Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Puma K


Puma K
veterán

Aki nem tud-akar mod-olni az készen megveszi pl ezt.

Ez egy szobadísznek sem utolsó.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

Akármilyen jól néz ki,az akkor is átverés kategória. Nem tudom melyik művészpalánta találta ki hogy készítsenek belőle1000db- os limitált példányszámba.Kiállítási,koncepció darabnak jobb lett volna meghagyni.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) Astroboy


Astroboy
őstag

A címből kimaradt egy szó. ;)

A design nekem tetszik, szerintem kicsit olyan, mint egy Alien tojás instrumentális kiadásban.
A hűtésre kiwi lennék, pontosabban annak hatékonyságára. Ennyi réssel mindig lesz valamennyi huzat, de mint tudjuk a nyitott házaknak pont ez a rákfenéje, vagyis, hogy a meleg levegő útját nehezebb megtervezni.

(#4) prabhu


prabhu
senior tag

:Y :))
Kb. ennyi.

(#5) koxx


koxx
MODERÁTOR

Instant get.
Amúgy rohadjon rájuk, ha 10k usd-be fog kerülni akkor elvárnám, hogy ne aluból hanem minimum titánból legyen. :))

(#6) a2d2


a2d2
addikt

Ennyi pénzért legalább nem rezonál be :DDD

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#7) Pécsi gyerek válasza a2d2 (#6) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Hja, nem rezonál majd.De hogy olyan poros lesz pár hét alatt mint a fene az tuti. :U

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#8) D.Va


D.Va
senior tag

Olyan mint egy idegen bolygóról szármaró harcos sisakja amit pofon vágtak és elhajlott... :U
Amúgy szép. :D

(#9) RacePrivat95


RacePrivat95
lelkes újonc

Durvaaaa :Y :C

(#10) SP!T


SP!T
addikt

Szerintem ez úgy néz ki, mint egy hányás... Drága hányás...

There's a device that I've been using called a whoop.

(#11) abridabri


abridabri
veterán

Ezek is vannak olyan kulonlegesek, csak epp toredek aron :
DEEPCOOL Tristellar
DEEPCOOL QUADSTELLAR
COUGAR Conquer
Inwin elmehet a ....

(#12) D.Va válasza abridabri (#11) üzenetére


D.Va
senior tag

A konstrukciót nézve azért azt a 3 másik házat szerintem sokkal olcsóbb előállítani mint az ilyen hajlított aluminium szerkezetet. Persze nyilván attól még túl van árazva rendesen...

(#13) Amerigo57 válasza koxx (#5) üzenetére


Amerigo57
őstag

+1 :)) :DD

(#14) putti


putti
aktív tag

Kiváncsi lennék ha csak az anyag és munkaköltségeket számoljuk akkor kb. mennyibe fájna. Tudom itt nem ez a lényeg hanem hogy különlegességnek számít limitált darabszámban. Nekem speciel tetszik ez a koncepció, de nem ennyiért. Ha megtehetném sem fizetnék érte ennyit. Ilyen esetekben inkább azon szoktam elgondolkodni, hogy vajon bizonyos emberek tényleg hülyének nézik a vásárlókat vagy teljesen természetes dolog ennyit kérni érte és arra alapoznak hogy van akit meg tudnak etetni ezzel. Persze ha van rà igény ennyi pénzért én azt is elfogadom mert nem vagyunk egyformák és másképpen gondolkozunk/más szemszögből látjuk a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#15) csongi


csongi
veterán

Remelem plusz 5 ezer dollar kornyezetvedelmi dij is terheli a vegen pluszba. Csak, hogy a snobbsag is hozza jaruljon a baromsag kategorias kornyezet szennyezeshez.
Boven elegendo lenne megvarni a 3d nyomtatast.

(#16) Chaser válasza Puma K (#1) üzenetére


Chaser
titán

10k $-ert olyan egyedit kapsz ami le is pippant, aztan megkerdezi, h johetnek a malaj qrvak?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#17) Synthwave válasza abridabri (#11) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egen. A fehér Tristellar all time favorit.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18) Helsing


Helsing
aktív tag

Jól mutat majd az asztalom alatt a kuka mellett.
Átrámolom bele a régi p4-es konfigomat a vargánés táppal oszt mehet a Pacman.

