Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) negyedes


negyedes
addikt

Nem rossz, remelem ezeknek a fw nem lesz elirva.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

az szééép... néhány 2terás sas csatolós árából házat lehet majd venni :) 70-80giga körüliek mentek pár hónapja használtan 20-30körül ahogy láttam... "vállalati szférába szánt"... hát igen... nem pistikének raidre... :)

off: tier2-ről viszont quake3 jut eszembe: bitterman, grunt, hossman, daemia, hunter... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) jambiyya válasza negyedes (#1) üzenetére


jambiyya
őstag

Pont erre gondoltam én is: a vállalati felhasználók sem szeretnek szívni...

(#4) negyedes válasza jambiyya (#3) üzenetére


negyedes
addikt

Az nem kis bukas lenne a SG szamara..... bar a mostani helyzet semtul rozsas sokan csalodtak benne.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#5) audi100td válasza negyedes (#1) üzenetére


audi100td
nagyúr

Csak a desktop merevlemezeikkel voltak ilyen problémák, szóval nem hiszem hogy itt is előfordulna ilyesmi... meg úgy tudom a szerver vinyók mindig is jók voltak.

(#6) MLaca válasza mephi666 (#2) üzenetére


MLaca
őstag

te addikt vagy :DDD

http://mlzphoto.hu/

(#7) mephi666 válasza MLaca (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

dehogy... kicsit csaltam is, mert innen néztem meg biztosra a neveket :) amúgy régen elég sokat játszottunk és a zümmögése nagyon megmaradt a fejemben :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) Hosssszu válasza mephi666 (#2) üzenetére


Hosssszu
őstag

Nekem is a q3 jutott eszemebe! :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.