Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Akkor jöhet az összes többi is hisz a Tré meg azt a benyomást kelti, hogy TV nélkül lehet a barátok közt záró részeit nézni..! :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2) TheProb válasza Micsurin (#1) üzenetére


TheProb
veterán

Nagyon elkezdte valamiért szúrni a lobby (A többi aljadék ISP) szemét a DIGI... :U

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3) Viper26 válasza TheProb (#2) üzenetére


Viper26
nagyúr

Gondolom ezt is be akarják olvasztani a Mészáros Kft-be. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#4) Jose73


Jose73
tag

Ajjaj, ez már tényleg a miért van/miért nincs rajta sapka kategória.

(#5) Narxis


Narxis
nagyúr

Itt az ideje, hogy az EU beavatkozzon és jól szájba verje ezt a GVH nevű gittegyletet! :W

Thanos was right.

(#6) KTU


KTU
addikt

Ez kb. mint, "a macskát ne tedd a mikróba".

Vagy pl. "gombos" butatelefonnal nem megy a 4G vagy 5G.
Lehet elkezdeni megfogalmazni az eljárásindítást a többi szolgáltató felé is.
:U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#7) user12


user12
őstag

Ez baromság.
Ilyen alapon bármelyik szolgáltatót perbe lehetne fogni.
Sőt megyek és beperelem a piros logós elektronikai üzletet, mert eladta a gémer laptopot és egy játék nem indult el rajta.
Tiszta vicc....makarisztán 2020 :O :W

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#8) #68216320


#68216320
törölt tag

Sőt, ez fránya DIGI azt is elhallgatta, hogy számítógép is kell hozzá és áramot is nekem kell megoldanom.
És még "hogyan használjuk a számítógépet és az internetet" tanfolyamot sem csinál csak magyaráz valami ide-oda dugós csatlakozókról.
Szerintem büntessük meg ezért is, jó?

(És milyen név már az, hogy DIGI??? Legalább 'tele' vagy 'fon' szó lenne a nevében. Ezért is járna bünti, nem?)

(#9) Fred23


Fred23
nagyúr

Nagyon lelkesek, kár, hogy a közmédia közmédiaságának vizsgálata nem az ő feladatuk!

(#10) Penguin95


Penguin95
senior tag

Ha jól emlékszem, 2014 óta vagyok Digi ügyfél. Mikor megkötöttem a szerződést a gigabites csomagra, ott szerepelt benne, hogy a kérdéses sebesség eléréséhez szükszég van olyan eszközre, ami ezt ki is tudja használni. A pontos paraméterekre nem emlékszem, a szerződést meg most lusta vagyok előszedni, de ott voltak a papíron. Akkoriban ezt a szintet még nem érte el a gépem, de azért felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol az első kérdésük az volt, hogy van-e megfelelő eszközöm egyáltalán. Ezek után mondanám, hogy meglepne ha ezt elveszítenék, de elnézve a hazai helyzetet, már készíthetik is a bírság összegét utalásra.

(#11) nyogo83 válasza TheProb (#2) üzenetére


nyogo83
senior tag

Nezz ra a januarban indulo Digi Mobil elofizetesi dijara es az abban foglaltakra, valamint probalj hasonlot keresni a T-Voda-Telenor szentharomsagnal hasonlo aron.
Valamit tenni kell, mert ez mar turhetetlen, hogy olcsobban akarnak barmit szolgaltatni.

(#12) nfsu17 válasza Penguin95 (#10) üzenetére


nfsu17
veterán

Ott van feketén fehéren a weboldalon, hogy mi kell a nethez...cpu, ram, win, stb.
4 éve is ott volt (valóban), mikor én szerződtem.

A vezetéknélküli részt meg nem is értem...a digit miért érdekelné, hogy neked milyen wifis routered van? Ők a vezetékes netet adják.

(#13) joey04


joey04
titán

Helyes. Igazából sokaknak még akkor sincs meg a garantált sem, ha az eszközök is rendben vannak. Hatalmas panaszáradat van, és szarnak az emberek fejére.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) #68216320 válasza joey04 (#13) üzenetére


#68216320
törölt tag

... törölve ...

