Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kikikirly


kikikirly
senior tag

Abu, Vega-hoz csak késik a Wunderdriver, vagy már nem is lesz???Fórumokon több helyütt is írják hogy mese volt, nem lesz semmilyen csoda driver.

(#2) b.


b.
félisten

COD WW2-vel is csináltak valamit?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) hajbel válasza b. (#2) üzenetére


hajbel
addikt

Azzal mi volt a baj? Én single alatt nem tapasztaltam semmit.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#4) M.T. válasza kikikirly (#1) üzenetére


M.T.
senior tag

Az én értelmezésem szerint wunderdriver van akkor ha a fejlesztők kihasználjak, de olyan wunderdriver ami magától megoldja a dolgokat nincs.
Mivel az AMDre nem nagyon (kevesebben) szoktak optimalizálni így jó esetben is marad a fej fej mellett dolog pár játékban az NVIDIA pár játékban az AMD lesz jobb.

[ Szerkesztve ]

(#5) b. válasza hajbel (#3) üzenetére


b.
félisten

Topikjában panaszkodtak rá.[link], régebbi driver downdrage után jó lett[link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) #85552128 válasza b. (#2) üzenetére


#85552128
törölt tag

Van pár játék amivel baj van, többnyire "csak" kisebb grafikai hibák (a SWBF2 bug is max részben lett javítva...) és részben orvosolható bizonyos grafikai opciók lejjebb vételével, de van ami el se indul pl. a DX9-es C&C játékok (Tiberium Wars, Red Alert 3 és kiegek), Witcher 1 ami eddig név szerint volt említve, de gondolom lesz több is.

[ Szerkesztve ]

(#7) Shreky


Shreky
tag

Valami gebasz van ezzel. Az új 17.40-es chipset driver kitömöríti magát, és megáll a telepítő. Ha bezárom és elindítom kézzel a telepítőt, akkor sem csinál semmit. A 17.12.2 GPU driver meg telepítéskor lefagyasztja a gépem, és csak a reset segít, úgyhogy mindkettőből ment vissza az eggyel régebbi, azzal nincs gond. A bónusz hogy a hiba report oldal sem megy. :(

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! :D

(#8) AnonyX


AnonyX
tag

Ti bírjátok állítani az overlaynek a billentyűkombinációját? Nekem beállt a Crtl+Shit+o ra és nem lehet átállítani.

(#9) Duck663


Duck663
őstag

Látszik, hogy már mindenki a karácsonyra készül, ezer sebből vérzik, ami eddig jó volt az sem megy. Plusz még a játékok is fagyni kezdtek. A Division 2 perc után kékhalálba adja meg magát.Az előzővel nem volt gond. A teljesítménymonitorozás el sem indul, ha kilépek az asztalra a Radeon Software leáll.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#10) Cathulhu válasza kikikirly (#1) üzenetére


Cathulhu
addikt

Nem lesz csodadriver, legalabbis abban az ertelemben, hogy tegnaprol mara +15% teljesitmeny. Folyamatos javulasok lesznek, vannak, de nem csak driver, hanem jatek patchek formajaban is, aztan idovel valoszinuleg osszejon a novekedes, de mint kiderult, nem lesz varazsutes szeruen aktivalva driverbol a hianyzo funkciok, mert mar nincsenek. Szepen fu alatt bekerult minden ami kellett, de jatek oldali tamogatasra is szukseg van.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#11) kikikirly


kikikirly
senior tag

Tiszta bolondok Radeonnál. Inkább kus*oltak volna az egészről,oszt ha sikerül universalisan Driverből megoldani a dolgot bejelentik meglepetésként, mindenki örül, és olyan ingyen Hypot kapnak hogy csuhajja.Ha meg úgy alakul ahogy alakult, nincsen csalódás,nincsen számonkérés.Pedig tetszik a Vega még evvel együtt is, am nem fér a fejembe h tudnak non-stop ilyen öngólokat rúgni.. :(

UI.: Köszönöm mindannyitoknak a gyors választ. :R :K

[ Szerkesztve ]

(#12) MongolZ válasza kikikirly (#11) üzenetére


MongolZ
addikt

Az általad leírt taktikát vetették be évek óta. Nem jött be. Az AMD kártyák a hónapok, évek során folyamatosan jöttek felfele az nVidiához képest. Mégsem emlékszik rájuk senki.
Én megértem őket.

