Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Nordic válasza Vakegérke (#5) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Amúgy velem is történt hasonló. Mikor vettem a kocsimba előlapi panelt(kellett, hogy a fejegység alatt ne legyen tátongó lyuk, ugyanis a gyári rádióm két fejegység helyét foglalta el), akkor rendeltem mellé még fejegységet meg plusz kábeleket/átalakítókat, amiket javasoltak. 2 napra rá jött egy telefon az ottani eladótól, aki kedvesen közölte, hogy a rendszerükben látta a rendelésemet, és érdeklődött, hogy milyen kocsiba lesz a fejegység. Mikor közöltem vele, akkor egyből örvendezett(ismétlem Ő örvendezett), hogy de jó, hogy felhívott és rákérdezett, mert a 3 átalakító közül 2 nem is lett volna jó, valamint a két kábel amit megrendeltem teljesen felesleges, mivel azokkal rendelkezik az autóm, így ha nem gond azokat lehúzná(ez 3.000Ft-nyi összeg volt), valamint a megfelelő átalakítókat küldené, nem az általam rendelteket, amik megint csak olcsóbbak voltak azt hiszem úgy 1.500Ft-al. Nem győztem a férfinak hálálkodni egyrészt, hogy felhívta a figyelmem a tévedésre, másrészt, hogy megspórolt nekem 4.500Ft-ot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.