[ Szerkesztve ]

(#15) Jakuu


Jakuu
őstag

Elobb kellene vizsgalgatni a tobbi nagy szolgaltatot, hogy miert is adjak olyan dragan a netjuket.

""Ezek eléréséhez azonban a fogyasztók saját eszközeinek is meg kell felelnie meghatározott technikai követelményeknek, vezeték nélküli internetelérés esetén emellett olyan router beszerzése szükséges, amely képes a vállalt sebesség biztosítására. Így a vállalkozás feltételezhetően nem – vagy csak időszerűtlenül – tájékoztatja a fogyasztókat a döntésükhöz szükséges, jelentős információkról."

Amugy feketen feheren ott az oldalukon, a technikai kovetelmenyek alatt, hogy mi kell: Minimális igénybevételi követelmények az internetes csomagok sávszélességének teljeskörű kihasználásához:

DIGINet 500 FTTB:

Intel i5 processzor 2,5GHz, vagy ezzel egyenértékű
RAM: 4GB
HDD: SATA 3 - 7200 RPM
Gigabites hálózati kártya

Windows 7 vagy annál újabb operációs rendszer, Linux, MacOS
500 Mbit/s router (opcionális)

[ Szerkesztve ]

(#16) Tschubi


Tschubi
tag

Nekem DIGI tv előfizetésem (is) van. Nem rémlik, hogy a szerződésben benne lenne, hogy tv is kell hozzá...
Tudom, a kettő azért nem ugyan az. :R

(#17) nuke7 válasza KTU (#6) üzenetére


nuke7
veterán

A telekom szépen megcsillagozta:

voda is kiírta szépen :U

nocsak, nocsak... a digi is mintha írt volna valamit :U

akkor most mi is ez..? :F

#13 joey04 : ügyeletes troll teccik lenni?! :D :C

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#18) Micsurin válasza nuke7 (#17) üzenetére


Micsurin
nagyúr

alt="" title=""

https://digi.hu/ajanlat/internet/lan

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#19) janeszgol


janeszgol
félisten

Hát igen. Szerencsére a többi szolgáltatónál csak úgy hasít a reklámban feltüntetett érték...

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20) nuke7 válasza Micsurin (#18) üzenetére


nuke7
veterán

ezért nem értem, hogy miről is szól a cikk? :F
miért akarnak bütetni? :F - de amúgy lehet - sőt valószínű - hogy ez az eljárás nem a büntetésről szól, ez simán lehet jóhírnév rontás.

A fogyasztó csak azt hallja, hogy a GVH megint eljárást indított a Digi ellen, akkor biztos rossz a Digi. Ennyi. Aztán, hogy nem találnak semmit, azt majd hajnali fél3 és háromnegyed három között nyilvánosságra hozzák 4-es betűmérettel egy közelmény függelékében, csillagozva.

Nem csoda, hogy két éve várom a digit, hogy a szomszéd házból elérjen hozzánk is... :(

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#21) joey04 válasza nuke7 (#17) üzenetére


joey04
titán

Digit használok. Ez a véleményem. Ha lesz más szolgáltató, majd váltok. Addig nem tudok mit tenni. Olcsó húsnak...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) nuke7 válasza joey04 (#21) üzenetére


nuke7
veterán

mi a véleményed? Hogy nem tájékoztattak arról, hogy mik a műszaki feltételei az 1000mbit-es csomagnak? :F

Mert ha nem erről beszélsz, akkor azzal fordulj a fogyasztóvédelemhez vagy a digi ügyfélszolgálathoz, de ez a cikk az 1000mbit-es csomag műszaki feltételeiről szól.
(ha meg megszegik a szerződésben foglaltakat nyugodtan bonts velük szerződést - én telekomos vagyok, amint lenne másik szolgáltató váltanék, dehát nem erről szól a cikk - telekomnál hús sincs, nem hogy olcsó, semmilyen :( )

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#23) mjani1172 válasza joey04 (#21) üzenetére


mjani1172
addikt

Nekem mindháromtól van netem.
A diginek az ügyfélszolgálata nagyon rossz, az tényleg botrány. (Még soha semmire nem válaszoltak, soha nem tudtam velük beszélni). De a technika, a sebesség szuper.
A net (nekem tőlük százas van) 120 körül mérem, a le és feltöltést is.
A T és az UPC(voda) 500 as netnél kb 70 a letöltés, 30 körül van a feltöltés.

