Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mostly Harmless


Mostly Harmless
tag

Nekem eddig az összes AIO-m szivárgásmentes volt.

(the cake is a lie)

(#2) Strezi válasza Mostly Harmless (#1) üzenetére


Strezi
őstag

Jaja, ez mitől új szolgáltatás :F

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#3) #72042496 válasza Mostly Harmless (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

A cikkben linkelt Anti-Leak dolgot jelenti, de én is az önmagában mókás cím miatt nyitottam meg a topikot. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) Nergalos


Nergalos
aktív tag

Az nem árt ha nem szivárog..

(#5) flexxx2


flexxx2
őstag

És ha a nyomás tovább nő, és a zsák teljesen össze van már nyomva, akkor ugyanúgy lesz szivárgás kockázat. Inkább raktak volna bele egy érzékelőt ami leállítja a rendszert :F

(#6) Dr. Akula válasza Mostly Harmless (#1) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Mostantól feláras szolgáltatás. :)

(#7) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Valamit a "nem top márkáknak" is ki kell találni hogy el tudják adni a termékeiket....

(#8) Astroboy


Astroboy
őstag

Anti-lik' :DD

(#9) waterman_


waterman_
aktív tag

Megnéztem mi ez az anti-leak. Röviden, beépítettek egy darab gumiharangocskát a radiátorba, tehát a víz tud hőtágulni. De hogy is van ez?
- a gyártók nekiállnak AIO vízhűtéseket gyártani.
- egy idő után folynak mert, kihagyták a kiegyenlítő tartályt és nincs hova hőtágulni.
- nagyon komoly megoldás, nem töltik tele a vízkört.
- mivel nem töltik tele a vízkört, ha rosszul rakjuk fel akkor megpusztul a hűtés, rosszabb esetben az is amit hűtött volna.
- visszaraknak bele egy filléres kacatot, amivel újra működőképessé teszik a koncepciót, kvázi kijavítják a korábbi hibájukat. És ezt innovációként és extra pénzért teszik.

[ Szerkesztve ]

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

(#10) Graphics válasza waterman_ (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lassan 7 éve megy 0-24-ben az Asetek LCLC hűtésem :) Nem szivárog.

Tuti komolyan gondoltad, amit írtál? :D

----

Cikkhez, ez amúgy már létező termék, annyi ,hogy megtolták A-RGB-vel.

L240 -L360 ugyanez már 2 éve.

Mondjuk lényeges infó megint lemaradt, hogy ki gyártja :).

Mert azt lehet tudni, hogy megkerüli az Asetek szabványát, így tudják forgalmazni úgymond jogi akadályok nélkül.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) waterman_ válasza Graphics (#10) üzenetére


waterman_
aktív tag

komolyan gondoltam, ha a pumpa van legfelül és szépen összejöhet benne a levegő, szürcsöl/szárazon fut, akkor simán kinyúlhat/megsülhet. ha a tied nem szürcsöl, akkor jól raktad fel.

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

(#12) Graphics válasza waterman_ (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D Én ezt már annyiszor raktam mindenfelé... Tuti raktam már fel rosszul is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) Találtgyerek válasza Graphics (#12) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Ezek olyan,mint a régi autóknál. Egyszerűbb konstrukció,kevesebb hiba. :DDD

06-3o/9759I39

(#14) #89309696


#89309696
törölt tag

Tehát szarul rakták össze és attól a kőkemény ~20 fokos hőemelkedéstől ami egy ilyenben előfordul már szivárogni kezd. Mert a valóság kb. ennyi.
Nem javítanak a gyártási és összeszerelési minőségen, hanem beraknak egy gumimembránt mert ezt el lehet adni hangzatos fszságként.
Marketing lvl999.

[ Szerkesztve ]

(#15) wattafaka


wattafaka
senior tag

A szivárgásmentes mióta lett feature, és nem alapkövetelmény? :D

(#16) Találtgyerek válasza wattafaka (#15) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Vannak extra gőzfunkciósak is. Rácsöpögnek a meleg GPU-ra és így begőzölik az egész házat. Csak bedobod a cipót és várod a csodát. :DDD

06-3o/9759I39

(#17) #89309696 válasza Találtgyerek (#16) üzenetére


#89309696
törölt tag

A következő generáció ecigi likviddel lesz feltöltve és lehet a gépházból szívni.

(#18) Találtgyerek válasza #89309696 (#17) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Ez sem rossz ötlet.. :C

06-3o/9759I39

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.