(#19) RacePrivat95 válasza Helsing (#18) üzenetére


RacePrivat95
lelkes újonc

Vargáné.. :Y A sátán maga..

[ Szerkesztve ]

(#20) Astroboy válasza RacePrivat95 (#19) üzenetére


Astroboy
őstag

Nem, az a társa volt. :DDD

(#21) tibaimp válasza Pécsi gyerek (#7) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Pont ezt akartam írni. Egy álom lesz majd takarítani!
Mondjuk, aki ilyet vesz, annak van külön személyzet erre, szóval.....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22) #07041792


#07041792
törölt tag

Ennyiért lehetne karbon.

Chaser: utána már minek? :D

[ Szerkesztve ]

(#23) Puma K válasza tibaimp (#21) üzenetére


Puma K
veterán

Aki ilyet vesz az nem egy poros lyukban lakik...

Sőt ha mást nem olyan szigetelése van a házának-lakásának ami miatt külön szellőztető berendezése van ami folyamatosan cseréli a levegőt.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#24) #72042496


#72042496
törölt tag

Nekem ez valamiért nagyon tetszik, szerintem marha jól néz ki. :)

Google képkeresőben "élő" képet is találni róla. Ahogy látom, feketében is létezik. (Lehet aztán, hogy tetszőleges színben előállítják, passz. Ennek nincs időm utánaolvasni.)

[ Szerkesztve ]

(#25) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Elképesztő,hogy erre van igény. Gyakorlatilag egyetlen PC házzal szembeni követelményt sem teljesít a dizájnon kívül.

(#26) #16939776


#16939776
törölt tag

Edzett üveglapot a tetejére téve dohányzó asztalnak sem lenne utolsó. Nem rondítanám el PC alkatrészekkel. ;]

(#27) ígyvanferi válasza csongi (#15) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Merthogy?

(#28) Chaser válasza #07041792 (#22) üzenetére


Chaser
titán

Levesbop se egyet, meg masodikbol se, deaszeetbol meg hajaj ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29) #07041792 válasza Chaser (#28) üzenetére


#07041792
törölt tag

Ja, hát aki még fiatal :))

(#30) Chaser válasza #07041792 (#29) üzenetére


Chaser
titán

Ha lassan 40 annak szamit akkor mindenkepp ( : az biztos h nem en szoktam mondani, h most mar nem birom (((( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31) opr


opr
veterán

Amugy, valami muvesz el tudna magyarazni nekem ezt most, kijavitani, ha esetleg tevedek?
Marmint, mostanaban ugy latom, hogy:
- Hajlitott vas == organikus dizajn
- Derekszog, vagy siman egyenes vas == indusztrialis dizajn

Ez most komolyan ennyi? Merthogy En ugy tudtam, hogy az organikus dizajn az az, amit a termeszet ihletett, de a termeszetben igy (mint ez a gephaz) kinezo basz nincs, max miutan elutottek...
Meg a kereknyom is ott van. :O

Amug biztos van olyan kornyezet, amiben disznek szep, de hogy szamitogephaznak nem hasznalnam, az biztos.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#32) RacePrivat95


RacePrivat95
lelkes újonc

Ennyiért minimum főzni is tudjon.

(#33) csongi válasza ígyvanferi (#27) üzenetére


csongi
veterán

Gyartas technologia...
Sok huho es energia, egy 42Kg valamiert.
Es a legdurvabb, hogy mind az 1000 db el fog kelni.

(#34) Synthwave válasza Astroboy (#20) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#35) VinoRosso válasza opr (#31) üzenetére


VinoRosso
veterán

A dupla helixet formázza a dizájn, ezért gondolhatják organikusnak.

(#36) opr válasza VinoRosso (#35) üzenetére


opr
veterán

Aaaaaaa... Mit? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#37) VinoRosso válasza opr (#36) üzenetére


VinoRosso
veterán

A dupla helix a DNS formája.

