Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Na vajon ez is konzolról kerül majd pécére? :)
A kopasznak abban az ingben elég brúszviliszes beütése van.

(#2) - = Zk = - válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


- = Zk = -
félisten

márcsak a piros Marci hiányzik a szájából, és egy az egybe Bruce...:C

ha ez is konzol átirat lesz, attól lesz csak igazán sok "bazdmeg" komment/reakció....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) _Volkovy_ válasza - = Zk = - (#2) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Pedig ha Rockstar, akkor az lesz.
Lásd: pc-s GTA4. fos konzolport, egy egyébként jó játékból

(#4) - = Zk = - válasza _Volkovy_ (#3) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor biza sok "bazdmegek" fognak repkedni szerteszét...
én azért remélem, hogy.... bár ez kb olyan, mint hinni, hogy nem esz meg egy Amazonasi vadon élő krokodil, ha bekened magad friss kecskevérrel :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) Serpiko


Serpiko
addikt

Szerintem nagyot fog ütni a gém az előző részek is jók voltak. Remélem még idén kiadják. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#6) tDr1v3r válasza _Volkovy_ (#3) üzenetére


tDr1v3r
veterán

"Fos konzolport"
Ami minden téren szebb a konzolos változatoknál.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#7) _Volkovy_ válasza tDr1v3r (#6) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

4 patch és ilyen gépigény mellett el is várom.

(#8) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Reméljük nem tolják el a folytatást,és meglesz a szinvonal.
Gondolom majd kicsit több hardvert fog kérni mint a második része mert az megelégedett 200mhzes procival és 64 mb rammal ;]

(#9) Erdei88 válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


Erdei88
veterán

Amikor megláttam nekem is ez jutott eszembe.

Elsó 2 részt imádtam, várom nagyon

(#10) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

jo ok 720p-s kepek, nem kerdes, h konzol-e. amirol 720p-s screenshotok jonnek elozetesbe, annak 90%-a konzol.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#11) tDr1v3r válasza _Volkovy_ (#7) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Eredetileg is szebb volt, a gépigény meg... valamit valamiért ugye...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#12) persil válasza tDr1v3r (#6) üzenetére


persil
nagyúr

Attól, hogy konzolport még nem lesz se szebb, se csúnyább.

Ellenben irányíthatatlan és értelmetlen menü, szar optimalizálás(illetve annak hiánya) és a pc-hez mérten kevés beállítási lehetőség jellemzi.(plusz ezer meg egy apró, de annál bosszantóbb hiányosság, ami mind nem lenne, ha kellő időt fordítanának arra, hogy normális pc-s játékot kapjunk, ne csak egy fostos portolást.)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#13) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Az elmúlt kis időben azért megfigyelhető, hogy a játékok nagy része konzol átirat. Még a crysis 2 is az lett, pedig nem annak indult. Akkor mit vártok ettől a játéktól?
Úgy is onnan írják át, ez van 2011-ben.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#14) BloodyEddie válasza _Volkovy_ (#3) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Patchelni próbáltad már?

(#15) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Biztos hogy a kopasz srác is Max?

(#16) mariobros


mariobros
tag

Reménykedjünk a legjobbakban :)

Üdv: Dani

(#17) CptMisi válasza tDr1v3r (#11) üzenetére


CptMisi
őstag

Ahhoz a gépigényhez szebb grafika is elvárható lenne... indokolatlanul nagy, patchekkel javult, de hibák vannak még...

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#18) robogo81


robogo81
aktív tag

Nem hinném hogy az idén kijönne,de azért még lehet reménykedni.
Az első 2 jó játék volt,a másodikat kiadták konzolra is(ps2 asszem).

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#19) feka007 válasza _Volkovy_ (#3) üzenetére


feka007
nagyúr

"GTA4. fos konzolport"
Mert nem futott maxon a P4-en? Egyébként minden másban jobb lett, mint a konzolos.

