Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Vakegérke válasza Иван (#50) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem a szíjra gondoltam. Magáról az óráról rohadt le a fül, amelyben a stiftet tartó lyuk van, pedig vigyáztam rá.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#52) Иван válasza Vakegérke (#51) üzenetére


Иван
őstag

Akkor megette a rozsda. :(

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#53) Vakegérke válasza Иван (#52) üzenetére


Vakegérke
veterán

Olyasmi lehet a dologban.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#54) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, kérem tisztelettel, megérkezett az óra. A szíjat lecseréltem egy régebbi órám fémcsatjára.

Így néz ki a csuklómon.

A következő képen az ősöreg Rakéta órám látható, mellette az új szerzemény, meg a vele kapott bőrszíj.

Sajnálom, vagy elfelejtettem kezelni a Sony fényképezőgépet, vagy betokosodott használat hiányában. Ennyire tellett.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#55) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#54) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Használd egészséggel :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#56) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#55) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#57) m3tr0 válasza Vakegérke (#54) üzenetére


m3tr0
senior tag

Nagy gratula az órához! Nagyon szép! :R

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#58) Vakegérke válasza m3tr0 (#57) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#59) batman.


batman.
senior tag

Klassz írás, mosolyt csaltál az arcomra, ahogy elképzeltem a színes fémgyűjtőt „alkudni” a Rakétára. :C

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#60) Vakegérke válasza batman. (#59) üzenetére


Vakegérke
veterán

Biztos érhet valamit, ha rácuppant a manus. Mindegy, nem eladó, emlékek fűznek hozzá. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#61) Raucher válasza Vakegérke (#60) üzenetére


Raucher
tag

"Biztos érhet valamit.."

Neked megfizethetetlen emlékeket. Másnak meg, néhány felesnyi hasznot a kocsmában.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#62) Vakegérke válasza Raucher (#61) üzenetére


Vakegérke
veterán

Arra kíváncsi lennék, hogy mégis mennyit ajánlottak volna érte, mert odáig nem jutottunk el. Azt ők sem gondolhatták komolyan, hogy pár százasért megszerzik. Ha pedig mondjuk megveszik pár ezresért, hol a hasznuk?

Nagyon jól mondtad, a hozzá fűződő emlékek megfizethetetlenek. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#63) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Na, témába illő írás! :)

Én már hetek óta egy Omega Speedmaster replika miatt idegeskedtem.
Ma itt van, bal kezemen pihen. :)

Felhúzós ám, ez nem kér elemet, csak pár naponta 2-3 figyelmes mozdulatot. :)

Az órát kaptam ingyen, több sebből vérzett.
Az egyik stift elpattant, a másik is a halálán volt. A szíjból kiszedtek pár szemet, emiatt nem ment fel a csuklómra. Levált a díszlap.

Itt köszönném meg nagyapámnak az órajavítást, hogy talált szíjat, megcsinálta a dolgokat, szenvedett az órával! :)

Képet kap később aki kér :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#64) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#63) üzenetére


Vakegérke
veterán

Muti. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#65) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#64) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Még itt vagyok vidéken, ahol az XP nem szereti a mobilom.
Na de majd otthonról :))

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#66) Earl_Muttley válasza Earl_Muttley (#65) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Itthon:

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#67) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#66) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jól néz ki. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.