Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Értem én, hogy bizonyos játékoknak a műfajából adódóan nem jut túl sok a napfényből, de érzésem szerint néhol ezt már túlzásba viszik, és indokolatlanul sötét az egész. Néha még azt sem látni, amitől meg kéne ijedni.

Ránézésre ez is ilyennek tűnik nekem.

(#2) mike1334 válasza antikomcsi (#1) üzenetére


mike1334
veterán

Ez csak egy teaser videó, a játék gondolom kissé más lesz. Plusz ott a Vampire: The Masqurade, az is végig sötét volt, mégis úgy volt jó :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#3) erahurka


erahurka
félisten

Csak nekem furcsa, hogy minden játékukkal más, nagyon eltérő stílusban próbálnak szerencsét? Van még ilyen csapongó csapat a világon? Persze amíg jó a végeredmény, nyugodtan próbálkozhatnak :))

(#4) Mister_X válasza antikomcsi (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Persze, ha már vámpír, akkor menjen a Twilightos csillámvámpír formula, úgy jut bőven fényből meg élesebb textúrákból is ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5) oriic válasza Mister_X (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Attól mentsen meg minket az ég. :D

Live-Die-Respawn

(#6) antikomcsi válasza Mister_X (#4) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Látom, akkor egy előrendelőjük már akadna! ;]

(#7) XFoxyX


XFoxyX
tag

Dontnod vagy Dotnod? A címben így a szövegben meg úgy van írva. Javítsátok majd.

(#8) Mister_X válasza antikomcsi (#6) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem is nekem van a bajom egy vámpíros játékban általánosan uralkodó sötétséggel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) antikomcsi válasza Mister_X (#8) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Pedig úgy látszik, hogy Te vágysz csillámvámpírra, hisz csak ennyi jött le neked a hozzászólásomból, ami nem is kifejezetten erről a játékról szól, hanem általánosan ebbe, vagy hasonló műfajba tartozó alkotásokról, ahol túlzásba viszik a sötétet.

És még csak nem is a sötéttel van baj, mert nyilvánvaló, hogy az adja meg egy efféle történet atmoszféráját, ezért ez természetes, hogy szükségszerű, csupán a túlzásokról szól, arról, hogy sok esetben már az élvezhetőség rovására megy a dolog.

Találj ki az épületből a kezedben tartott térkép segítségével:

(#10) Mister_X válasza antikomcsi (#9) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én meg úgy vagyok vele, hogy a napfény hiányát nem lehet pótolni - ha este van, akkor meg sötét van, nincs mese. Mesterségesen se lehet megadni azt a mennyiségű fényforrást a legkivilágítottabb utcán, amit a nap biztosítana. Persze úszhat neonban az egész utca és lehet öt méterenként lámpa a járdán, de azok fénye se erős és az árnyékok vetülése is más.

A vámpírok meg éjszakai lények, kivéve a csillámvámpírok, mert azok még suliba is járnak. Tehát egy vámpíros játékban, ahol a vámpírok régimódiak, a napfényt nehezen viselik, így csak sötétben vadásznak, szocializálódnak.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) ldave


ldave
félisten

Dontnod-tól bármi jöhet. A Remember Me és a Life is Strange megmutatta, hogy nagyon profi módon tudnak hangolatot kelteni, még ha a játékmenet terén nincsenek is a helyzet magaslatán. Remélem a mostani kiadójuk elég pénzzel látja el őket, hogy ne legyen gond a fejlesztés során.

A Slime draws near! Command?

(#12) WombRaider


WombRaider
csendes tag

A Vampire széria után jöhetne végre egy normális vámpíros rpg, hogy ez az lesz-e az itt a nagy kérdés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.