(#20) kenwood3


kenwood3
őstag

A régi részek után remélem ez sem lesz csalódás :)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#21) lee56 válasza feka007 (#19) üzenetére


lee56
őstag

Jah, nézd így volkovy, legalább amikor megjelent volt miért többmagosítani :)

Amúgy szinte kizártnak tartom hogy fel tud nőni max3 az elődök szintjére, grafikán kívül.. Bár ne legyen igazam, de jó is lenne :)

No Comment

(#22) Ryder62 válasza feka007 (#19) üzenetére


Ryder62
őstag

"Mert nem futott maxon a P4-en? Egyébként minden másban jobb lett, mint a konzolos."

Nem, hanem mert nem fut normálisan még egy jobb gépen se. A grafika meg már ronda, egy mafia 2 mellett elbújhat, ráadásul a mafia 2 vagy háromszor jobban fut, szóval...

Jah igen hogy ne csak off legyek: Rockstar Games haha. A gta 4 után már nem hiszek a csodákban. Majd max a falat bámulva eléri a 20 fps-t egy i7-es konfigon. :((

(#23) LW válasza Ryder62 (#22) üzenetére


LW
őstag

Futhat nekem egy játék háromszor jobban, ha egy kalap szar, amit végtolsz, boldog vagy és törlöd. :B

(#24) feka007 válasza Ryder62 (#22) üzenetére


feka007
nagyúr

"egy mafia 2 mellett elbújhat, ráadásul a mafia 2 vagy háromszor jobban fut"
Ja, csak Mafia 2-ben nincsen törése meg fizikája a kocsiknak..

(#25) rATdrAgOn válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Ja, igen, értem, a konzol rossz, a pc meg jó nem?

Akkor az elmúlt pár évből pár gém ami jó volt és mégse volt pécére? :) Ja, az nem számít. :)

Az, hogy valami "konzolport" az a crysis2-nél verte ki sokaknál a biztosítékot. És? A pécé soha nem játékra volt tervezve, míg a konzol _IGEN_. Arra van.

Ezt a hörgést soha nem fogom tudni megérteni....

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#26) DMG


DMG
senior tag

A 9. kép azért már jobb kedvre derített. Az már egész Maxes. :)

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#27) nightmare13 válasza rATdrAgOn (#25) üzenetére


nightmare13
senior tag

Értelmezz, ne csak láss. Senki nem mondta, hogy a konzol szar, itt egyszerűen arról van szó, hogy ha már portolnak, fordítsanak rá egy kicsit több időt, hogy ne ilyen rossz átiratokat kapjunk.
Arról meg, hogy a pc nem játékra való, az nem helyes kijelentés. A helyes így hangzik: nem csak arra való. De a játékok az ősidőkben (azaz ez pc-ben még ezelőtt kb 30 éve) ott kezdtek megjelenni, mint a szöveges kalandjátékok pl.

És egyértelműen a konzolok miatt romlott le a PC játékok színvonala, mert hanyagok a portolások, sokszor még a gombok jelölése is megmarad...
És emiatt nagyon is moroghatnak a PC-sek. Ha jó egy konzolport, akkor semmi bajom vele.
Viszont ha belegondolsz, voltak only PC játékok is, amik kitűnőek voltak, és nem jelentek meg konzolra.

Konzolon, ha vennék (nap mint nap játszok szobatársammal konzolon...), only sport és kalandjátékokat tolnék, stratégia, manager játékok, és FPS-t csak pc-n.

Jelenleg abban bízok, hogy a Dungeon Siege 3-at nem sikerül nagyon elrontaniuk, mert akkor egy világ dől bennem össze.

MAX PAYNE-t pedig nagyon várjuk, ha lesz FEAR (az első) színvonalú, akkor tökéletes lesz! (érdekes mód anno az is megjelent konzolon, mégis egy faja játék lett, most miért nem lehet ilyet csinálni...)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#28) Polllen válasza _Volkovy_ (#1) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az 1-2 játékmenete nem sokban különbözik egy konzoljátéktól, így nem hiszem, hogy komoly problémát okozna, ha "csak" port lenne... :U

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#29) _Volkovy_ válasza rATdrAgOn (#25) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Én ilyet nem mondtam. Az irányítás és a hardveradottságok különböznek, de nagyon.
Vagy kontrollerrel jó valami, vagy egérrel+billentyűzettel. A pécés grafika meg egyenesen azért ragadt le egy szinten, mert a konzolok azt tudják, és kész.

