Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danih


danih
addikt

Kis magyar(?) piac. :)

(#2) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Profin csináltad! Grat! :R

Velem olyan volt, hogy az éjszakaira várakozva cigit akart kérni a brazil csóka, mondom hogy nem dohányzom, erre elővesz egy pillangót és megkérdi: ismered? Egyet hátra lépek, és elújságolom neki: persze, nekem is van, és előkaptam. :D Erre persze elrohant, én meg elmormogtam egy imát hogy hamar jöjjön a busz és ne érjen vissza az arc 15 tezstvírível együtt. Végül is nem ért. :)

Mentalita'

(#3) darál0w


darál0w
Jómunkásember

jo régen jártam ilyen piacon...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#4) Vakegérke válasza nincsisbéla (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

A határozottság sokat számít. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) 7


7
addikt

Mielőtt még meg kéne pörgetnem a banhammert, szólok, hogy szigorúan tartsátok be az Alapelvekben foglaltakat hozzászólás írásakor.

(#6) Иван válasza nincsisbéla (#2) üzenetére


Иван
őstag

Jók a régi órák, nekem egy 90 éves longines ezürtórám van. Örököltem, 18. sznapomra kaptam meg felújítva. Működik rendesen, alkalmakkor használom is :K
Mindennapokon egy Casiót használok, másodpercre pontos. Am 11 grandból már egész jó órákat kapni (már pár ezertől lehet pontosakat, ha az a lényeg).

Haverom poénból tarhált cigit osztkiren, Pécsett. (Nem dohányzik, de az ember alkoholos befolyásoltság alatt khm, na mindegy, amúgy se gyújtott rá, csak poén tarhálni). Este, jön szembe indoeurópa csóka, h van-e cigije (csúnya nézés). Haverom: persze és adott neki 2 szálat.

Lehet emiatt úszott egy késelést.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#7) Vakegérke válasza 7 (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Részemről rendben, idáig is óvatosan fogalmaztam.

Volna egy ajánlatom.
Ha úgy látod, hogy kemény lépést kell tenned, csak szólj, és törlöm az írást. Sőt, felhatalmazlak rá, hogy töröld.
Mondom ezt azért, mert nem szeretném, ha miattam kitiltanál bárkit is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ezt is szépen fogalmaztad meg :) Habár egy valamit nem értek. 3,5 ezer ide, vagy oda, vagy netán farzsebbe, mindegy, elég sokat látott ember vagy, meséltél már hasolnó cifrát metrón is, csak hogy ne menjek messzire. Kérdem én tehát: miért ide mész óráért te lökött? Ennyit nem ér, veszek neked én inkább, minthogy otthon hagyd az igazolványod legközelebb, ejj :N

bah, mennyi csúnyát tudtam volna írni, de ügyes voltam :K

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9) postajoska


postajoska
tag

Józsefvárosi piacon vegyél órát. Ha a bal oldali bejáraton mész be, akkor jobbra lesz egy fazon, ahol vagy 100 férfi óra van, és ha nem tűnsz ellenőrnek, akkor megmutatja hátul a replikákat is.

(#10) Иван válasza postajoska (#9) üzenetére


Иван
őstag

"...és ha nem tűnsz ellenőrnek..."
Üdvözlünk kelet-Európában :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#11) darál0w válasza Иван (#10) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12) Vakegérke válasza hoffman_ (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

A zsibi ócsó. Csak ezért mentem oda. Kellett volna egy óra, és pont.
Ami pedig azt illeti, semmi extra igazolvány, stukker sem volt a hónom alatt, önvédelmi duma volt. Bejött. :)

postajoska: Köszi a tippet, talán meg is kukkolom. :)

Tény, hogy gondolkodom azon, megjutalmazom magam egy igazán értékes darabbal. Megérdemlem, közel 45 év munkájának dicsérete lenne.
Mondjuk ezzel, vagy ezzel, esetleg ezzel, vagy valami hasonlóval.

A fene megette, hogy még az is gondot okoz, hogy legyen egy olyan órám, amely gyönyörködteti a szememet, szeretettel tudok ránézni.