A T-hez képest (mikor tőlük is 100-as netem volt, a digi előtt) a sebesség kb 10x es, és az ára az ötöde. A probléma a tizede. Viszont a T-nél van ügyfélszolgálat.
A voda mindenben a középszar.

[ Szerkesztve ]

(#24) TheProb válasza nyogo83 (#11) üzenetére


TheProb
veterán

Tudom, amit a CSP részről művelnek a DIGI-vel az még bicskanyitogatóbb.
De eddig az ISP divíziót nem láttam, hogy basztatták volta, most már erre is rá kellett szállni. Bár mióta a DIGI szolgáltat, azóta torony magasan a legjobb ár/érték arányú szolgáltatása van. Sőt, gyakorlatilag a legalacsonyabb árakon adják a legjobb és legmegbízhatóbb netet.

#12nfsu17: A wifi-s résznél már nekem volt szekunder szégyenérzetem... :U

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#25) joey04 válasza nuke7 (#22) üzenetére


joey04
titán

a mostani cikkre fűztem fel, hogy bizony rengeteg probléma van velük, meg is érdemlik a sorozatos büntiket. ha nem tetszik, vegyél prémiumot. pá.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) Penguin95 válasza joey04 (#13) üzenetére


Penguin95
senior tag

Ennek mi köze ahhoz, hogy olyanért vizsgálódik a GVH, amit el sem követett a cég? Nekem se volt épp leányálom, mikor a Digi előtt Telekomos voltam, és 20 percenként fagyott az IPTV, vagy szakadt meg a net (na meg mikor torkom szakadtából ordítottam velük, mikor szándékosan szopattak az előfizetés lemondásánál), mégsem értenék egyet azzal, hogy olyan ügyben büntessék őket, amiben ártatlanok.

Ha minőségbeli problémád van velük, jelezd nekik, vagy ha az nem segít, akkor fogyasztóvédelem, bár amilyen töketlen bandáról van szó, azzal is többre mész, ha kiláncolod magad a Digi székház elé.

(#27) Narxis válasza joey04 (#25) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ja csak nincs igazad. Vodánál sokkal több baj van már hónapok óta.

Thanos was right.

(#28) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom ezt karácsonyi ajándéknak szánta a GVH. Vagy kell a pénz prémiumra. Vagy nem tudom mi ez a hülyeség. :(

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#29) joey04 válasza Penguin95 (#26) üzenetére


joey04
titán

tehát az probléma, ha összevonva van szó negatív dolgokról, hibákról, mert az nem szorosan a topik témája, de az nem baj, ha arról megy a beszélgetés, hogy szegény digit elkaszálják a mészárosék. ami off, ráadásul politika, de nem baj, az mehet (ráadásul minden digi topik erre kanyarodik 5 kommenten belül). nem tudom komolyan venni a kritikádat. de zárjuk rövidre: én nagyon örülök minden digit érintő vizsgálatnak és büntinek, te meg nem. egyezségre meg soha nem fogunk jutni, szóval hanyagoljuk egymást veled is a témában. vagyis én ezt teszem veled is, meg az összes, a digit vehemensen védővel.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) nuke7 válasza joey04 (#25) üzenetére


nuke7
veterán

áhá, értem. Akkor bármilyen cikkhez, amiben szerepel a "digi" szó, oda lehet menni és bármit írni az alapján, hogy milyen tapasztalata van velük az embernek, és nem számít, hogy kapcsolódik-e a cikkhez? És ezért nem kell off-ba rakni, mert a cikk címében benne van a digi..? :D :U :))

https://prohardver.hu/teszt/vedtlen_windows_7_windows_10_game_gigabirsag/ph.html
ide meg írhatom, hogy nem tetszik nekem a net amit a telekom szolgáltat ? :D

https://youtube.com/user/nuke7

(#31) joey04 válasza nuke7 (#30) üzenetére


joey04
titán

felőlem azt csinálsz, amit akarsz, mint említettem nálam mostantól ignore listán leszel. további kellemes fórumozást.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) TheProb válasza joey04 (#31) üzenetére


TheProb
veterán

Iszonyat szemellenzővel és felszínesen nyilatkozol itt a témában és látszólag háttal ülsz a tévének. De azért te beszélsz a magas lóról és flegmázol másokkal. Én is azt javaslom, hogy mielőtt a hülyeséged broadcast-olod, inkább tájékozódj.

