Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moonlight115


moonlight115
tag

"...holott bunkónak tartották sokan az itteni embereket."

Ezért nem szabad általánosítani. :N
Mennyi az egy főre eső bunkók száma? :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2) Eastman


Eastman
őstag

Kőbánya Blues.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Azóta felhígult a kerület. Ez jó is, meg nem is. Sok zsivány elköltözött, viszont olyanok (is) kerültek ide, akik vagy fennhordják az orrukat, vagy "nyuszik", esetleg zsiványok, de a zsiványbecsület hiányzik belőlük.
Már semmi sem a régi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Juliuska válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Juliuska
senior tag

érdekes életképek...jó volt olvasni...
én a magam részéről köszönöm, h közzé tetted

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#5) Vakegérke válasza Juliuska (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én köszönöm, hogy elolvastad. :)

Eszembe jutott még egy aprócska történet.
Beültünk egy kollégámmal valahova sörözni. Hozta a pincér a két korsót, letette elénk, ment volna tovább. Én viszont szóltam, hogy nem stimmel a dolog. Kérdésére, hogy miért, a korsóra mutattam, amelynek a füle bal kézre esett, és reklamáltam, hogy ez bizony balkezes korsó, én meg jobbkezes vagyok.
Nem morgott, hanem mosolyogva cserélte meg a két korsót, így a kollégám előtt is, előttem is jobb kézre esett a markolni való. Így jó lesz? Igen, köszönöm.
Fincsi jattot kapott.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.