Talán veszek egy nagy levegőt, és benevezek egy szépségre. Kerül, amibe kerül.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) hoffman_ válasza Vakegérke (#12) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Tudom, hogy nem volt nálad igazolvány, nem vagyok madár :) Amúgy meg csak azt tudom mondani, hogy olcsó húsnak, híg a leve :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14) moha21 válasza postajoska (#9) üzenetére


moha21
addikt

Vagy vele szemben a kínai negyedben ( volt ganz gyár ) is vannak érdekes alakok, ott is volt óra múltkor ( meg nyomdából lopott diákmatrica is :D ).

Vakegérke : Anno volt piaci órám 3,5 k-ért lehetett teljesen korrektet venni csak ottmaradt volt csajnál. Ha meg "rendes " óra kell, akkor Török import :-]

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#15) Vakegérke válasza moha21 (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

A török import merre leledzik?

Tényleg vajúdom. Vegyek (viszonylag) olcsó órát, vagy ne sajnáljam a lét, és kényeztessem el magam?
Nem könnyű döntés, cirka húszezer a különbség.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) hoffman_ válasza Vakegérke (#15) üzenetére


hoffman_
nagyúr

10 ezer körül már igen hosszú időre kapsz társat, például Casio-t. Pontos is lesz, stramm is lesz, van választék bőven :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17) moha21 válasza Vakegérke (#15) üzenetére


moha21
addikt

Sajna konkrétan nem tudom neked megmondani, de volt iskolatársam testvére foglalkozott ezzel. BVLGARI és társai órák. Aki órákkal foglalkozik szerintem meg tudja mondani, vagy utána lehet nézni. Tényleg a piac a legrációsabb, ott is foglalkoznak a témával, de itt nem lehet. :)

#16) hoffman_ : Azért Casio meg Police, Bvlgari közt van különbség:)

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#18) Eastman


Eastman
őstag

Ennyi.

Üdv: Eastman

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#19) hoffman_ válasza moha21 (#17) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ja, a Casio jobb. Bvlgari és Police divatórák, leginkább valami gagyi szerkezet betokozva, felmárkázva drágáért. Egy 20 ezres Casio 100-szor jobb ilyen szempontból, mint ezek. Ha Vakegérke villogni akar a hajógyári szigeten, oda jók lesznek, ha egy megbízható, szolid órát akar, akko a Casio is megjárja.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20) Vakegérke válasza Eastman (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, ez tényleg szép, nagyon tetszik. El is dugtam a linket a kedvencek közé. A licit lejárta előtt megnézem, és ha emberi ára lesz még, rá is cuppanok. :)

Egyébként figyelem a Vatera kínálatát minden nap. Az első karórás oldalt szoktam meglesni, az ott levő órákra már csak pár óra licitidő van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) aggleány


aggleány
addikt

Ha jól tudom, december 10-én lesz órabörze, ahova el lehet menni vásárolni vagy akár eladni is órákat. Még nem voltam ilyenen, ez lesz az első. Ha érdekel, lehet, hogy érdemes ott is szétnézni, hátha van rajtam kívül is olyan egyén, aki beleszeret egy órába, aztán pár hét után kiszeret belőle, és visszateszi a dobozba.

(#22) Vakegérke válasza aggleány (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó ötlet, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ennek az órának a magas villámára csak csábítás, vagy tényleg ennyit ér?
Azon töprengek, hogy az utolsó percben licitálok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) Domxc válasza Vakegérke (#23) üzenetére


Domxc
senior tag

Szerintem ha a Vaterán a Citizenek között körülnézel, akkor is találsz majd nekedvalót. Általában 10e körül vannak már bejáratott példányok, de sok ismerősömnek is az van és ők aztmondják, kiválóan működnek.