Persze tudom, ezennel én is felkerültem a vendetta, ignore és egyéb listáidra. De talán emiatt még elmondhatom a véleményem. :R

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#33) spect80 válasza joey04 (#25) üzenetére


spect80
senior tag

Komolyan kívánom neked, hogy ne legyen 'szerencséd' a upc és a telekom üfszhez és vezetékes internet szolgáltatáshoz.

(#34) tixem válasza joey04 (#25) üzenetére


tixem
addikt

És mégis mi tartozik a prémiumba? A Telekom vagy a Voda? LOL. Más opció meg nem nagyon van. Telekomnál ügyfél is voltam, később még dolgoztam is náluk, mint call centeres. Szegeden mai napig a sz@ros koaxukat foltozzák, olyan is. Heti rendszerességű globál hibák, sőt előfordult, hogy hetente többször is, kisebb-nagyobb ideig. Szintén Szegeden vettem igénybe a szolgáltatásukat, egy idő után már gyorstárcsázón volt a 1414. És ez csak egy város. Óbuda szintén minden második-harmadik nap elszállt. A lista hosszú. Az elavult, lassú, folyamatosan meghibásodó eszközeikről nem is beszélve.

Aztán végre bejött a DIGI a lépcsőházunkba az FTTH-val és azóta érdekes módon megszűntek a hibák. Negyedik éve van 1000-es netem tőlük + tv + telefon. A net hasít, nem szakadozik, nincsenek heti rendszerességű globál hibák, a tv-hez végre nincs mindeféle fiszemfaszom doboz és az ONT is normális, nem úgy, mint a Telekomos Sagem rettenetek. Egyszer kellett kapcsolatba lépnem az ügyfélszolgálatukkal panasz miatt, mert nekem se ment egyből az 1000 pedig hardver bőven megvan hozzá. írtam egy e-mailt az ÜFSZ-nak, ugyanis gyűlölök telefonálgatni. Még aznap válaszoltak és egy IT-s fel is hívott tőlük, ahol 1 perc alatt rájöttünk a megoldásra és kizártuk a szolgáltatás hibáját, majd adott tippet mit állítsak be a pc-n ahhoz, hogy menjen az ígért sebességgel. Úgy is lett. Nekem teljes mértékben pozitív tapasztalatom van velük. Ja és mindezért nem fizetek 6000 Forintot. Ugyanez a pakk a Telekomnál ma listaáron lenne 14 ezer, amire nagy kegyesen ráqrják a területi kedvezményt a versenytársi jelenlét miatt (khhhm Digi), amit hivatalosan nem kommunikál az ÜFSZ, ugyanis ahol nincs komoly konkurencia (megintcsak Digi) ott bizony lóf@sz jár, nem területi kedvezmény. Ott a szerencsétlen ügyfelek a listaárat kénytelek becummantani. Ki lehet próbálni, amíg nem ír be szolgáltatási címet az ember, addig a listaárat látja. Amint a rendszer megrágja a címet és úgy látja van konkurencia ergo területi kedvezmény jogosult, ott egyből levág belőle valamennyit, nekem így lenne 11 ezer. Egy a lényeg, meg van vezetve rendesen az ember, miközben azt hiszi milyen jól járt. Visszatérve az árra, 11 ezer lenne tehát ugyanaz a csomag ami a Diginél, ráadásul ED3 koaxon. Ja, és egy egy tv-vel, a második tv-re a beltéri egység + 870 pénz. Nevetséges. Az ügyfélszolgálatuk is okádék, tudom, ott dolgoztam egy évig. Ha nem hiszed el, az már nem az én bajom.

