Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Na már megint melyik Sony gépre faragnak fafogantyút?

CCD? Na azt megnézem.

(#2) Flashy


Flashy
veterán

szelfikamera lesz, belenézel és rólad csinál képet beépített csillám effekttel és külön gomb lesz a hátulján aminek a megnyomására posztolja. vagy nem. de ha nem ez lesz, akkor se biztos, hogy előrendelem :)

(#3) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Lemaradtak nem kicsit. Fotokina-n is meg mindig abbol elnek hogy szuzlanyok verevel atdorgolt balnafitymabol keszult nyakbaakaszto van egy full kommersz gepen. Illetve mutogatjak hogy a holdraszallaskor (47 eve) milyen fasza gepuk volt...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#4) rottenbull


rottenbull
senior tag

Barmivel is jonnek elo, en kivancsian varom.

(#5) #06658560 válasza Snoop-y (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

És melyik a full kommersz gépük?

(#6) ROBOTER válasza #06658560 (#5) üzenetére


ROBOTER
addikt

Az átcimkézett Lunar a 18-55 kitobival ötszörös áron eléggé kommersz (volt, kivonták).

[ Szerkesztve ]

(#7) #06658560 válasza ROBOTER (#6) üzenetére


#06658560
törölt tag

Most. Mivel jelenidejű mondatot írt.

(#8) ROBOTER válasza #06658560 (#7) üzenetére


ROBOTER
addikt

A fotokinán attól még kint volt a Lunar, mert megszűnt a gyártása.

(#9) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Egyébként a CEO középformátumról beszélt...

(#10) Snoop-y válasza #06658560 (#7) üzenetére


Snoop-y
veterán

Fotokina 2 evente van legutoljara meg semmi olyannal nem talalkoztam a Hasselblad standon amit mas gyartotol ne kaptam volna meg feleannyiert (a rongyrazast ne szamitsuk ide). Jo nev a Hasselblad anno riportot is keszitettunk veluk (mikor arra vertek hogy milyen marhaborbol keszulhet a nemtommilyen szij/fogantyu az atcimkezett sony gepen)

Te valoszinuleg az uj sorozatra H5 H6 gondolsz de mondjuk ahhoz egy atlagembernek sok koze nincsen a 10 es 20K euros araival.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#11) #06658560 válasza Snoop-y (#10) üzenetére


#06658560
törölt tag

Vagyis akkor most milyen kommersz túlárazott termékből élnek?

(#12) ROBOTER válasza #06658560 (#11) üzenetére


ROBOTER
addikt

Ez kihátrálásnak a tévedésedből irtó gyenge (ahogyan az előző hsz-ed is).

(#13) lenan válasza ROBOTER (#12) üzenetére


lenan
aktív tag

azért ez igy elsőre rendben van szerintem

(#14) ROBOTER válasza lenan (#13) üzenetére


ROBOTER
addikt

Nem tudom, de ennek mi köze ahhoz, hogy maga a CEO ismerte el, hogy egy totális tévút volt a Sony gépek átcímkézése ötszörös áron? Leégették a cég nevét, nagyot kell domborítani, ha vissza akarják hozni.

szerk: 3 M Ft a váz + 1 fix obi, a forradalom egyelőre még kérdéses számomra. Hogy 3 vagy 5 milla egy portrészett (csak a rögzítő eszköz), vagy a tájképszett, az úgy kb. mindegy, nem csak itthon.

A professzionális fotózásban a méret meg kb. mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#15) #06658560 válasza ROBOTER (#12) üzenetére


#06658560
törölt tag

Milyen tévedésem? Jelenidőben milyen kommersz termékből él a Hasselblad? Pont ti vagytok, akik tévedést terjesztetek.

(#16) ROBOTER válasza #06658560 (#15) üzenetére


ROBOTER
addikt

Kifáradtam mára tőled.

(#17) lenan válasza ROBOTER (#14) üzenetére


lenan
aktív tag

persze hogy semmi köze, az egy hiba volt a cégtől, most talán jobb útra térnek:-))
én sem ezt venném 3 millióért, és semmi forradalom nincs benne, de legalább van ilyen, ha valakinek ilyesmi kell
pl azért rá lehetne tenni egy ts-e 17 vagy 24-es canont is, azzal is sok mindenre lehetne használni (ha nemcsak központi zárral megy)
szerintem jó cucc, (és dizájnban is egyben van)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.