(#30) _Volkovy_ válasza BloodyEddie (#14) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Olvasni próbáltál már?
Mondom 4 patch után..

(#31) tDr1v3r válasza CptMisi (#17) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Fél év alatt portolták át... nem tudom hogy ki mit várt tőle, konzolon is szar volt a játék. Gondolom nem kell mesélni a popupot, meg a framerate-csökkenéseket...
Nekem mondjuk elég nagy indok volt a magas gépigényhez a sok szebb textúra, pár új effekt, meg amit kaptatok... de mondom, fél év alatt "ilyenre" portolták a játékot, nem értem hogy miért vártatok sokkal jobb gépigényt. Crysis se ment sz*r gépen... nos itt ugyanez, csak kicsit durvábban elrugaszkodva.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#32) CptMisi válasza tDr1v3r (#31) üzenetére


CptMisi
őstag

Biztos szar a gépem, azért nem ment.... ilyen fos x4 955-4gb ram- 5850 konfigtól nem tudom miért vártam többet... azért a crysis-szal nincs problémám.

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#33) BloodyEddie válasza _Volkovy_ (#30) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Igen, ezért nem értem hogy mi bajod van még mindig. Miért agresszívkodsz?

Btw. nem igazán értem mi bajuk van a "GTA4 = foskonzolport" pártiaknak, nálam pc-n jobban fut a játék mint boxon, és szebb is. Persze nyilván a patchelt verzióra gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#34) LW válasza BloodyEddie (#33) üzenetére


LW
őstag

Irányítás és játékmenet is teljesen jó sztem. (Igazi GTA xD) :K
Vannak itt-ott kellemetlen (pl. textúra) bugok, de az nem a konzolok miatt van.

szerk: viszont az, hogy előbb a butított verziót csinálják meg konzolokra és utána félévmúlva PC-re, az már igen is BŰN :Y

[ Szerkesztve ]

(#35) BloodyEddie válasza LW (#34) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Azzal egyetértek persze, az első verzió nálam is borzalmas volt, félre is dobtam az egész játékot, és a sokadik patch után kezdtem újra játszani vele, és úgy már sokkal jobb volt.

Tisztázzuk a trollkodás elkerülése miatt, nem azt mondom hogy az elfogadható ha egy játék csak a sokadik patchel lesz játszható! De kijavították, kész, lépjünk túl rajta.

(#36) _Volkovy_ válasza BloodyEddie (#33) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

4 patch és ilyen gépigény mellett nem egy jó port..

felizgat az avatarod, és izgatott állapotban agresszívvá válok. mégis miért??
nem agresszívkodom:)

(#37) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Ez nem Max. Talán a 9. képen. Nem hiszem, hogy megmarad az eredeti hangulat, mivel nem a Remedy csinálja.

(#38) Ryder62 válasza _Volkovy_ (#36) üzenetére


Ryder62
őstag

Hát ezen hangosan felröhögtem! :C

(#39) _Volkovy_ válasza Ryder62 (#38) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

:D

(#40) BloodyEddie válasza _Volkovy_ (#36) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Tudtam ám hogy Kerrigan jó választás volt :D

(#41) _Volkovy_ válasza BloodyEddie (#40) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

ó béjbe, de még mennyire :D

(#42) DMG válasza nightmare13 (#27) üzenetére


DMG
senior tag

Ami a Játékipart illeti, én fordítva tudom, PC-n csak utóbb jelentek meg játékok, teszem azt a Commander Keen, ami Super Mario-nak indult, csak a Nintendo hallani sem akart PC-s portról, mert a PC nem arra való, hanem irodai munkára. Ettől még persze kiforrta magát, és erőssen kétlem, hog yaz a sok 50-100 ezres VGA az Office miatt gördül le a gyártó sorról., szóval hagyjuk már ez ta PC nem játékra vóaló idétlen téves közhelyet.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.