Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Chaser


Chaser
titán

( :
egy kis szilvalekvár+tej kombó se rossz :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3) Vakegérke válasza #20749568 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megérdemelte. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Vakegérke válasza Chaser (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

A tejcsi koviubival biztosabb hatású. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Chaser válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Chaser
titán

hát én megopattam' anno magam tej+szilvalekvárral, annál durvább dolgot már nem tudok elképzelni ( : többet óltem a retyón, mint dolgoztam...( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6) Vakegérke válasza Chaser (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem azzal a párosítással sincs gondom. Viszont a romlott kaja nekem is betesz. Egyszer ettem enyhén savanykásra romlott pörköltöt, azóta egyszer se.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Chaser válasza Vakegérke (#6) üzenetére


Chaser
titán

hát nekem volt gondom ( :
romlott ételt nem ettem - remélem -, de biztos nem tolerálná a gyomrom

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8) Vakegérke válasza Chaser (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

A romlott ételtől vérszemet kap Szalmon Ella, és tombol benned. Még éjjel is keresnem kellett a pozíciót, hogy viszonylag nyugodtan tudjak aludni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) Chaser válasza Vakegérke (#8) üzenetére


Chaser
titán

tisztában vagyok vele ( : 1-2 gyomorrontásom már volt, de lehet ccsak sok zabától
egyszer ettem gombapörköltet ami nagyon betalált, biztos nem volt romlott, többen is ettek a családból, de engem kegyetlenül megkínzott :d olyan büdöseket böffentettem hogy magamtól majdnem elhánytam magam ( : de olyan mélyeket, ha láttad az álomcsapdát, na pont olyanokat :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#10) Vakegérke válasza Chaser (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hál' Istennek egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány gyomorrontásom volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Chaser válasza Vakegérke (#10) üzenetére


Chaser
titán

én is...de az durva volt, egyik húsvétkor gyerekként szintén, ezek megmaradtak "szép" emléknek, no meg a melóhelyi tej+szilvalkevár ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12) Vakegérke válasza Chaser (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kényes gyomrúaknak eleve veszélyes a szilvalekvár, hiszen nagyanyáink azt adták, ha szorulásunk volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) Chaser válasza Vakegérke (#12) üzenetére


Chaser
titán

már tudom... :)
sajnos nagyanyám ilyet nem adhatott, néhány éves lehettem mikor eltávozott, nem is ismertem
édsanyámtól' pedig nem kérdeztem rá mit szól a nagy ötletemhez ((( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Volna 1-2 tippem ki lehetett az.. :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#15) Vakegérke válasza Csoffadalom (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem ismerheted, nem cumigyári történet. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) Csoffadalom válasza Vakegérke (#15) üzenetére


Csoffadalom
tag

Akkor ezt benéztem :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#17) Vakegérke válasza Csoffadalom (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem gond. Örülök, hogy itt vagy. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.