(#13) ceripapa


ceripapa
aktív tag

Hát még mindig nem rakom fel ezt sem XD csak csökkent a teljesítmény az előzőben 460 alatt warhammer 2-ben :( .

[ Szerkesztve ]

(#14) kikikirly válasza MongolZ (#12) üzenetére


kikikirly
senior tag

Én is ezért szimpatizálok vele, Vega nagyon szépen fog megöregedni.Másik oldalon 780TI DX11 alatt is le van maradva 10FPS körül új címekbe hajdani konkurensétől(290X).970-el is elkezdődött.Új széria megjelenésével egyre kevésbé kapják driverből ugyanazt a Boostot mint az újak, plusz a dokumentációjuk is zárt ami meg a játékkészítő mesteremberek munkáját nehezíti. Am, lassan beérik a DX12 ,Bethesda legtöbb játéka már Vulcannak jön.EA is ebbe az irányba tart,egyedül az Ubisoft vacakol a DX11-el de az ő játékaik nem izgatnak.Igazából a Bethesda játékait szeretem legjobban, Evil Within 1-2,Wolfeinstein 1-2 mindet imádom.
Ubisoftol egyedül a Wildlands inditotta be a fantáziámat, meg is vettem,nem rossz játék de egy komoly gondom van vele.Lopakodós rendszer királyul működik, van tartalom, vizuálisan is OKÉ.
Egyedül a normál lövöldözés harcrendszere rossz.De az csapnivalóan.Érezteti veled a játék hogy lopakodnod kell, mindegyik ellenfél úgy lő mintha mesterlövész suliba járt volna, orba szájba eltaláltnak,szóval tűzharcoknak nincs adrenalin hatás, az egész átmegy tunkoldába. Pedig a vizuális elemeket kidolgozták, am fegyver upgradek jó része is tűzharcoknál hasznos.Megint valaki olyan felügyelte a fejlesztést ki életébe nem játszott számítógépes játékkal...
Mafia 3-ba jól működött a lopakodás, lövöldözős harcrendszer egyaránt.Ami tök jó,mert a lopakodást és a lövöldözést is meg lehet unni idővel,jó ha kedvem szerint variálhatom, kombinálhatom a kettőt.Volt hiányossága bőven, mégis jobban élveztem a vele töltött időt mint Wildlandsal.

[ Szerkesztve ]

(#15) hajbel válasza kikikirly (#14) üzenetére


hajbel
addikt

Viszont a far cry 5 is Ubi és ott lesz packed math fp16. Mondjuk ettől még AC Origins alatt szívok rendesen DX 11 alatt Vegával, bár ahogy a topikot elnézem, az nvidiások is sívnak vele.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#16) kikikirly válasza hajbel (#15) üzenetére


kikikirly
senior tag

Jó hogy mondod,Far Cry 3-4-et szeretem.Várom is az 5-öt, általad mondottak alapján Radeon barát lesz.Ezek szerint ha lassan is,de váltanak a legacy Api-król.Kössz az infót.
AC motorjával ideje bajok vannak PC-n,Abu írta valahol hogy konzolon modernizálták Origins engine-jét, csak bas*nak átportolni DX12-re.DX11 alatt meg nem működnek a Featurok.
Far Cry 4 270X/950GTX is jól játszható Highon,szóval ha megerőltetik magukat tudnak optimalizálni. :R

[ Szerkesztve ]

(#17) hajbel válasza kikikirly (#16) üzenetére


hajbel
addikt

Olyannyira, hogy FC 5-ben lesz a legtöbb Vega fícsör leprogramozva.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.