Persze ettől még másnak lehet a DIGI-vel küzdelmes a viszonya, de mint ex call centeres mondom, hogy nyilván a negatívumok vannak kiragadva mindenhol, mert az elégedetlen ügyfél nagyon önérzetes tud lenni, illetve mindenhova is szétkürtöli, hogy a szolgáltatója mekkora fos, miközben az elégedett ügyfél nem szól egy szót sem sehova és legfőképp nem hívogatja az ügyfélszolgálatot, mert nincs rá oka. Elégedett ügyféltől elenyészű mennyiségű feedback érkezik, ellenben az elégedetlennel. Elég csak egy pillantást vetni a nagy szolgáltatók facebook oldalán a posztok alatt lévő kommentekre. Csak a köpködés megy kivétel nélkül mindnél. Ez a nagy átlag. Szóval ha azt hiszed bármiben is prémiumabb bármelyik szolgáltató a Diginél van egy rossz hírem.

És akkor a mobilnetemről egy szót sem ejtettem, az meg a jóféle Telenor Hello Data, aminek szándékosan vágják meg a sebességét lassan olyan mértékben, hogy stabil 4G mellett is van, hogy nem töltenek be oldalak, miközben a Telekomos céges kártyára váltva hogy, hogy nem megszűnik ez a jelenség, készülékhiba kizárva. Cseréltem sim kártyát is már, semmit nem változott. Nem tudtam hova tenni a dolgot.
Aztán kaptam egy fülest egy Telenoros dolgozótól, hogy egy, a szolgáltató oldaláról tudatos szivatásnak esett áldozatul minden Hello Datás, persze ismételten nem kommunikálják hivatalosan, még a dolgozóik felé sem, holott a customer feedback egyértelműen erről tanúskodik. Aztán elkezdett hívogatni a sales csoportjuk, hogy ugyan váltsak már drágább csomagba, amiben nincs korlátlan net, de elég lesz nekem a 100 giga is, meg amúgy is ez milyen jó lesz nekem. Diszkréten elküldtem a búsba a jóembert, azóta nem hívtak, valszeg felfogták, hogy nem kajálom be a szarabb csomagot drágábban (inkább szívok még vele egy darabig és ha más út nem lesz, akkor jön a drágább csomag, de másik szolgáltatónál az 100%).
Na itt összeállt a kép, továbbá megerősítést nyert bennem is az a szintén belsős infó, hogy sajna a Telenor elszámolta anno magát, túl olcsón adott korlátlan adattal rendelkező hangalapú csomagot, majd egy huszáros vágással kivezette a piacról, de persze a meglévő ügyfelek továbbra is használták a szolgáltatást, sokan erről neteztek otthon, sokszor TB-os forgalmat generálva. Hozzáteszem megtehették, mivel a szerződési feltételek megengedték. 6 ezer Forint volt a Start csomagjuk egyébként és a legtöbben ebbe ugortak bele, én is. Ott b@szták el elsősorban, hogy mindezt hűségidő nélkül hozzávágták bárkihez. Szóval elszámolták magukat, de ahelyett, hogy férfiasan viselték volna a hülyeségük következményét, elkezdték szopatni a megmaradt ügyfeleiket a sávszél korlátozással, hogy másik csomagba kényszerítsék őket, olyanba, ami már a szolgáltatónak is megéri. Mi ez ha nem görénység? Persze mivel még dolgozói szinten sem hivatalosan kommunikált dologról van szó, így nem is kérhetőek számon sem, de az összes hello datás ügyfél sebességproblémával keresi fel az ÜFSZ-t. Más csomagoknál ilyen probléma nincs. Érdekes dolgok ezek. Nesze neked prémium szolgáltatás :U

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#35) togvau válasza joey04 (#21) üzenetére


togvau
senior tag

nem hiszem. Ahol digi van, ott van másik szolgáltató is...
Olcsó húsnak nem híg a leve, erre gyönyörű példa a Digi. Megváltás volt majd 20 évnyi T-etveskom után, harmad annyiért, nagyságrendekkel gyorsabb net, és jobb és több TV, kevesebb kiesés :)

