Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mint egy falat kenyér :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) saelin válasza Sirandrish (#1) üzenetére


saelin
veterán

Én csípem az ilyen játékokat. Valami bazinga akcióban 2-3 csoki árából hosszú órákra le tudja kötni az embert és közben jókat röhög rajta. Nálam a mai napig etalon a I'm a Bread című játék, zseniális cucc.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) Sirandrish válasza saelin (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az amikor a kenyér 4 sarkát kellett "irányítani"? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) saelin válasza Sirandrish (#3) üzenetére


saelin
veterán

Igen. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) Béééla válasza Sirandrish (#1) üzenetére


Béééla
őstag

Én megvettem és kipörgettem. Nem a világ legjobb ár-érték arányú játéka volt és sajnos nagyon kurta, de aranyos volt. Kifejezetten tetszett, hogy totál más játék volt mint bármi korábban. Meg kicsit hiányzik a "genyaszimulátor" műfaj a Neightbors from Hell óta, az meg nem ma volt.

Bélabá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.