1
2
3

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#25) Vakegérke válasza Domxc (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm a linkeket. :)
Csuda tudja, valamiért nem fűlik a fogam ahhoz, hogy használtat vegyek. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) Eastman válasza Vakegérke (#23) üzenetére


Eastman
őstag

De gyönyörű! :))

Sok szerencsét hozzá! Ha tudod, hogy mennyit ér meg Neked, nyiss három ablakot (az egyikbe bekészíted az ajánlatod, és az utolsó 6 másodpercben tedd rá, szerezd meg! Drukkolok.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#27) Vakegérke válasza Eastman (#26) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem nagyon tetszik, bár egyébként undorodom a skeleton óráktól. Ez viszont számomra tényleg szép.
Már csak az a kérdés, hogy megéri-e az árát.

Nem gond, ötezret kibírok. Azt hiszem, benevezek rá. :)

Ami pedig az általad ajánlott Slava gyönyörűséget illeti, ha épeszű áron lesz eladó a licitálás végére, feltétlenül megveszem. Egyszerűen szerelmes lettem bele, hiszen letisztult külső, mégis jó benne gyönyörködni.

Itt fogom közvetíteni az eseményeket. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) Vakegérke válasza Vakegérke (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elkezdtem borzongani. A szerzés öröme jár át, méghozzá olyan, amely vágyott tárgyra irányul.
Koppanhatok is, hiszen ha npataki beállította az automata licitet, ki tudja, hogy hol a felső határ.

Talán esély számomra, hogy két üzlete volt mindössze. Ettől függetlenül ismerheti a trükköt, beállíthatott valami jó nagy összeget.

Már csak az a kérdés, hogy mennyit szánjak erre az órára... (Körömrágós smiley)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29) moha21 válasza Vakegérke (#27) üzenetére


moha21
addikt

Hát szép darab az biztos. 5 k -ért meg sírni fogok ;]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#30) Vakegérke válasza moha21 (#29) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bánatodban, vagy velem örülve?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) moha21 válasza Vakegérke (#30) üzenetére


moha21
addikt

Bánatomban, hogy nem az enyém lenne 5k-ért ez az óra. :)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#32) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Enyém a gyönyörűség! :C

Rá kellett licitálnom npataki barátunkra, de csak egy lépcsőt tett az utamba.
5.100 Forint, + 700 a postaköltség.
Egye fitty, elkezdtem várni a postást. :K

A Slava is a szívem csücske, sőt, még inkább a csücsköcskéje. Mint mondtam, ha normális korlátok közt marad az ára a licit végére, benevezek rá. :K

moha21: Ne ríjjál, no! Ha találkozunk, barátságból lelesheted róla az időt. ;)
5.800 lett a vége tokkal, vonóval, egy pohár vörösbor után úgy gondolom, hogy bőven megérte. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) darál0w válasza Vakegérke (#32) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

az szép... :C

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#34) Domxc válasza Vakegérke (#32) üzenetére


Domxc
senior tag

Gratula. :C

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#35) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszi, srácok!

Már meg is jött az emil, méghozzá kettő. Az egyik vaterás, a másik közvetlenül a hirdetőtől.
Utóbbira reagáltam. Tisztáztam, hogy a vételár 5.100, + 700 postaköltség, tehát 5.800-at nyomatok, ha neki is megfelel.
Pillanatnyilag a válaszra várok.

Szerintem az üzlet nyélbe üttetett, lesz egy csuda brahi kis órám. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36) Vakegérke válasza Vakegérke (#35) üzenetére


Vakegérke
veterán

Letisztáztuk, a pénzt átutaltam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37) Eastman válasza Vakegérke (#32) üzenetére


Eastman
őstag

Nagyszerű!

Használd egészséggel!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#38) moha21


moha21
addikt

Csatlakozom, használd egészséggel! :)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#39) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszi nektek, de ugye "buktával" dicsérd a napot. Majd ha megérkezik az óra, akkor lesz teljes a történet.
Természetesen arról is tájékoztatni foglak benneteket. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40) Иван válasza Vakegérke (#32) üzenetére


Иван
őstag

Még sokáig mérhesse az időt neked :K

Mi most rendezünk a családban "óraversenyt". Három karóra (enyém - Casio, 20grand környékén, apáé - 2,5 grand volt a Q&Q, anyáéTom tailor óra, ajándékként lett véve, ára ezért misztikumba merül) be lett állítva másodpercre pontosidő.hu-ról és az a referencia. Vaj kié csúszik el előbb? Eddig mindegyik tartja az időt.