Digi mobil 1-1,5 mbyte/sec itt 3mhz sávon, vodka 100-360 kbyte/sec 10 mhz sávon... hihetetlen géz a vodka is. Ja meg a teleNER is lassabb volt mint a digi mobil :D

[ Szerkesztve ]

hitler, sztálin, micro usb

(#36) spect80 válasza tixem (#34) üzenetére


spect80
senior tag

szerintem a prohardver prémium szolgáltatására gondolt, azzal lehet kommentelőket tiltani

(#37) Derrewyn válasza tixem (#34) üzenetére


Derrewyn
senior tag

A "vegyél prémiumot" arra vonatkozott, hogy PH-n fizess elő prémiumra, tedd tiltólistára őt, és így ne lásd a hozzászólásait.

Szerk. Mire idáig elértem, más is megválaszolta. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39) Penguin95 válasza joey04 (#29) üzenetére


Penguin95
senior tag

...de az nem baj, ha arról megy a beszélgetés, hogy szegény digit elkaszálják a mészárosék. ami off, ráadásul politika, de nem baj, az mehet (ráadásul minden digi topik erre kanyarodik 5 kommenten belül)

Off? Én esküszöm nem értelek. Látod, hogy politikai alapon szopatnak egy céget folyamatosan (most is), ennek ellenére kifogásolod, hogy politikát is érintő hozzászólások születnek? Egyébként de, baj, hogy politikába fullad kb. minden egyes Digi cikk, csak épp a problémát nem mi, fórumozók okozzuk, hanem azok, akik ilyen eszközökkel próbálnak ellehetetleníteni egy céget egy demokratikusnak nevezett országban.

Nem kell komolyan venned amit írtam, én sem tudok így tenni a te megnyilvánulásaid esetén, hisz nem tudod elkülöníteni az általad érzett gyűlöletet a tényektől és a témától. Pláne mivel egyből visszavonultál sértődötten csak azért, mert valaki nem ért veled egyet. De ha neked így jó, akkor nem bánom, van jobb dolgom is mint értelmetlen szájkaratét vívni, és attól sem félek, hogy nyugtalan éjszakám lesz amiért nem ért velem egyet mindenki.

(#40) nuke7 válasza tixem (#34) üzenetére


nuke7
veterán

& #39 ДарСтав hagyd, troll, nem éri meg :N

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#41) yerico válasza Penguin95 (#10) üzenetére


yerico
senior tag

Meglepődnék, ha az eljárás megindításakor még nem lett volna meg az ítélet, akkor meg teljesen lényegtelen, mi és hogyan történt.

(#42) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A vodafone nem kap akkor szintén legalább valami koholt vádon alapuló büntit, amiért beszántja a @chello.hu-s címeket meg a wi-free-t? Vagy az semmilyen havernak nem köp bele a levesébe, így nem számít?

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#43) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Félelmetesen gusztustalan ez a kormányzati nyomulás :(((
Mindenközben az idei flotta-tender győztes (sajnos), durva hátszelű Telenor 10 év alatt a legszarabb szolgáltatóm, egyértelműen. Hogy a pics@ba van ez már?

Nem mellesleg a gigabit netem az i5 m450 powered, ősrégi laptopomon simán hasít (madzagon persze, nyilván).

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#44) tixem válasza Derrewyn (#37) üzenetére


tixem
addikt

És valóban, ezt benéztem.

Sebaj, ettól függetlenül tartom amit leírtam. Unatkozik az ilyen, vagy nem tudom mi visz rá embereket erre. Napnál is világosabb disznóság ami történik, de feszt csak a digit basztatják kormányzati oldalról, holott a többi sem különb, sőt. Erre ilyen nonszensz hülyeségeket cibál elő, csak azért mert neki éppen nem jött be a digi net és ha neki szar akkor az egész szar ezért meg is érdemlik a sorsukat. Que?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#45) RetepNyaraB válasza joey04 (#25) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Mondjuk nekem messze a legproblémamentesebb szolgáltatóm, de lehet, hogy szerencsés vagyok.
Plusz a taknyukon csúsznak igyekezetükben, ha valamivel fordulok hozzájuk. Ez külön nagy pirospont pl. a Vodafon/upc-hez képest, akik hánytak a fejemre izomból :U

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#46) nyogo83


nyogo83
senior tag

Szamomra az a mai napig erthetetlen dolog, hogy felnott emberek hogy a fenebe nem abban latnak problemat, hogy egy barmilyen ceget kormanyzati hatszellel nagyon atlatszo modon ott probalnak szivatni/akadalyozni ahol tudnak, mert veszelyt jelent az eddig nagy kenyelemben levo cegek szamara.

