Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) varga.tamas


varga.tamas
tag

sub

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#2) Samus


Samus
addikt

Dadog? Mármint kontakthibás/megtört a kábel, és néha szól, néha nem?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) varga.tamas válasza Samus (#2) üzenetére


varga.tamas
tag

Pontosan.

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#4) kemotox


kemotox
addikt

Vidd el egy logopédushoz :DD

(#5) Samus válasza varga.tamas (#3) üzenetére


Samus
addikt

Van itt a fórumon egy kolléga, aki prémium kábelekkel foglalkozik, nemrég írt egy bejegyzést is dudorhegesztett kábelekről. Ha jól emlékszem, fejhallgatókat is javít, vagyis azok kábeleit. De lehet jobban járnál, ha vennél egy másikat. Vagy prémium cuccról van szó? 3k-ért van Maxell Metallics. És olyan hangminőséget ad, amitől lehidalsz.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) varga.tamas válasza Samus (#5) üzenetére


varga.tamas
tag

5k-s Gebius hs-g500v. "Vibrátor" van benne, szeretem :D

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#7) kemotox válasza varga.tamas (#6) üzenetére


kemotox
addikt

Jajj az ilyen füleseknél az esetek kb 95%-ban a hangerőváltó kis biszbasznál van a probléma.. Vagy ott ahol a füles meg a kábel találkozik. (Ezeknél a részeknél tud nagyon könnyen kontaktos lenni) Rém egyszerű javítani, ha találsz valakit, aki egy picit is tud forrasztani, meg van is forrasztócuccosa, akkor szerintem max egy söré megjavítja, nem nagy munka. Legalábbis nem tűnik annak. Ha pont a maradék 5%-ba tartozik az eseted, és valami komolyabb baja van akkor nemtom.
De nekem már volt pár ehhez hasonló fülesem és mindnek ez volt a baja, és meg lehetett csinálni simán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.