Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rudymester


rudymester
senior tag

Már nagyon ideje volt a készülékpaletta színesítése. Jó a kezdés, de jöhetnének az Androidos LG és SE telók is.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#2) koxos:8]


koxos:8]
senior tag

Itt volt az ideje.
kellenek az lg-k. :((( :C

(#3) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

Kíváncsi leszek a Samsung árára...

(#4) skrabi


skrabi
senior tag

Elsőként a telenorhalmai üzletben lehet majd kapni.

[ Szerkesztve ]

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#5) roti86


roti86
őstag

A 3 szolgáltató közül a telenornak a legszegényebb a készülékkínálata, ráadásul oda kerülnek be legkésőbb a kapható készülékek. Arról nem is beszélve, hogy kártyás csomagban annyiért mérik őket, mintha kártyafüggetlenül megvennéd őket... + a netcsomagok is drágák ahhoz képest mennyi adatforgalmat nyújtanak.. több rossz most nem jut eszembe :D

Bár én is telenoros vagyok, de tényleg jó lenne ha több készülékből lehetne választani, kellenek az LG és SE telók. Kváncsi leszek mikor lesz Lg Optimus One P500 a telenornál.. most ez a készülék jön be leginkább.

(#6) TomWexX


TomWexX
addikt

Jó lesz a telenor harmadiknak is! Szerintem a T és a Voda sokkal nagyobb szolgáltatók! Szerintem...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#7) markymarky válasza TomWexX (#6) üzenetére


markymarky
csendes tag

Dehogy is!! Ha durván nézzük nem tizedestörtekre akkor a T-mobilnak kb.5 millió,a Telenornak kb.3 millió,a Vodának 2 millió előfizetője van..... Persze ez ,,nem igaz" mert a Tmo-nak nem éri el az 5 milliót,a Telenornak meg sokkal több 3 milliónál... :)

Én is Telenoros vagyok,szerintem iszonyatosan kicsi a kínálat,nincs igaz mi közül választani... A Tmo amiket felvesz a kínálatba azt Voda 2-3 nap múlva veszi fel,és mindig azt várom hogy mikor bukkan fel a Telenor neve... Bővíteni kell a kínálatukat. Én optimista vagyok ebben a témában,mert most elkezdték a ,,NAGY ANDROIDOS PORTFÓLIÓ"-jukat,így remélem hogy elkezdenek áramlani a készülékek...

(#8) roti86 válasza markymarky (#7) üzenetére


roti86
őstag

Reméljük a legjobbakat + azért a Galaxy S akciójuk se kutya :))

(#9) waterphone válasza roti86 (#5) üzenetére


waterphone
tag

Egyetértek teljes mértékben.
Sokszor szinte dühítőnek éreztem, hogy a Telenor mennyire lassan reagál a
készülékkínálatot illetően, illetve sokszor sehogyan sem reagáltak.

Lg Optimus One P500-ra jómagam is nagyon kíváncsi vagyok, és azt hiszem így karácsony előtt ideje, hogy ezek a jó középkategóriás készülékek nagyon baráti áron kerüljenek a kínálatba.
Mert az is vicces, hogy a Telenor hűségakciós árai nem egyszer magasabbak mint a független árak független boltokban...

(#10) Probber


Probber
őstag

Kíváncsi lennék az SE X8 / X10 kártyás árazására, remélem hamarosan ezek is felkerülnek a listára...

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#11) BenceShearer


BenceShearer
aktív tag

Telenor...az egész készülék lista egy vicc....

Van, amit annyiért adnak egy év hűséggel mint függetlenül a boltban.....

Vagy ott volt a Spica....83 volt Praktikumban, mikor függetlenül újonnan 60 se volt már....vicc az egész cég....

A mobilnet árakról meg már szót sem ejtek.....

Én Telenoros vagyok, de ha nem lenne spéci előfizum már rég léptem volna......

[ Szerkesztve ]

(#12) roti86 válasza BenceShearer (#11) üzenetére


roti86
őstag

Én is csak azért vagyok telenoros, mert 4-en vagyunk egy flottában és nem az én nevemen van a fő előfizu. Ha az én nevemen lenne már valószínűleg nem lennék kék szolgáltatós, hanem inkább vodkafonos. :))

(#13) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Én amikor megvettem a Galaxy S-em pont akkor ment be a telenor üzletbe az LG képviselő embere és hozott egy LG Optimust mutatóba hogy hamarosan lehetlessz kapni a telenornál,és hogy nézzék meg.(Az pont rózsaszín teló volt,de úgyemlékszem sötét színben lessz elérhető :)) )
"De azt én is érdekesnek találom hogy miért nincs forgalomba a Telenornál Sony E,és LG.. :F ")

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#14) Ceree


Ceree
senior tag

Nem vagyok ideges, fő a nyugalom... November 1-én (!) kaptam a levelemre választ, melyben érdeklődtem Sony Ericsson készülékek után.

"Háttércsoportunk információi alapján, határozatlan időre a Telenor Magyarország ajánlatában nem szerepelnek Sony-Ericsson típusú készülékek."

Emiatt lekértem Galaxy 3-ra a flottás engedélyt (sajnos szükséges), és ma(!) mentem volna megvenni. Erre olvasom, hogy megjelennek a SE-k. X8-at szerettem volna igazán, főleg mióta fix rá a 2.1 is. Most mi a fene legyen? :@

Másolat_eredetije

(#15) BenceShearer válasza Ceree (#14) üzenetére


BenceShearer
aktív tag

Jellemző.... :W

Ez olyan Telenoros......

Én több mint 10 éve vagyok előfizetőjük, és van kemény 3000 Ft bónuszom, amit beválthatok! Micsoda hűség akció!

Na de ez nem a Telenor fikázó topic.....talán most itt a lehetőség, hogy felvegyék a 21. század ritmusát.....bízzunk benne!

(#16) TomWexX válasza markymarky (#7) üzenetére


TomWexX
addikt

Én világszinten gondoltam hogy a telenor a 3 közül csak a harmadik! Magyarországon úgy van ahogy mondod, mivel a pannon régebb óta van itt mint a voda, és az emberek hűségesek (én nem voltam az)! :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#17) aram01


aram01
nagyúr

rájöttek hogy olyat is kéne árulniuk,amit keres a nép? :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#18) markymarky válasza TomWexX (#16) üzenetére


markymarky
csendes tag

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_mobile_network_operators
Csak nézd meg hogy megtörjem a világnézetedet.... :P
Mert ahogy látszik itt Mo.-on pont fordítva van mint a világban. A 3 közül a voda az első a Telenor a második,a T csak a harmadik!

[ Szerkesztve ]

(#19) TomWexX válasza markymarky (#18) üzenetére


TomWexX
addikt

Akkorjólvanakkor!
Most egy világ dőlt össze bennem. :D
De ettől még a Telenor kínálata a legsz*rabb a 3 közül. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Remélem a Mobil Aréna nem feledkezik meg a Sony Ericsson újbóli bekerüléséről a Telenor kínálatába.

Már tegnap jelentek meg hírek (és ma is), hogy mától a Sony Ericsson Xperia X10 mini pro és az Xperia X8 kapható a Telenornál.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.