Ugyanilyen undoritonak es problemasnak talalnam akkor is, ha a T-rol, Vodarol vagy Telenorrol lenne szo.

Akkor pedig vegkepp erthetetlen ez a hozzaallas, ha egy olyan cegrol van szo, ami az arazasaval erdemi versenyt probalna teremteni a piacon, amin vegeredmenyben a felhasznalo csak nyerhetne.

[ Szerkesztve ]

(#47) Boond válasza nyogo83 (#11) üzenetére


Boond
addikt

Már ha szolgáltatnának egyáltalán, a térképükön, egy halvány pötty nem sok annyi nincs erre felé : :DDD :DDD

Kö még neki 5 perc biztos, hogy megfőljön a gúlás... :DDD

(#48) tordaitibi


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Ez mekkora átlátszó szegregáció.
Ha lovat veszek a vásárba, udom hogy kell hozzá nyereg meg lószerszám.
Ha én otthonra egy P3 gépre rendelem meg az 1000-res csomagot, akkor szerződést szegek, vagy hozzám is kijön a GVH..? nemá.
Tiszta Amarika, a macska és a mikró esete.

Nem dicsérem, de.
6 éve vagyok náluk, gond nélkül.
6rongyért gyors net, 50 feletti tv csatorna, és mankó vonalas telefon, 5Ft/perccel. Digist ingyen.
Míg Édesanyám élt, és a 2 fiam nálam lakott, 1 darab modemmel, felár meg +villanyszámla nélkül néztük a tévécsatornákat 4 tévén.
Nem FHD de nem is igénylem, az asszonynak megy háttértévének, oda nem kell 1920x1080.
+4 modem az 80W áramfogyasztás nonstop, az havi 2500Ft plusz villanyszámla, ugye erre senki nem gondol amikor teleszórja a lakását modemekkel?

Nyár közepétől kiváltottam 2 simet tőlük, azóta én és az asszony ingyen telefonálunk és mobilnetezünk, 4 simet lehet kiváltani 1 előfizetésre.
A lefedettség közepes, elfogadható, és folyamatosan fejlesztik.
Ha 2021 Jan.1.-től végetér az ingyenes akció, akkor 200 perc ingyen, felette 4Ft/perc vagy digist ingyen, és 15Gb mobilnet havi 1000Ft lesz simenként.
Wowifi, vagyis ha otthonról telefonálok, ingyé van.
Volte, vagyis a 15 gigába belefér millió perc hanghívás.
Ezt nem tudja semelyik alulüberelni, lásd a témaindító cikket. Valamivel tönkre kell tenni.
Vagyis 1 telefon havi költsége 1ezer FT.
Na EZ szúrja a szemüket.
Ezt melyik mobilszolgáltató tudja..?

[ Szerkesztve ]

(#49) Boond válasza tordaitibi (#48) üzenetére


Boond
addikt

Tutiban annyit beszélsz 300 ft után amennyit csak akarsz :P 0:00-ig... akár megállás nélkül...
A voda, még a 3 közül a legjobb... pont rosszat szúrtál ki...

(#50) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Tré-home nálam rendre eljátszotta, hogy a fos alds net szolgáltatásért, a szerződésben leírt ~3400Ft helyett rendre 3700-3800Ft számlákat küldött....
Ez így helytálló nem... :W

szerk:
Amint lehetett váltottam is, pont Digi-re, optikai netre. (és emlékszem benne volt a tájékoztatóban, hogy az 1000Mbit-hez kell PC/eszköz szinten is cucc.)

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.