Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66) Mr X válasza #19617792 (#65) üzenetére


Mr X
veterán

"egy fejlesztő ír olyat is... ha nem ír, akkor legalább githubon, bitbucketen, akármin lehessen követni mit csinál, mert leírni bármit lehet. stabil és gyors? jó vicc "

A fejlesztő nem a changelogtól fejlesztő, hanem a tényleges munkájától. Ez szimpla kukacoskodás. De még ha nem is fejlesztőnek tekintjük, akkor is állítom, hogy az ő romjai a legstabilabbak.

"a tied is pontosan annyit ér, ugyanolyan elvakult fanatikus vagy, csak éppen a droid irányába. tudom, fáj az igazság ezt beismerni."

Ez sem igaz, nem istenítem a droidot. [link]

"múltkor Maps alatt fagyott merevre, előtte egy szimpla telefonhívást bontott crashelő processel... Angry Birds meg jópéldája annak, hogy Androidra az appok egy jórésze silány munka. meg is értem őket, Androidra fejlesztés nem egyszerű történet, bezzeg WP7-re szögegyszerű és jó is az eredmény. Androidon pl. ne akarj widgetet írni, mert meghülyülsz tőle."

Nem vitattam ,hogy az általad leírt hibák tényleg megtörténtek-e. Azt írtam, hogy nem általános dolgok. Angry Birds szaggat Blade-en? iPhone 3G-n is. 3Gs-en már nem szaggat? A 800MHz-es Ace-en sem. A fejlesztés részéről nem tudok nyilatkozni, nem vagyok hozzáértő.

"azért egy 600MHz-es ARMv6 CPU annyira azért nem gyenge, csak az Android képes megakasztani bármit. persze, egy Dalvik-tól mit várunk... amit meg Java-ban kell programozni, hát az se ismeri az erőforrásokkal való takarékoskodás fogalmát."

A platformra gyenge ezek szerint. Bár továbbra is állítom, hogy a launcher okozza a legtöbb gondot. Mint írtam, launcher csere után nem volt akadozás.

"azért a véletlenszerűen lefagyás, ha csak 1x fordul elő, az komoly gond."

Persze, hogy gond, csak épp nem tudni, mi okozza és egy esetleges hardverhibáért az OS-t okolni nem szerencsés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.