Te is nézd meg majd mennyit hibázik :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#41) moha21 válasza Иван (#40) üzenetére


moha21
addikt

Venni kell egy cézium-os vekkert azt cső :D

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#42) aggleány


aggleány
addikt

Gratulálok hozzá! :C

(#43) Vakegérke válasza aggleány (#42) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#44) Eastman válasza Vakegérke (#43) üzenetére


Eastman
őstag

És akkor most vat iz dö tájm? :)

...mikor lesz meg az óra? Kérek majd egy képet arról, hogy a csuklódon van! Fontosak az arányok egy férfióránál...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#45) Vakegérke válasza Eastman (#44) üzenetére


Vakegérke
veterán

"méretei: átmérő: 4.2cm vastagsága:1.2cm
szíj színe: fekete hossza: 24.5cm szélessége: 1.8cm"

Elég nagy. A csuklóm meg vékony. :K

A lóvét utaltam még tegnap este hat után. Feltételezhetően csak ma indult el a CIB-hez. Mivel OTP-s vagyok, nem biztos, hogy ma meg is érkezik. Után posta Székesfehérvárról, ez gondolom egy munkanap. Hétfőre, keddre saccolom, hogy megérkezik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#46) malwy


malwy
senior tag

Volt Q&Q órám, szép volt 1,5 évet ki is bírt, lehet 2-t is.
Casio (hasonló ahhoz a slaviahoz, dátumkjelzős, fehér lap, fémszíj) 16 éves, tökéletes. Lenne.

Csak a drága órás rosszul cserélt benne elemet, így egy kosz szem, elég nagy és zavaró került bele. Így megy már egy éve, és félek megint szétszedetni, mert Q&Q is órás beavatkozás után halt meg egy héttel, egy harmadik helyen.
Sőt, 3000Ft-ért javította, és továbbra sem működik.

Én nekem meg nincsenek meg a megfelelő szerszámaim szétszedésre, szóval kereshetek egy megbízhatót.

(#47) Vakegérke válasza malwy (#46) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nos, nálam a Casio lejáratta magát.
Nagy név, meg minden, csak éppen a csatot tartó fül egyszerűen lerohadt a helyéről. Azóta a fiókban hever.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#48) m3tr0


m3tr0
senior tag

Gratula az órához, remélem még sokáig hiba mentesen működik majd nálad.

Amúgy milyenek ezek a Slava órák, mert én eddig nem hallottam róluk, de találtam most egy olyat amit szívesen viselnék. :C :R

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#49) Vakegérke válasza m3tr0 (#48) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

A régi, kézzel felhúzható orosz órák megbízhatóak voltak. Hogy mára mennyire kutyult el az orosz óragyártás, azt nem tudom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#50) Иван válasza Vakegérke (#47) üzenetére


Иван
őstag

Egy új szíj kemény 300 és ezer királyi korona között mozog. Ráaádsul minden óraszíj, amit használnak megtörik vagy szétjön (kivéve ha fémszemes, mint az enyém).

Orosz órák: hát én itt a boltok kirakatában csak Poljotot látok, nagyon ízlésesek. Olyan kicsit antikos, ortodox stílusú. Meleg színekkel (arany, barna, fehér), kerek dizájnnal. Leányvállalata a Bazilika, amit ha jóé tudom Németországban gyártanak. De ezek luxuscikkek, és ilyen áron már inkább egy svájcit veszek (a 90 éves zsebórám után Longines-t, valszeg). SZERK: bár ha ennyiért vennék órát magamnak, lehet már a kettő darab is beleférne :))

Felhúzható órákban amúgy ne bízz, főleg ha 20+ évesek mert elkezdenek csúszkálni, be kell őket újra kalibrálni. Ami mechanikus, sajnos az mind ilyen. Édesapám amit kapott érettségire Longine karórája, 30 éves, és másfél percet siet (vagy késik?) 7-8 naponta.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.