Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) kikikirly válasza MongolZ (#12) üzenetére


kikikirly
senior tag

Én is ezért szimpatizálok vele, Vega nagyon szépen fog megöregedni.Másik oldalon 780TI DX11 alatt is le van maradva 10FPS körül új címekbe hajdani konkurensétől(290X).970-el is elkezdődött.Új széria megjelenésével egyre kevésbé kapják driverből ugyanazt a Boostot mint az újak, plusz a dokumentációjuk is zárt ami meg a játékkészítő mesteremberek munkáját nehezíti. Am, lassan beérik a DX12 ,Bethesda legtöbb játéka már Vulcannak jön.EA is ebbe az irányba tart,egyedül az Ubisoft vacakol a DX11-el de az ő játékaik nem izgatnak.Igazából a Bethesda játékait szeretem legjobban, Evil Within 1-2,Wolfeinstein 1-2 mindet imádom.
Ubisoftol egyedül a Wildlands inditotta be a fantáziámat, meg is vettem,nem rossz játék de egy komoly gondom van vele.Lopakodós rendszer királyul működik, van tartalom, vizuálisan is OKÉ.
Egyedül a normál lövöldözés harcrendszere rossz.De az csapnivalóan.Érezteti veled a játék hogy lopakodnod kell, mindegyik ellenfél úgy lő mintha mesterlövész suliba járt volna, orba szájba eltaláltnak,szóval tűzharcoknak nincs adrenalin hatás, az egész átmegy tunkoldába. Pedig a vizuális elemeket kidolgozták, am fegyver upgradek jó része is tűzharcoknál hasznos.Megint valaki olyan felügyelte a fejlesztést ki életébe nem játszott számítógépes játékkal...
Mafia 3-ba jól működött a lopakodás, lövöldözős harcrendszer egyaránt.Ami tök jó,mert a lopakodást és a lövöldözést is meg lehet unni idővel,jó ha kedvem szerint variálhatom, kombinálhatom a kettőt.Volt hiányossága bőven, mégis jobban élveztem a vele töltött időt mint Wildlandsal.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.