
nagyúr

Ezt a kalibraciot igy leirva nem nagyon tudom elkepzelni a gyakorlatba, hogy "egyszerre kell" indítani.

(#5) babosmiki


babosmiki
addikt

Na erre kíváncsi leszek! Mondjuk nagyon jó lenne...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#7) beyruth82


beyruth82
veterán

Tudásban ez a jobb vagy a huawei watch gt 2e?Árban elég komoly difit látok, ez a tudás és minőségbeli különbség miatt van?

(#8) jacis válasza beyruth82 (#7) üzenetére


jacis
nagyúr

Az OS minősége.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9) beyruth82 válasza jacis (#8) üzenetére


beyruth82
veterán

Értem.Funkciókban viszont ugyan azt hozzák akkor ugye?

[ Szerkesztve ]

(#10) Badboys válasza beyruth82 (#7) üzenetére


Badboys
őstag

A samu sem korrektségéröl híres a hüvely meg aztán maga a katasztrófa. Saját tapasztalat és vélemény. Nem vita indítás miatt írtam.

(#11) Inarus válasza beyruth82 (#9) üzenetére


Inarus
addikt

Tudásban. A Huawei Watch GT2 rendszere zárt, tudását új alkalmazásokkal nem tudod bővíteni, a fitnesz funkciók helyén vannak, az üzemidő jobb, mint a Samsung Watch Active 2-nél, rendelkezik saját tárhellyel és zenelejátszóval és nyilván kezeli a Bluetooth headseteket. A nagyobb verizóban van kihangosítás. Üzemidő cirka két hét egy töltéssel.
A Samsungban van saját tárhely, van zenelejtászsás, van kihangosítás (mindkét méretben), viszont itt már kapunk alkalmazásbővítést mint opciót, a Samsung saját boltját a telefonról és az óráról is elérheted, sőt, az óra képes önállóan wifire csatlakozni, e-simet kezelni és ezáltal mobilhálózatra fellépni. Cserébe drágább és a nagyobb méret átlag négy napos, a kisebb méret átlag kétnapos üzemidőt hoz.

(#12) beyruth82 válasza Inarus (#11) üzenetére


beyruth82
veterán

Köszönöm szépen! :R
Akkor viszont samsung watchot samu telefonnal erdemesebb használni mert akkor lehet igazán minden funkcióját és lehetőségét kihasznalni.Igazából Oneplus 7T pro-hoz keresek egy okosórát(okoskarkötőt akarok lecserélni órára).

(#13) whatwhatwhat válasza beyruth82 (#12) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Szerintem a legtöbb funkciót ki tudod használni bármilyen androidos telefonon, úgy tudom csak iphone-nal való csatlakoztatás esetén vannak komoly megkötések. Persze ha fontolóra veszed a vásárlást, akkor előtte nem árt utánajárni, hogy pontosan mi működik és mi nem. Egy valamit tudok, hogy nem működik más telefonokon: a telefon kamerájának vezérlése az óráról, mert ez még az S9-cel se működik, pedig a legutóbbi update óta működnie kellene. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) hogabesz válasza Inarus (#11) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Ezt a választ öröm volt olvasni. Mostanában nem találkoztam ilyen hozzászólással itt a fórumon amiben objektíven le vannak írva a dolgok, és senki nincs lehülyézve. Sok ilyet szeretnék látni, köszönöm! :R

(#15) beyruth82 válasza whatwhatwhat (#13) üzenetére


beyruth82
veterán

Rendben,köszi! 😊

(#16) Flashback


Flashback
addikt

"Az eljárást főleg az érrendszer és az érfali funkciók állapotának non-invazív feltérképezésére használják. Vizsgálható az artériás falmerevség, mérhető a komplett perifériás érellenállás, az értékekből pedig kalkulálható a centrális aortás szisztolés vérnyomás és a centrális pulzusnyomás."

Azért ezt öröm lehetett fordítani :D

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#17) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Én már felraktam az órára, még tesztelés alatt van.

(#18) atike


atike
nagyúr

Egy ilyen optikai szenzoros vérnyomásmérés mennyire tekinthető pontosnak amúgy? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.