(#38) opr válasza VinoRosso (#37) üzenetére


opr
veterán

Aaaaa, ertem! Ebbe azt kene belelatni?! :Y
Azert, mert a ket oldalon a ket darab vas ellentetes iranyba sundorodik-pondorodik? Tudom, hogy nem vagyok epp egy muveszlelek, de most egy az egybe ugy erzem magam, mint anno kozepsuliban a verselemzesnel, ahol ha belemagyaraztad az aktualpolitikat abba, hogy az xy kolto kit dugott meg, mikozben ugy el volt szallva a kokotol, hogy a nap mogul kellett visszavontatni, megvolt az 5-os.

Na mindegy, vegulis, ha ilyen szemmel nezzuk, akkor ertheto, koszonom szepen a magyarazatot, asszem ez meg mindig nem az en asztalom. :B :R

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#39) atok666 válasza abridabri (#11) üzenetére


atok666
őstag

Azert tedd hozza, hogy szerinted :)

Atok

(#40) abridabri válasza atok666 (#39) üzenetére


abridabri
veterán

Szerinted is , ha mast mondasz akkor kotoszkodsz ,vagy hazudsz ;)
:P

(#41) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

Ennyi pénzből megcsinálom magamnak olyanra amilyenre szeretném :))
ilyenkor jó, hogy hegesztő a szakmám ;]

(#42) ígyvanferi válasza csongi (#33) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Gondolom leöntik bérben nekik azt a pár darabot egy olyan öntödében, ahol csak egy megfelelő szerszámot kell készíteni hozzá. Nem nagy cucc. Semmi égbekiáltó környezetszennyezést nem vélek itt felfedezni.

(#43) #72042496 válasza ígyvanferi (#42) üzenetére


#72042496
törölt tag

Itt írnak arról, hogyan készítik őket: [link]

(#44) ígyvanferi válasza #72042496 (#43) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ez oké, ismerek többféle alumíniumöntési technológiát is. Ezért sem értettem a kirohanást a környezetkárosítást illetően. Persze ha emiatt az egy kis szériás termék miatt felhúztak egy komplett öntödét, ahol még csak nem is tartanak be alapvető környezetvédelmi előírásokat, akkor jogos lehet. Amúgy nem.

(#45) tomcat78


tomcat78
őstag

Exkluzív?Ótvar randa számítógép háznak...is.
42 kg?És a passzív hűtés lehetősége fel sem merül?Cserébe beépíthetsz 3 darab ventitit?Mindezt egy ekkora batár alumínium darabba?
És mindezek felett még In Win is?Instant vétel sznoboknak....szerintem best buy!Használhatatlan alumínium monstrum a különlegesség jegyében.Remek....De azért remélem a valamire való házaikat is gyártani fogják,mert ez...egy darab ipari hulladék.Persze a szépség szubjektív,de ezen akármilyen jelzővel illetik sem segít.Max a sötét,háttal állva 278 méterről,ellenfényben.Nem az a nagyon szép,hanem az az igazi qrva ronda..És még használhatatlan is.Gratulálok.Igazán innovatív.

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#46) Synthwave válasza tomcat78 (#45) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha nem tetszik, hát nem tetszik, az egy dolog.

Azt viszont nem igazán értem, hogy miért fáj ennyire.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#47) tomcat78 válasza Synthwave (#46) üzenetére


tomcat78
őstag

Írtam én olyat,hogy fáj?Ha esetleg a fejemre ejtenék ;] ...Pusztán a véleményemet írtam le,ami szubjektív-és ezt oda is biggyesztettem-miszerint ez egy darab hulladék.
Amit viszont én nem értek,hogy miért ekkora probléma,hogy szerintem ez a.....cucc....egy bepiált designer elkefélt próbálkozása a világ megváltására.

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#48) Synthwave válasza tomcat78 (#47) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Írtam én olyat,hogy fáj?"

A sorok között lehetett kibetűzni. Túl sok volt az indulatos jelző ahhoz, hogy érzelmileg kívülálló személyt feltételezzen. ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#49) #07041792 válasza tomcat78 (#45) üzenetére


#07041792
törölt tag

pont és vessző után illik szóközt tenni

[ Szerkesztve ]

(#50) GodGamer5 válasza SP!T (#10) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ahogy mondod. Ezért pénz adni...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.